03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Впровадження голосового відбору в розподілцентрі Таврія В

Клиент: 
Таврия В

Таврія В управляє мережею роздрібних магазинів формату "супермаркет" та "магазин біля дому", мережею кав'ярень тощо (всього близько 80 об'єктів роздрібної торгівлі). Для забезпечення роботи роздрібної мережі потрібно автоматизувати та підвищити ефективність роботи розподільного центру рітейлера.

Мета проекту

Перед експертами SystemGroup і командою проекту було поставлено завдання скоротити час, який витрачається на розміщення та відбір товарів в розподілцентрі, збільшити пропускну здатність розподільного центру роздрібної мережі, скоротити втрати рітейлера через пересортицю, затримки і помилоки у відвантаженні. 

Суть рішення

В якості вирішення була обрана технологія голосового управління відбором на складі на основі рішень та обладнання Honeywell (Vocollect). Перевагою технології є те, що WMS безпосередньо спілкується з працівниками за допомогою голосового інтерфейсу і гарнітур, що звільняє руки співробітника, значно скорочує час на виконання завдань системи та зводить до мінімуму ймовірність помилок і неточного виконання завдань. Детальніше про Голосове управління складом>>

Хід проекту

Пілотний проект з впровадження голосового відбору на складі стартував ще в процесі впровадження WMS-системи. Для об'єктивної оцінки роботи системи на пілотному складі проводилося паралельне використання трьох режимів відбору: "паперового", за допомогою радіо терміналів збору даних, а також Голосової технології відбору. В якості голосового терміналу використовувалася дротова система А500. Для групи, яка використала голосовий відбір, застосування технології почалося з першого дня, щоб уникнути вплив звички. Після успішного тестування проектною командою голосова технологія була запущена в роботу всього операційного персоналу. Вже на етапі запуску проекту була відзначена висока ефективність технології, а також надійність та відмовостійкість обладнання.

Результат проекту

Відбір за допомогою "голосу" став основним способом збирання замовлень в розподілцентрі. Голосовий відбір активно використовується на сухому складі, в зоні штучного відбирання (мезонін), йде пілотне впровадження на холодному складі. Планується розширення використання технології на низькотемпературний склад та зону "Овочі та Фрукти". Крім зростання ефективності в швидкості і точності складання, ритейлер відзначає серед переваг технології простоту навчання роботи з голосовою технологією відбору, що значно знижує залежність від персоналу та його кваліфікації.

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?