03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Робочі місця операторів на виробництві

Робочі місця операторів на виробництві - основа для реалізації простежуваності на виробництві та внесення інформації про хід виробничого процесу в контрольних точках.

 

Реалізація простежуваності на виробництві - обов'язкова вимога для підприємств харчової промисловості з 20.09.2015 року. А її впровадження неможливе без внесення інформації про хід виробничого процесу в контрольних точках. Робочі місця операторів якраз й є тими пунктами, в яких відбувається отримання і внесення в базу даних інформації про товар, сировину, етапи виробництва тощо.

Робоче місце оператора: зважування, маркування, внесення даних 

Автоматизація процесів зважування та маркування - класична функція робочого місця оператора

Суть процесів, що автоматизуються та ідентифікуються в контрольних точках, залежить від особливостей виробничого процесу.  


Однак завдання автоматизації процесів зважування та маркування товарів в контрольних точках актуальні для кожного виробництва. 

Індивідуальний підбір обладнання та рішень

Функціональний розподіл і схема розташування робочих місць розробляється індивідуально для кожного клієнта. 


Конфігурація та призначення обладнання, яке інтегрується на робочих місцях операторів, варіюється в залежності від потреб виробництва.


Залежно від виробничих процесів, рішення можуть змінюватися на більш прості або, навпаки - на більш складні.

 

Промислове рішення для зважування та маркування продукції на виробництві

Напівавтоматичне рішення | Робоче місце оператора на харчовому виробництві

Захищений термінал (пило- та вологозахист) та керуючий пристрій.  Термінал зі ступенем захисту IP-65 забезпечує експлуатацію в умовах високої вологи, конденсації та ін. 15" touchscreen монітор робить роботу оператора ергономічно легкої та інтуїтивно зрозумілою. 


Ваги промислові. Рішення на базі терміналів AIWS сконструйовано для роботи з ваговими платформами з межею зважування від 100 г до 15 тонн.


Принтер (принтер етикетки). Використання спеціального металевого корпусу для принтера друку етикеток забезпечує простоту роботи оператора, додатково захищаючи друкуэчий механізм від впливу вологи в процесі гігієнічної обробки і технологічної мийки. 


Сканер для ідентифікації даних. Захищена клавіатура. Програмне забезпечення.

 

Термінал WTP-8865 | Технічні характеристики 

Термінал зі ступенем захисту IP-65 озабезпечує впевнену довгострокову експлуатацію обладнання в умовах високої вологи, конденсації на підприємствах харчового виробництва, а також нехарчового сегмента.


Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь 304, відповідає всім санітарним нормам і вимогам харчового виробництва, запобігаючи можливій корозії та іржавінню.

Технічна специфікація терміналу

Процесор

Intel Atom N270 1.6G

Пам'ять

1 Gb

Touch-screen

15”, 1024x768, 350 units, 5Wire resistive

Інтерфейси

USB 2.0 x 2; COM x 2(RS232/422/485 x 1, RS232 x 1); Giga LAN x 1; PS/2 x 1; DC-In x 1

Жорсткий диск

2.5''SATA HDD drive bay x 1 ,160G

Розміри

395х345х93,5 мм

Вага

9 кг

Захист від попадання вологи та пилу всередину. Використання спеціально захищених роз'ємів забезпечує найвищий захист елементної бази терміналу, повністю запобігаючи потраплянню вологи (пилу) всередину конструкції. 

На фото праворуч: Результати тестування терміналу в агресивному середовищі (IP65 Water & Dust proof test)

 


Вагова платформа DIGI SY-A 

Вагова платформа з межею зважування 15 кг; габарити 380x380x112 мм. Кришка виконана з нержавіючої сталі, захищена по класу IP-65 (додаткова обробка тензодатчика гумовим герметиком), тому може використовуватися в приміщеннях з високим рівнем вологості і для зважування агресивних хімічних речовин. Міцна конструкція передбачає захист від перевантаження. Температура експлуатації: від -10 до + 40 °C. 


Настільна силіконова/плівкова клавіатура, ступінь захисту IP65

Виконана в корпусі з нержавіючої сталі або пластику

 • Конструкція: Силіконова
 • Ступінь захисту: IP65
 • Кількість клавіш: 83
 • Тип вказівного пристрою: Трекбол/Touchpad
 • Сигнали інтерфейсу (Клавіатура та вказівний пристрій): USB
 • Температура експлуатації -40~90 °С
 • Циклів спрацьовування: 5 млн натискань

Промисловий принтер етикетки

Принтери етикетки Zebra серії ZT200 – промислові принтери середнього рівня, з відмінною якістю друку, високою надійністю, хорошим дизайном та ергономікою. 

