03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Система управління мобільною торгівлею для Ferrero

Клиент: 
Ferrero

Крупна міжнародна компанія, яка йде коріннями своєї історії ще в 1942 рік, керує брендами Rafaello, Ferrero Rocher, Nutella, Tic Tac, Kinder. Сьогодні групі «Ferrero», зі штаб-квартирою в Люксембурзі, належить 38 торгових компаній в усьому світі, з оборотом понад 7 млрд. євро.

Завдання проекту

Головним завданням проекту була автоматизація роботи торгових представників, а також контроль та прозорість всіх бізнес-процесів, пов'язаних з роботою агентів та дистриб'юторів по всій території України. У тендері на впровадження системи здобув перемогу системний інтегратор SystemGroup з SFA-системою "АСУМТ ОПТИМУМ"

Реалізоване рішення

В ході впровадження Системи управління мобільною торгівлею до ОПТИМУМу було підключено більше 200 торгових агентів компанії «Ferrero» по всій Україні, а також 36 дистриб'юторів та головний офіс. Система автоматизує та контролює всі бізнес-процеси, які використовуються в роботі: передзамовлення, торгівлю "з коліс", збір маркетингової інформації, включаючи мерчендайзинг. Також впроваджена система GPS-моніторингу торгових агентів, що дозволило вести моніторинг пересувань торгових представників, контролювати їх фактичні пересування та достовірність наданих звітів. 

Система мобильной торговли Оптимум

Результат:

В результаті впровадження системи ОПТИМУМ для віддаленого управління мобільними співробітниками та контролю дистриб'юторів, а також співпраці з SystemGroup, «Ferrero» отримала значне збільшення продуктивності праці торгових виробників та змогла виключити ймовірність зловживань з боку торгових представників. Це дозволило значно зменшити витрати часу та коштів на управління торговими представниками та дистрибуторами, а також мати актуальну і прозору інформацію для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

SFA Управление дистрибуцией и продажами

Система класу SFA (Sales Force Automation) служить для управління розгалуженою структурою мобільних співробітників, партнерів, дилерів. АСУМТ "Оптимум" допомагає підвищити ефективність прямих і партнерських продажів, а також знизити витрати на утримання цієї структури.

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

ТОИР автоматизация выездного сервиса

Рішення класу ТОІР автоматизують бізнес-процеси, пов'язані з технічним обслуговуванням і ремонтом та служать для ефективної організації, планування та обліку робіт з техобслуговування і ремонту обладнання, територіально - розподілених активів мобільних операторів, промислових підприємств тощо. Впровадження рішень ТОІР допомагає підвищити точність, своєчасність і прозорість усіх процесів. До складу рішення входить програмна платформа, мобільні додатки та мобільні пристрої виїзних співробітників.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?