03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

ESL | Електронні цінники

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники.

 

Електронні цінники - світовий тренд в автоматизації торгівлі

Рішення класу ESL масово використовуються в супермаркетах, магазинах та аптеках Європи і Америки для ефективного управління цінами, проведення маркетингових активностей, мультивалютності і реалізації In-Store сервісів. Наявність на полицях електронних цінників також допомагає підвищити статусність магазину та усунути репутаційні ризики через некоректні ціни на товари.

SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL

В команду SystemGroup входять сертифіковані фахівці з ESL, що пройшли міжнародне навчання по інтеграції та сервісному обслуговуванню професійних систем електронних цінників.


Вигоди використання електронних цінників (Electronic Shelf Labels)

Миттєва переоцінка товарів

Ручний друк та заміна цінників для супермаркету на 5-20 тисяч товарів - ресурсномістка процедура, при якій неминучі помилки і затримки. При використанні електронних цінників заміна цін у всьому магазині займає мінімум часу та не вимагає масштабного втручання персоналу.


ESL як частина стратегії омніканальних продажів

Сьогодні, коли on-line замовлення через сайт або мобільний додаток - must have для успіху в ритейлі, система електронних цінників (ESL) дозволяє ефективно та оперативно управляти товарами і забезпечувати синхронізацію каналів омніканальних продажів.


Маркетингові активності та in-store сервіси

Можливість миттєвої зміни цін дозволяє маркетологам проводити різноманітні акційні активності по годинах і навіть хвилинах, не відриваючи при цьому від роботи персонал та забезпечуючи синхронну зміну цін в front-office й на цінниках.  

 • slider content 3
 • slider content 4
 • slider content 4

Типи електронних цінників

 • slider content 3
 • slider content 4
Сегментні цінники

Економічний тип цінників, відображає тільки змінну частину інформації: ціну, штрих-код, акцію. Назва та опис продукту розміщується на звичайному папері, поруч з цінником. Це дозволяє мінімізувати вартість цінників й в той же час забезпечити настільки ж ефективне управління цінами, як і при більш дорогих моделях.


Цінники для замороженої продукції

Спеціалізовані морозостійкі цінники можуть використовуватися в холодильниках та вітринах з охолодженням (до -23°С)


Графічні цінники

Цінник виконується повністю з електронного паперу (e-Ink) та містить всю інформацію про продукт. Підтримує відображення кольору (чорний/жовтий або чорний/червоний).​


Система ESL: Як це працює

Цінники

Кожен товар оснащується цінником. Розмір та тип цінника може варіюватися від чорно-білого сегментного цінника з діагоналлю 1,8" до графічного 3-кольорового з діагоналлю 13,3". В рамках одного магазину, як правило, використовуються кілька типів цінників для різних продуктів і активностей (звичайна полочная викладка, промо-викладка, заморозка та ін.).


Шлюз і інфраструктура передачі даних

Залежно від площі та конфігурації приміщення, для стабільної передачі даних може знадобитися від одного до декількох шлюзів Zigbee (див. нижче).  


Програмне забезпечення

Програмне забезпечення - обов'язкова складова системи. Воно відповідає за управління роботою цінників, їх інтеграцію з обліковою системою магазину, зберігання, передачу та інтерпретацію даних і уявлень.

 • slider content 3
 • slider content 4

Чим відрізняються електронні цінники (ESL) від планшетів?

 • slider content 3
Zigbee замість Wi-Fi

Всупереч поширеній помилці, електронні цінники не використовують наявну мережу Wi-Fi. Якби це було так - їх енергоємність привела б до необхідності щотижневої заміни батареї цінника. Замість цього використовується бездротової стандарт Zigbee. Цей стандарт відрізняється більш високою стабільністю передачі даних, а також низькою енергоємністю кінцевих пристроїв. Завдяки особливій архітектурі, електронний цінник більшу частину часу перебуває в стані сну, і може працювати до 5 років від однієї батарейки. 


E-Ink замість TFT

В електронних цінниках використовується технологія електронного паперу e-Ink, знайома багатьом по "електронним книжкам". Екрани E-Ink дорожче TFT, але відрізняються дуже низьким енергоспоживанням - вони споживають енергію тільки при зміні інформації і практично не вимагають живлення в режимі очікування. Тому сукупно вартість володіння електронного цінника з екраном E-Ink набагато нижче. Якість зображення на екрані E-Ink не залежить від кута перегляду або наявності яскравого освітлення в супермаркеті.

 


Електронні цінники під будь-які типи товарів

Обладнання та ПЗ високої якості (виробництво Корея)

Ми дорожимо своєю репутацією і бізнесом своїх клієнтів. Тому використовуємо тільки перевірене обладнання та комплектуючі, ПЗ. Виробником електронних міток є компанія SoluM (Samsung).   


Електронні цінники діагоналлю від 1,8" до 13.3"

Експерти SystemGroup запропонують Вам на вибір більше 20 типів електронних цінників та допоможуть підібрати правильні моделі для товарів різних розмірів і умов зберігання.


Чорно-білі та 3-кольорові

При необхідності привернути додаткову увагу до акцій та підкреслити фірмові кольори магазину, можуть використовуватися 3-кольорові цінники. Доступні поєднання чорний-білий-червоний і чорний-білий-жовтий.

 • slider content 3
 • slider content 4

 


Розрахунок економічної ефективності електронних цінників (ESL)

Хто б не був ініціатором впровадження проекту електронних цінників - IT-служба, маркетинг або комерційний відділ - питання про окупність інвестицій виникне завжди.  

Впровадження ESL дає набагато більше можливостей, ніж економія на персоналі та витратних матеріалах.

Пряма економія
 • Вартість принтера і витратних матеріалів для друку цінників за min.10 років
 • 99% витрат часу персоналу на зміну цін. ФОП співробітників, які звільнилися.
Мінімізація втрат
 • Мінус оплата простоїв і понаднормової роботи персоналу
 • Усунення репутаційних втрат через неправильні ціни
Можливості/Дохід
 • Підвищення іміджу магазину/ птеки, більш високе її позиціонування
 • Приріст продажів за рахунок більш активних маркетингових акцій, в т.ч. по годинах

 


Вартість системи електронних цінників (ESL)

Орієнтовна вартість Системи ESL на 1000 товарів - від 10 000 USD. Термін окупності рішення ESL - від 6 міс. до 2 років

Точна вартість розраховується індивідуально і залежить від: 

 • Кількості та типів цінників для товарів в різних зонах магазину
 • Площі і конфігурації приміщення
 • Способу оновлення цін: локальний чи централізований
 • Способу кріплення цінників на полки
 • Інші фактори

Готові обговорити впровадження електронних цінників у Вашому магазині?

Зробіть крок до ефективного управління цінами та підвищенню іміджу Ваших магазинів!

* Заповнення заявки не зобов'язує Вас до здійснення замовлення

Заявка на впровадження ESL>>


Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

SystemGroup рекомендує

Інфраструктура для електронних цінників
Цінникоутримувачі SoluM: рейки, рамки, кліпси для електронних цінників.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

весы самообслуживания DIGI

Самостійне зважування товарів при покупці "зеленого" асортименту, сипучих продуктів і солодощів - must have для сучасного супер- і гіпермаркету. Застосування ваг самообслуговування дозволяє вивільнити персонал торгового залу, скоротити витрати, збільшити лояльність покупців. Сучасне покоління ваг самообслуговування (ваги PC-based), крім того, допоможуть привернути увагу покупців до акцій, залучити до комунікації, спровокувати додаткові й супутні покупки.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?