03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Термінали самообслуговування в McDonald's: світові технології з українською специфікою

Клиент: 
McDonalds

Суть проекту

Впровадження самообслуговування в ресторанах McDonald's є світовим трендом останніх років. У 2015 р. впровадити цю практику вирішив й McDonald's в Україні. Розробником конструкції кіоску був Wincor Nixdorf (нині Diebold Nixdorf) - один зі світових лідерів виробництва обладнання та рішень для автоматизації різних процесів в банкінгу, ритейлі та інших процесах. Інсталяція в Україні здійснювалася за участю компанії SystemGroup - провідного системного інтегратора України в області автоматизації торгівлі та офіційного партнера Diebold Nixdorf.

Незважаючи на те, що подібні рішення вже працюють в ресторанах McDonald's в інших країнах, де через аналогічні термінали оформляється до 85% замовлень, термінали, встановлені в українських ресторанах, розроблялися спеціально з урахуванням фіскального законодавства України. Для видачі фіскальних чеків про оплату, як того вимагає закон, в конструкцію терміналу самообслуговування був спеціально інтегрований фіскальний реєстратор DatecsТМ (виробництва SystemGroup) та вбудован індикатор клієнта.

Також термінали самообслуговування можуть зробити більш комфортним оформлення замовлення для людей з особливими потребами. Людям з проблемами слуху та мовлення може бути простіше оформити покупку самостійно, не вдаючись до спілкування з касиром, а для маломобільних людей передбачена можливість локалізації вікна інтерфейсу в нижній частині екрану.

  • slider content 3

Відвідувачі ресторану можуть самостійно оформити і сплатити замовлення, та забрати його у спеціального віка

 

Результат проекту

Відвідувачі McDonald's отримали можливість здійснювати покупки без участі касира. Тепер покупці за допомогою спеціалізованих терміналів самообслуговування можуть самостійно вибрати та сплатити покупку банківською картою. Термінал пропонує інтерактивний доступ до меню, вибір типу замовлення (з собою або на місці), типу оплати (крім безготівкового розрахунку через сам термінал, замовлення можна також оплатити готівкою при його отриманні), та передає інформацію про замовлення співробітникам McDonald's, які відразу ж починають його збірку. Отримання замовлення відбувається в спеціально обладнаній зоні видачі.

 

 

«Термінали самообслуговування - це, перш за все, зручність гостя. Адже тенденції останніх років говорять про те, що все більшій кількості людей вже зараз звичніше і зручніше вибирати замовлення та оплачувати його через електронні девайси. В даний проект ми вже сьогодні інвестували понад 2 млн.грн », - зазначає Євген Кочетов, Комерційний директор McDonald's в Україні.

 

«При впровадженні рішення терміналів самообслуговування Diebold Nixdorf в українських ресторанах McDonald's ми використовували досвід найближчої Польщі, Канади та Іспанії, але українська версія конструкції терміналу створювалася з урахуванням вимог мережі та законодавства України. Безперечно, ми сподіваємося, що спільний проект по впровадженню терміналів самообслуговування за участю Diebold Nixdorf, SystemGroup та McDonald's Україна дозволить прискорити та оптимізувати процес обслуговування відвідувачів і виведе український ринок самообслуговування на новий рівень споживання даного роду рішень », - говорить Ольга Дрьоміна, керівник групи рітейлу Diebold Nixdorf Україна.

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?