Термо- і термотрансферний друк високої якості, включаючи друк на матеріалах вузького формату. Наприклад, модель ZT 230 виконана в суцільнометалевому корпусі і передбачає використання фарбувальної стрічки з намотуванням 450 м. Принтер легко встаналюється, простий у використанні і обслуговуванні, завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу.

Ергономічний дизайн - в конструкції принтера передбачена двосекційна дверцята, що дозволяє розташувати принтер прямо під стіною або поруч з іншим принтером - це полегшує експлуатацію та обслуговування.


Бездротовий лінійний лазерний сканер

Сканер штрих-коду дозволяє звести до мінімуму ручне введення даних, зменшуючи кількість помилок і підвищуючи продуктивність праці. Приклад рекомендованої моделі: Лінійний лазерний сканер Honeywell Voyager 1202g - забезпечує високу ефективність сканування штрих-кодів, свободу і безпеку пересування завдяки бездротового зв'язку Bluetooth.

 • Оптимізовано для сканування лінійних штрих-кодів, включаючи погано надруковані або пошкоджені
 • Використання в радіусі 10 м від базової станції, до 30 м при відсутності перешкод на лінії прямої видимості
 • Пейджинговий система для пошуку залишеного не на місці сканера
 • Швидка і зручна заміна акумулятора на робочому місці
 • Автоматичне визначення використовуємого інтерфейсу - швидка процедура установки
 • Базова станція встановлюється на столі або на стіні

Впровадження проектів з автоматизації робочих місць операторів

Послуги SystemGroup з автоматизації робочих місць операторів

Експерти SystemGroup глибоко розуміють специфіку виробничих процесів, в т.ч. з точки зору реалізації простежуваності.

Якщо Ви зіткнулися з завданням впровадження контрольних точок та їх автоматизації - звертайтеся в офіс SystemGroup, ми допоможемо спроектувати і реалізувати рішення, адаптовані саме під ваші виробничі умови і потреби бізнесу.

Хід проекту і список робіт
 • Вивчення особливостей виробничих процесів підприємства
 • Вироблення контрольних точок та схем їх автоматизації
 • Підбір функціональності та конфігурації робочих місць операторів
 • Поставка, інтеграція та монтаж обладнання

Зверніться до експертів SystemGroup і зробіть крок до ефективної автоматизації виробництва вже сьогодні!

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

Инделика

SystemGroup рекомендує

Ручные радио сканеры
Лазерный | Скорость 100 скан/сек | Декодируемые штрих-коды 1D | Интерфейсы USB, RS-232, PS/2 | Степень защиты IP42 | Со стойкой
Промышленные принтеры
Zebra 220Xi4 купить
Термотрансферная и прямая термо- печать | Ширина печати 216 мм | Скорость печати до 254 мм/сек | Разрешение печати 203 dpi и 300 dpi | Интерфейс USB, RS-232, LPT, Ethernet (10/100)

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Конвейерные системы SOCO

Розробка конвеєрних систем різного типу для автоматизації виробничих і сортувальних ліній, ліній вторинної упаковки, логістичних систем з перерозподілом потоків. Формування єдиних інтегрованих систем з ділянок для маркування, ідентифікації, упаковки тощо. Розробка нестандартних рішень.

Ваги BOSCHE для автоматичного зважування та ідентифікації тварин. Функціональна та надійна система допомагає автоматизувати і спростити процеси в тваринництві та м'ясному виробництві, дозволяє оцінювати вагу буйних тварин, відповідає всім вимогам гігієни та безпеки.

Ренгенодетекция на производстве

Ризики потрапляння сторонніх предметів в виробничих процесах можливі з різних джерел та на різних етапах: при переміщенні продукту або сировини між цехами; з боку персоналу; в процесі обслуговування обладнання, з сировини та ін. Для захисту споживачів від небезпеки, а обладнання - від ушкодження, застосовуються 2 основні технології: металлодетекція та ренгенолдетекція.

Автоматизация маркировки на производстве

Повний спектр рішень для маркування етикеткою. Залежно від особливостей товару та бізнес-процесів підприємства, етикетка може наноситися в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі. SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, а також має власні виробничі потужності з виробництва термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки. Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з індивідуальним та груповим маркуванням етикеткою. 

Оборудование для прямой DPM маркировки

Пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло) використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Експерти SystemGroup допоможуть підібрати метод перманентного маркування, відповідний специфіці поверхні, товару, умов зберігання, та запропонують оптимальні моделі обладнання для нанесення лазерного, ударно-точкового або інших типів прямого маркування.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?