03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Впровадження голосового управління складом в розподілцентрі Fozzy Group

Клиент: 
Fozzy Group

Розподільчий центр Fozzy Group забезпечує потреби роздрібних мереж Сільпо, Фора.

Мета проекту:

На момент старту проекту в 2011 р. в розподілцентрі вже була впроваджена WMS система управління складом і йшов пошук можливостей та технологій для подальшого зростання ефективності РЦ, підвищення швидкості і безпомилковості процесів розміщення та відбору на складах.

Суть рішення:

Експертами SystemGroup було запропоновано впровадити в розподілцентрі голосову технологію управління Honeywell Vocollect Voice. Суть технології в тому, що WMS формує завдання на відбір і розміщення та транслює їх співробітнику за допомогою чітких і послідовних голосових команд. Таким чином, руки працівника залишаються вільними, а можливість неправильного розуміння та помилкового виконання завдань зводиться до мінімуму.  Детальніше про управлінні складом за допомогою голосу>>

Хід проекту та результат:

Перший досвід впровадження Pick-by-Voice в розподільному центрі Fozzy почався з невеликої групи відбірників і дротових голосових гарнітур. Для пілота була обрана зона з швидкообертаємим товаром та співробітники без тривалого досвіду роботи. Інтеграція всіх бізнес-процесів і перехід на голосове управління були здійснені за 5 місяців. В результаті швидкість збірки зросла на 50%, кількість помилок при відборі знизилася до рівня 0,01%. Нововведення позитивно позначилися на роботі з персоналом: введення нових людей в роботу займало мінімум часу, а той персонал, що використовував в роботі голосової відбір, став більш лояльним і не хотів повертатися до старої технології відбору. Пізніше успішний досвід використання голосового відбору було розширено на інші РЦ та зони.

У 2016 р. зі збільшенням площ та обсягів розподільного центру зони використання технологій голосового відбору були ще розширені. Голосова платформа була оновлена до нового покоління, а гарнітури були замінені на більш сучасну бездротову модель SRX-2 з підтримкою технології пригнічення шуму і очищення голосу SoundSense. Все це дозволило використовувати голосовий відбір в зонах зберігання фреш продукції.

 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?