03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Комплексне сервісне обслуговування підприємств

Сервісна служба SystemGroup спеціалізується на комплексному сервісному обслуговуванні торгових, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою.

Сервісне обслуговування обладнання/систем

Торгівельне обладнання та касова зона

Робочі місця касирів (комплекс) ∙ Реєстратори розрахункових операцій ∙ POS системи (ПК) ∙ Вагове обладнання ∙ POS-монітори і клавіатури ∙ Грошові скриньки ∙ Лічильники банкнот ∙ Детектори валют ∙ Вбудовувані купюроприймачі

Складське та виробниче обладнання

Термінали збору даних ∙ Cканери штрих-коду ∙ Принтери штрих-кодів ∙ Маркиратори ∙ Аплікатори ∙ Пакувальне обладнання ∙ Вагомаркувальне обладнання ∙ Виробничі лінії

Інфраструктура та офісне обладнання

Wi-Fi ∙ СКС ∙ Телефонне обладнання ∙ Серверне обладнання ∙ Робочі станції - персональні ПК ∙ Антикрадіжні системи ∙ Відеоспостереження ∙ Системи контролю доступу ∙ Друкарське обладнання: принтери, копіри, факси

Теплове та холодильне обладнання

Холодильне обладнання торгівельне ∙ Кондиціонування та вентиляція ∙ Пароконвектомати і печі ∙ Грилі і марміти ∙ Електроплити і СВЧ (комерційні) ∙ Посудомийні машини (комерційні)

SystemGroup - сервісна компанія

Всі бізнес-процеси та регламенти Сервісної Служби SystemGroup побудовані таким чином, щоб забезпечити стабільну роботу обладнення, яке обслуговується, та попередити виникнення проблем, а при виникненні збоїв - усунути їх в прогнозовані і затверджені SLA терміни та забезпечити бізнесу клієнта безперебійну роботу. Ми робимо все, щоб завоювати і підтвердити імідж сервісної компанії міжнародного рівня.   


Національний масштаб

SystemGroup має мережу з > 400 сервісних центрів та регіональних представників в усіх регіонах України. Це дозволяє нам забезпечувати комплексне сервісне обслуговування обладнання для великих підприємств з розгалуженою інфраструктурою: роздрібних мереж, поштових операторів, мережевих АЗС і т.д.


Case Study

SystemGroup успішно обслуговує мережу відділень поштового оператора, в яких працюють > 8 тис. РРО (по всій території України)


Сервіс всього обладнання - з одних рук

Ми забезпечуємо обслуговування широкого спектру обладнання для торгівлі, логістики, HoReCA, виробництва. Це означає, що Ви зможете доручити обслуговування всієї своєї інфраструктури однієї компанії і тим самим оптимізувати витрати часу, грошей та ресурсів на управління своєю IT-інфраструктурою. 

До комплексу послуг по сервісному контракту також може входити інсталяція та налаштування обладнання, наприклад, при відкритті нового магазину, навчання персоналу роботі з обладнанням, виконання планових робіт по заміні витратних матеріалів та ресурсних запасних частин (термоголовки та ін.).


Case Study

У мережі кафе при АЗС, що знаходяться в т.ч. в найвіддаленіших районах України, SystemGroup забезпечує обслуговування всього холодильного, теплового та кліматичного обладнання. 


Міжнародні стандарти сервісу | SLA

Працюючи з SystemGroup, Ви отримуєте сервісне обслуговування на рівні міжнародних стандартів. При укладанні контакту затверджується SLA (Service Level Agreement), в якому закріплені всі норми, умови та терміни: гарантовані строки реагування, відновлення працездатності, умови підтримки складу запчастин, регламенти звітності, умови оплати та інші важливі моменти співпраці.

Затверджений SLA діє на всій території обслуговування - тобто в будь-який момент часу Ви можете прогнозувати терміни реагування та відновлення працездатності обладнання в Вашому магазині, складі, виробничому підприємстві. 

