03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Конвеєрні системи

Група "Виробнича логістика" SystemGroup розробляє і впроваджує конвеєрні системи та лінії для автоматизації виробництва і складів.

 

У своїх розробках ми використовуємо конвеєрні системи SOCO System, інтегруючи їх з обладнанням для упаковки, маркування, ідентифікації. Для кожного клієнта ми розробляємо конвеєрну лінію і виробниче рішення, яке максимально враховує його специфіку і цілі. Конвеєрна система (транспортна система, транспортер) для виробничих і логістичних цілей формується з ділянок рішень для маркування, ідентифікації, упаковки тощо та об'єднує процеси в єдиний виробничий цикл.

Основні типи комплексних рішень на основі конвеєрних систем:

  • Конвеєрні лінії для технологических процессов с системами управления, маркировки и упаковки
  • Сортувальні лінії для логістичних центрів
  • Лінія вторинної упаковки для кондитерських підприємств
  • Виробнича логістична система з маркуванням і перерозподілом потоків 

Стрічкові конвеєри (транспортери) для вантажів малої і середньої важкості

Стрічкові конвеєри поставляються в стандартному виконанні або за індивідуальним технічним завданням замовника. Стрічка, в залежності від умов експлуатації та вантажу, може переміщатися по настилу або по роликам. Ці конвеєри невибагливі в експлуатації, оснащені комплектуючими європейського виробництва, мають сучасний модульний дизайн.

Жолобчасті стрічкові конвеєри для важких вантажів

Типові і нестандартні жолобчасті конвеєри, горизонтальні і з кутом нахилу. Можлива комплектація додатковим обладнанням залежно від Ваших технологічних процесів.

Телескопічний стрічковий конвеєр

Сучасні телескопічні конвеєри для переміщення різних штучних вантажів. Особливістю даних конвеєрів є можливість регулювання довжини конвеєра за допомогою висунення його додаткових гілок. Телескопічні конвеєри з урахуванням найсучасніших зарубіжних технологій і з застосуванням якісних комплектуючих. За бажанням клієнта ми можемо виготовити телескопічний конвеєр в пересувному виконанні та з можливістю зміни кута нахилу, а також укомплектувати його різноманітним додатковим обладнанням.

Конвеєри для харчової промисловості

Широкий спектр конвеєрів для харчової промисловості: конвеєри з ланцюговою стрічкою, конвеєри з модульною стрічкою, конвеєри для барів, кафе, ресторанів та їдалень, а також конвеєри з нержавіючої сталі.

Рольганги (роликові конвеєри), кулькові і роликові столи

Широкий спектр прямих і поворотних рольгангів. Основними їх перевагами є стильний сучасний дизайн, модульність конструкції, можливість регулювання висоти рольганга і оперативне виготовлення. Спеціально для Вас ми можемо розробити як окремий рольганг, так й цілу конвеєрну лінію, поєднану з роликовим транспортером.

Сортувальні пристосування для конвеєрних ліній

Незамінне обладнання для всіх типів конвеєрних систем! Дозволяє організувати зручну, точну і надійну систему сортування вантажів на Вашому складі, терміналі чи виробництві. Ми пропонуємо кілька типів сортувальників: пневматичні штовхувачі, стрічкові і роликові сортувальники - вони легко можуть бути вбудовані в уже наявну вашу конвеєрну лінію - це не потребуватиме великих фінансових витрат і не займе багато часу. 

Розсувні телескопічні рольганги (пантографи)

Розсувні телескопічні рольганги широко застосовуються для навантаження-розвантаження малотоннажних машин, фур, залізничних вагонів, а також для переміщення вантажів на складах, логістичних комплексах та на виробничих підприємствах. Завдяки своїй конструкції, розсувні рольганги дуже компактні в складеному вигляді і швидко розсуваються в робоче положення на необхідну довжину, а гнучкість рольгангов дозволяє переміщати вантажі не тільки по прямій, але й по звивистій траєкторії, обходячи різні перешкоди.

