03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Топологія складу та стелажне наповнення

Правильне наповнення складу дозволяє підвищити його ємність на 15% й більше

При розробці топології складу і підборі стелажного обладнання ми враховуємо зонування складу, специфіку товарів та їх переміщення в процесі підбору, розміщення і підготовки до відвантаження, конфігурацію приміщень та інші фактори.

Розробка зонування складу

 • Зони вантажно-розвантажувальних робіт
 • Зона зберігання
 • Зона некондиційного товару та ін.
 • Зони карантинного товару, відбракування та ін.
 • Зони для зберігання обладнання та техніки
 • та інші

Розробка типів зберігання

 • Стелажне зберігання товару
 • Зберігання дрібної комірки
 • Підлогове зберігання
 • Зберігання на консольних стелажах (для негабаритного товару)
 • Зберігання з використанням автоматизованого обладнання
 • та інші

Працюємо з усіма типами стелажних систем

Фронтальні стелажі

Універсальне рішення для зберігання вантажів на полицях та палетах в різних складських приміщеннях

Багаторівневі конструкції

Багатоповерхова стелажна конструкція для максимально ефективного використання об'єму складського приміщення (мезонін).

Набивні стелажі (Drive-in)

В'їзні (глибинні або набивні) стелажі високої щільності зберігання для розміщення на палетах вантажів одного типу.

Міні Рек (Mini Rack)

Збірно-розбірна металева конструкція для складування товарів невеликих габаритів і ваги.

Послуга розробки та реалізації наповнення складу може входити в комплексний проект або поставлятися окремо

Консультації за тел. (044) 494 40 75, (095) 282 34 39
sw@systemgroup.com.ua

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

05/2019

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

05/2019

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України.