03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Послуга лазерного маркування пластика, дерева для підприємств

Лазерне маркування найчастіше використовується у виробництві, а також для ідентифікації майна підприємства. 

 

Дві найбільш поширені сфери застосування перманентного лазерного маркування - це нанесення маркування в ході виробництва (там, де інші способи  виробничого маркування непридатні), а також нанесення інвентарних номерів, що не стираються , та іншої інформації на майно підприємства з метою захисту його від крадіжки та неправомірного використання. Якщо в умовах виробництва має сенс придбати і встановити маркувальне обладнання для щоденного використання, то нанесення інвентарних номерів здійснюється одноразово, і купувати заради цього дороге обладнання недоцільно. 

Послуги лазерного маркування і гравірування в Києві

Якщо Вам необхідно промаркувати лазером свої товари або майно підприємства, але придбання лазерного маркиратора в постійне користування економічно недоцільно, ви можете замовити в SystemGroup послугу з нанесення лазерного маркування на поверхні із пластику, дерева, картону та ін.

Обладнання, що використовується: Маркування/гравірування виробляється лазерним маркиратором Telesis (виробництво США), маркування здійснюється в м.Київ

Поверхі нанесення:

 • Пластик
 • Дерево, фанера
 • Картон

Вид інформації, що наноситься:

 • Текст, цифри (знаки/символи)
 • Логотипи, зображення
 • Штрих-коди
 • QR-коди

Розмір нанесення:

 • Мінімальний розмір нанесення: 10 х 10 мм.
 • Максимальний розмір нанесення: 250 х 250 мм.

Застосування лазерного маркування для захисту майна

Маркування як захист від крадіжок

Лазерне маркування є вічним, перманентним і не піддається видаленню. Завдяки цьому лазерне маркування відмінно підходить для нанесення ідентифікаційної інформації на майно підприємства, для захисту від крадіжки та неправомірного використання.

Сфера застосування перманентного маркування лазером

 • Маркування інструментів, інвентарю, скриньок - для сервісних компаній, виїзних бригад техпідтримки, знімальних груп 
 • Маркування базових станцій та обладнання - для телекомунікаційних компаній, мобільних операторів, провайдерів
 • Маркування основних засобів, тари та інвентарю - на виробничих підприємствах, в офісах

Постуга vs Придбання обладнання для маркування?

Замовлення послуг лазерного маркування

Приймаються замовлення на маркування від підприємств, кількістю від 100 нанесень. Вартість послуги залежить від матеріалу поверхні нанесення, форм-фактора деталей тощо. Оплата - безготівковий розрахунок

Консультації за тел. (044) 494 40 75

Є регулярна потреба в маркуванні?

Можливо, для Вас доцільно придбати обладнання в постійне користування. SystemGroup є офіційним партнером світових виробників обладнання для лазерного, ударно-точкового та інших типів маркування (Telesis та ін.). Вивчивши Ваші потреби, ми підберемо для вас оптимальну методику нанесення маркування, підберемо та поставимо обладнання:
 

 

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?