03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Впровадження WMS Instock в виробничо-складському комплексі виробника тютюнових виробів

Systemgroup | InStock Technologies Business partner


Systemgroup является бизнес партнером и официальным представителем InStock в Украине
InStock Technologies - разработчик программных решений по управлению складской и производственной логистикой. Продукты компании направлены на автоматизацию и оптимизацию всех бизнес-процессов предприятия. 

 

Практический опыт | Простое внедрение | Результативность

Клиент: 
JTI

Характеристики об'єкту

Крупний міжнародний виробник Japan Tobacco International (Winston, Camel, Sobranie), володіє в Україні заводом з виробництва тютюнових виробів. Об'єктом автоматизації був виробничо-складський комплекс, що включає декілька складів сировини та продукції (тютюнові матеріали, нетютюнові матеріали, готова продукція) загальною площею понад 20 тис. м2, що працюють у кілька змін.

Завдання проекту

Виробник вибирав WMS-систему для автоматизації логістичних процесів в виробничо-складському комплексі. Критеріями вибору були функціональність системи та можливість її подальшого масштабування, можливість дистанційного доступу в систему через WEB-платформу, технічна можливість і досвід системного інтегратора в інтеграції WMS з SAP та ін. Важливим критерієм була й вартість впровадження - як на старті проекту, так й прогнозованість витрат на розширення та доопрацювання системи. 

Суть рішення та хід проекту

Після аналізу ринку виробником була обрана для впровадження WMS-система Instock - потужна сучасна система, орієнтована на склади з великим асортиментом та яка гнучко настроюється під різноманітні бізнес-процеси.

На старті проекту було проведено аудит, проаналізовані поточні бізнес-процеси, розроблені нові процеси, з урахуванням специфічних особливостей об'єкта - нюансів роботи з стелажним обладнанням, необхідність диференційованого доступу в систему з боку багатьох співробітників суміжних підрозділів, що впливають на складські процеси, та при цьому жорсткі вимоги міжнародної корпорації до стандартів безпеки.

Була розроблена система ідентифікації і маркування, що враховує специфіку всіх типів одиниць зберігання (в коробах, тюках, піддонах, "навалом" та ін.), а також спеціалізована стійка система маркування на підлозі в зонах активного руху технологічного транспорту, піддонів тощо. Процеси були детально розроблені та описані, з урахуванням складності і специфіки роботи кожного типу складу. В системі маркування були враховані нюанси відвантаження продукції на експорт, необхідність виконання вимог митниці, обліку оборотної тари. При розробці правил розміщення та відбору були враховані також обмеження на спільне зберігання продукції, необхідність періодичної фумігації матеріалів, розміщення об'єктів зберігання на стандартних і нестандартних палетах, indu-піддонах; розподіл завдань в залежності від типу технологічного транспорту та ін.

Однією зі складностей проекту стало впровадження в умовах максимального рівня завантаження складів, а також неможливості зупинки роботи складів для проведення інвентаризації та внесення товарних залишків в WMS.

Результат проекту

В результаті впровадження проекту була створена ефективна та успішно функціонуюча WMS-система, з унікальною функціональністю, яка повністю відповідає бізнес-процесам виробника. Серед "ноу-хау" проекту - робота з широкими каналами набивних стелажів, алгоритми компресії та ущільнення каналів, робота з системами радіо-шаттл, алгоритм проведення експортних відвантажень, спеціалізована система маркування вікон зберігання на підлозі і піддонів на складі ДП. Після завершення проекту та навчання всього персоналу можливість подальшої настройки системи і створення специфічних звітів була передана адміністратору системи з боку Клієнта.

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?