Сортувальні лінії

Комплексні поставки сортувальних ліній для переміщення вантажів, їх накопичення і розподілу вантажопотоків вантажів різної маси і габаритів. Ми можемо сконструювати сортувальні лінії для різних схем руху вантажів - від найелементарніших, коли потрібно розподілити потоки невеликої кількості вантажів по декількох адресах, й закінчуючи складними схемами сортування та розподілом вантажопотоків великого асортименту вантажів по великій кількості пунктів і адрес. Читайте також про Системи сортування >>

Вертикальні конвеєри

Зручні і сучасні конвеєри для переміщення вантажів у вертикальному напрямку на різні висоти. Мають невеликі розміри, тому відрізняються компактністю і можуть вбудовуватися в різні конвеєрні лінії. Вертикальні конвеєри допоможуть Вам легко вирішити проблему переміщення вантажів на Вашому складі чи підприємстві між різними рівнями і поверхами. Дане обладнання відрізняється надійністю і швидкістю виконання операцій. 

Ланцюгові підлогові конвеєри

Різні типи ланцюгових підлогових конвеєрів - оптимальні для переміщення палет, піддонів і контейнерів. Завдяки використанню в даних конвеєрах спеціального ланцюга, який є одночасно тяговим й несучим органом, вони дешевше інших аналогічних транспортних систем, можуть витримувати велике навантаження, мають більшу надійність, невибагливі в обслуговуванні. 

Конвеєр для стружки

Даний тип конвеєра призначений для переміщення різної стружки: дерев'яної, металевої, пластикової тощо, і використовується в основному на виробництвах і підприємствах важкої та легкої промисловості, а також може використовуватися як додаткове обладнання до верстатів. Ми готові запропонувати Вам конвеєри для стружки з різними доповненнями і варіантами за привабливими цінами.

Нестандартні типи конвеєрів

Необхідність в нестандартному обладнанні виникає, коли необхідно організувати взаємодію ліній, представлених обладнанням, з самого початку не призначеним для роботи разом. Через специфічність таких рішень вони не випускаються серійно, і часто на виробництві для таких завдань використовується ручна праця.

 

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Автоматизация маркировки на производстве

Повний спектр рішень для маркування етикеткою. Залежно від особливостей товару та бізнес-процесів підприємства, етикетка може наноситися в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі. SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, а також має власні виробничі потужності з виробництва термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки. Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з індивідуальним та груповим маркуванням етикеткою. 

Оборудование для прямой DPM маркировки

Пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло) використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Експерти SystemGroup допоможуть підібрати метод перманентного маркування, відповідний специфіці поверхні, товару, умов зберігання, та запропонують оптимальні моделі обладнання для нанесення лазерного, ударно-точкового або інших типів прямого маркування.

Автоматизация рабочих мест операторов на производстве

Робочі місця операторів на виробництві - основа для реалізації простежуваності на виробництві (обов'язкова вимога для харчового виробництва з 20.09.2015). Класична функція в таких контрольних точках - зважування та маркування. Саме на робочих місцях операторів в базу вносяться дані, які є основою для консолідації інформації, відстеження і контролю якості. SystemGroup як системний інтегратор пропонує ряд рішень для автоматизації робочих місць і процесів внесення даних про товар, сировину, етапи виробництва в контрольних точках.

Ваги BOSCHE для автоматичного зважування та ідентифікації тварин. Функціональна та надійна система допомагає автоматизувати і спростити процеси в тваринництві та м'ясному виробництві, дозволяє оцінювати вагу буйних тварин, відповідає всім вимогам гігієни та безпеки.

Ренгенодетекция на производстве

Ризики потрапляння сторонніх предметів в виробничих процесах можливі з різних джерел та на різних етапах: при переміщенні продукту або сировини між цехами; з боку персоналу; в процесі обслуговування обладнання, з сировини та ін. Для захисту споживачів від небезпеки, а обладнання - від ушкодження, застосовуються 2 основні технології: металлодетекція та ренгенолдетекція.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?