03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Пряме DPM маркування (лазерне або ударно-точкове)

DPM - пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло), для нанесення інформації, яка не стирається.

 

Пряме маркування DPM використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Залежно від поверхні і умов її експлуатації, для прямого маркування використовуються лазерне маркування, ударно-точкове (мікроударне) маркування, маркування прокреслюванням і т.д.

  • slider content 3
  • slider content 4

Приклади застосування прямого DPM маркування

  • Маркування гарячекатаного металу
  • Нанесення інформації на металеві бирки для маркування та обліку паллетомест на відкритому складі
  • Нанесення ідентифікаційної інформації на кеги та іншу оборотну тару
  • Нанесення маркування, яке не стирається, на майно і основні засоби компанії з метою захисту їх від крадіжки
  • Нанесення логотипів і персоналізованої інформації в рекламних цілях

 

Технологія нанесення перманентного маркування підбирається в залежності від матеріалу, товщини і умов експлуатації поверхні. Наприклад, пряме маркування порожніх пивних кег і коліс поїзда повинне проводитися різними методами.

 

Лазерне маркування - застосовується для маркування широкого спектру поверхонь, від ламінованого картону до металу. Дає неглибоке, але зображення, яке не стирається.


Ударно-точкове (мікроударне, маркування прокреслюванням) - застосовується для глибокого маркування металу (глибиною до 0,5 мм) - там, де необхідно збереження читабельності маркування в жорстких умовах експлуатації.

Послуги SystemGroup в області маркування

Підбір технології маркування та обладнання

Якщо Ви зіткнулися з завданням маркування товарів на виробництві, в зберіганні або торгівлі - зверніться в офіс SystemGroup: експерти SystemGroup допоможуть підібрати спосіб маркування, з урахуванням матеріалу нанесення, виробничих процесів, умов зберігання тощо

Поставка маркувального обладнання

Як офіційний партнер світових виробників, SystemGroup поставляє маркувальне обладнання всіх типів, встановленням та сервісним обслуговуванням.   

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

КиевСтар
Маркировка пломб

SystemGroup рекомендує

Терминалы сбора данных (мобильные компьютеры)
Zebra MC 9200 Gun купить Украина официальный поставщик
Дисплей цветной VGA 3,7" | Процессор 2-х ядерный | Память до 512МБ RAM/2ГБ ROM | Интерфейс 802.11a/b/g, Bluetooth | Декодируемые штрих-коды 1D и 2D | Клавиатура Numeric 28/43/53-кл. | Литий-ионный аккумулятор 7,2 В, 2600 мАч
Промышленные сканеры и сканирующие головки
Лазерный сканер | Скорость 36 скан/сек | Декодируемые штрих-коды 1D, 2D и PDF417 | Интерфейс USB, RS-232, RS-485 (IBM 46xx Protocols), Keyboard Wedge | Степень защиты IP65

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Конвейерные системы SOCO

Розробка конвеєрних систем різного типу для автоматизації виробничих і сортувальних ліній, ліній вторинної упаковки, логістичних систем з перерозподілом потоків. Формування єдиних інтегрованих систем з ділянок для маркування, ідентифікації, упаковки тощо. Розробка нестандартних рішень.

Автоматизация рабочих мест операторов на производстве

Робочі місця операторів на виробництві - основа для реалізації простежуваності на виробництві (обов'язкова вимога для харчового виробництва з 20.09.2015). Класична функція в таких контрольних точках - зважування та маркування. Саме на робочих місцях операторів в базу вносяться дані, які є основою для консолідації інформації, відстеження і контролю якості. SystemGroup як системний інтегратор пропонує ряд рішень для автоматизації робочих місць і процесів внесення даних про товар, сировину, етапи виробництва в контрольних точках.

Ренгенодетекция на производстве

Ризики потрапляння сторонніх предметів в виробничих процесах можливі з різних джерел та на різних етапах: при переміщенні продукту або сировини між цехами; з боку персоналу; в процесі обслуговування обладнання, з сировини та ін. Для захисту споживачів від небезпеки, а обладнання - від ушкодження, застосовуються 2 основні технології: металлодетекція та ренгенолдетекція.

Автоматизация маркировки на производстве

Повний спектр рішень для маркування етикеткою. Залежно від особливостей товару та бізнес-процесів підприємства, етикетка може наноситися в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі. SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, а також має власні виробничі потужності з виробництва термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки. Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з індивідуальним та груповим маркуванням етикеткою. 

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?