Зручний інтерфейс взаємодії

Для зручності і чіткості взаємодії з клієнтами використовується автоматизована система обліку звернень. Ви можете подавати сервісне звернення будь-яким способом: телефон, e-mail, веб-доступ - все статуси, історія та цифри будуть відображені в єдиному кабінеті клієнта, доступному через web. Завдяки централізованій інформаційній системі, керівник зможе в Кабінеті клієнта бачити статистику по сервісним зверненнями, ремонтам та роботам. Це дозволить йому проводити детальний аналіз та приймати обгрунтовані управлінські рішення

4 лінії техпідтримкиЗалежно від рівня SLA, робота техпідтримки можлива відповідно до будь-якого графіку, навіть до 24/7

Робота техпідтримки та консультацій SystemGroup організована за багаторівневим принципом, який дозволяє якісно обслужити максимум звернень клієнтів в одиницю часу і в той же час забезпечити демократичну вартість послуг.

 • Call-центр веде прийом дзвінків та реєстрацію заявок, отриманих іншими каналами зв'язку: e-mail, web. Фахівці Call-центру допоможуть Вам зорієнтуватися в термінах виконання заявок, узгодять час проведення робіт і виїздів інженерів.
 • Сервісні фахівці Help Desk допоможуть діагностувати причини непрацездатності обладнання, нададуть консультації, проведуть установку, настройку і програмування обладнання через віддалений доступ. Якщо проблема може бути вирішена віддалено - Help Desk допоможуть усунути збій максимально оперативно.
 • Команда профільних сервісних інженерів вирішує технологічно складні проблеми і включає також виїзних співробітників, які проводять технічні та ремонтні роботи безпосередньо в магазині/відділенні/складі клієнта.

 • Аналітика, менеджмент та консалтинг. Системний збір даних про інциденти конкретного клієнта і конкретного парку техніки, а також їх подальший аналіз дозволяють спрогнозувати появу типових збоїв та запобігти ним, а також знайти шляхи оптимізації витрат часу і ресурсів на сервісне обслуговування інфраструктури та парку обладнання. Після пілотного періоду команда SystemGroup запропонує комплекс заходів по оптимізації бізнес-процесів для досягнення стабільної роботи обладнання та оптимізації витрат.​


 

Чим контрактне сервісне обслуговування вигідніше ремонтів "за інцидентом"?

У деяких сферах (наприклад, при використанні РРО) укладення контракту на постійне сервісне та технічне обслуговування є обов'язковим згідно із законом. Для більшості інших типів обладнання контракти на сервісне обслуговування укладаються за бажанням підприємства. Частина підприємств вважають, що простіше ремонтувати обладнання по мірі виходу з ладу. На практиці ж проблеми завжди трапляються невчасно, і без сервісного контракту можуть привести до значного збитку для бізнесу.   

Ризики обслуговування "за інцидентом"

 • Збої завжди відбуваються "не вчасно"
 • Залежність від завантаження сервісного партнера
 • Непрогнозований час ремонту/усунення збою
 • Імовірність відсутності запчастин на складі
 • Вартість ремонту/заміни іноді вище, ніж регулярного техобслуговування
 • Незаплановані витрати, навіть до необхідності оновлення парку
 • Складність прогнозування витрат
 
Результат: 
Збої в роботі бізнесу, збиток від простоїв, позапланових закупівель тощо.

Переваги Сервісного контракту

 • Попередження проблем, а не їх рішення
 • Пріоритет в обслуговуванні
 • Прогнозовані витрати
 • Підтримка складу запчастин
 • Робота за чітким SLA
 • Прогнозовані терміни відновлення працездатності
 • Техпідтримка до 24/7 (за обраним пакетом)
 • Статистика даних для аналізу та прогнозування
Результат:
 Стабільно працюючий бізнес і прогнозовані витрати

Контрактне сервісне обслуговування для територіально-розподілених структур

Найбільш вигідним контрактне сервісне обслуговування є для підприємств з розгалуженою і територіально-розподіленою структурою:

 • мереж роздрібних магазинів
 • відділень з обслуговування клієнтів
 • банків, АЗС і т.д.

Наявність єдиного партнера, загального контракту та єдиних стандартів обслуговування у всіх регіонах і всіх відділеннях дає можливість забезпечити стабільну роботу всієї мережі, зручність взаємодії та документообігу з сервісним партнером. А можливість моніторингу наявність статистики дозволяє проводити якісний аналіз роботи обладнання та виважено приймати управлінські рішення.

 

Обслуговуємо бренди

Хочете обговорити переваги контрактного сервісу?

Контакти:

Тел.(044) 494-40-75; (044) 490-92-29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4 

Розрахувати вартість сервісного контракту>>

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?