03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Маркування етикеткою (маркування штучного товару та вагомаркування)

Автоматизація будь-яких завдань, пов'язаних з маркуванням етикеткою - SystemGroup пропонує широкий спектр рішень для індивідуального і групового маркування етикеткою в процесі виробництва, зберігання, транспортування та продажу.

Підбір і постачання обладнання та матеріалів для нанесення етикетки

Розробка рішень для етікеровкі

Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з маркуванням етикеткою. Для нестандартних завдань і виробничих умов розробляються персоналізовані рішення.

Обладнання провідних світових виробників

SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, для нанесення етикетки в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі.

DIGI • Zebra • Label Aire • TSC • SEWOO • Motex

Монтаж та сервісне обслуговування

Наша співпраця з клієнтами не закінчується купівлею обладнання: SystemGroup забезпечує повний спектр послуг з монтажу, технічного та сервісного обслуговування етікеровочного обладнання.

Власне виробництво етикетки

Власні потужності по виробництву термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки дозволяють виготовляти термоетикетку стандартних й нестандартних розмірів, чисту й з попереднім друком, а також виготовляти РР і РE етикетку з нанесенням логотипу та іншої інформації. 

Маркування етикеткою на виробництві

Залежно від особливостей виробництва, нанесення етикетки може проводитися в автоматичному чи ручному режимі; бути самостійним процесом чи поєднуватися з іншими виробничими процесами: зважуванням, упаковкою, друком самої етикетки. 

Маркування товарів на конвеєрі

  • Автоматический аппликатор конвейерный

Маркування штучного товару в процесі конвеєрного виробництва 

Промислові принтери-аплікатори LabelAire забезпечують автоматичне маркування продукції в процесі руху по конвеєру на виробничій лінії, шляхом нанесення на товари або короба самоклеючихся етикеток різних розмірів і типів (поліпропілен (термотрансферна), термоетікетка) з персоналізацією номера партії, дати, часу, лічильника продукції та іншої інформації .

Залежно від моделі, аплікатор може або наносити переддруковану етикетку, або поєднувати процеси друку та нанесення. Етикетка може позиціонуватися на певне місце упаковки, може маркуватися кожен другий, третій товар; також можна налаштувати друк групової етикетки (для нанесення на короб або паллету) після маркування кожних 10, 20,30 одиниць товару.  Детальніше про автоматичні аплікатори >> 


  • slider content 4

Вагомаркування на конвеєрній лінії

Динамічні та автоматичні вагомаркиратори DIGI незамінні, якщо в процесі конвеєрного виробництва на товар необхідно також нанести інформацію про фактичну вагу товару, використовуються різної продуктивності. Крім ваги, підтримується нанесення іншої персоналізованої інформації: дати, номера, партії і т.д. Вагомаркировщик вбудовується в конвеєрну лінію з урахуванням її конфігурації і підбирається в залежності від необхідної продуктивності та ширини етикетки. 

Окремий технологічний напрямок - динамічне зважування в процесі переміщення по транспортеру.

Детальніше про вагомаркіровщіки>> ​


Ручне маркування товару та групова упаковка

  • slider content 4

Ручне маркування з інтеграцією в систему управління підприємства

Там, де використання конвеєрних автоматів недоцільно, використовуються промислові принтери етикетки з можливістю друку термо- і термотрансферної етикетки (а часто й програмування RFID міток).

Інтеграція з обліковою системою підприємства. Завдяки програмному забезпеченню (підбирається індивідуально під конкретні завдання) принтер приймає і відправляє дані, використовуючи базу даних облікової системи підприємства.

Конкретна модель принтера, програмне забезпечення та необхідні доповнення підбираються експертом після вивчення бізнес-процесів та специфіки виробництва. Детальніше про промислові принтери етикетки>>

 

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

SystemGroup рекомендує

Весовые маркираторы и весоупаковщики
Автоматический маркиратор DIGI WI-700
Производительность до 80 упак/мин | Дисплей цветной TFT LCD | Термо- или Термотрансферная печать | Ширина этикетки до 120 мм | Скорость печати до 260 мм/сек | Предел взвешивания: 6, 12 кг
Автоматическая маркировка этикеткой
Дисплей цифровой | Ширина этикетки до 183 мм | Скорость печати до 305 мм/сек
Весовые маркираторы и весоупаковщики
Конвейерный весомаркировщик DIGI HI-700
Производительность до 120 упак/мин | Дисплей цветной TFT LCD | Термотрансферная печать | Ширина этикетки до 110 мм | Скорость печати до 260 мм/сек | Предел взвешивания: 6, 12 кг
Автоматическая маркировка этикеткой
Ширина этикетки до 152 мм | Скорость печати до 305 мм/сек
Автоматическая маркировка этикеткой
Дисплей цифровой | Ширина этикетки до 105 мм | Скорость печати до 406 мм/сек
Весовые маркираторы и весоупаковщики
Автоматический маркиратор DIGI MI-700 long scale
Производительность до 80 упак/мин | Дисплей цветной TFT LCD | Термотрансферная печать | Ширина этикетки до 120 мм | Скорость печати до 260 мм/сек | Предел взвешивания: 6, 12 кг

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Конвейерные системы SOCO

Розробка конвеєрних систем різного типу для автоматизації виробничих і сортувальних ліній, ліній вторинної упаковки, логістичних систем з перерозподілом потоків. Формування єдиних інтегрованих систем з ділянок для маркування, ідентифікації, упаковки тощо. Розробка нестандартних рішень.

Оборудование для прямой DPM маркировки

Пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло) використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Експерти SystemGroup допоможуть підібрати метод перманентного маркування, відповідний специфіці поверхні, товару, умов зберігання, та запропонують оптимальні моделі обладнання для нанесення лазерного, ударно-точкового або інших типів прямого маркування.

Автоматизация рабочих мест операторов на производстве

Робочі місця операторів на виробництві - основа для реалізації простежуваності на виробництві (обов'язкова вимога для харчового виробництва з 20.09.2015). Класична функція в таких контрольних точках - зважування та маркування. Саме на робочих місцях операторів в базу вносяться дані, які є основою для консолідації інформації, відстеження і контролю якості. SystemGroup як системний інтегратор пропонує ряд рішень для автоматизації робочих місць і процесів внесення даних про товар, сировину, етапи виробництва в контрольних точках.

Ваги BOSCHE для автоматичного зважування та ідентифікації тварин. Функціональна та надійна система допомагає автоматизувати і спростити процеси в тваринництві та м'ясному виробництві, дозволяє оцінювати вагу буйних тварин, відповідає всім вимогам гігієни та безпеки.

Ренгенодетекция на производстве

Ризики потрапляння сторонніх предметів в виробничих процесах можливі з різних джерел та на різних етапах: при переміщенні продукту або сировини між цехами; з боку персоналу; в процесі обслуговування обладнання, з сировини та ін. Для захисту споживачів від небезпеки, а обладнання - від ушкодження, застосовуються 2 основні технології: металлодетекція та ренгенолдетекція.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?