03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Цінники як частина іміджу магазину. Як друкувати дизайнерські пластикові цінники в магазині

Імідж рітейлера, концепції та дизайн магазинів - то, на чому будують свій розвиток провідні рітейлери України сьогодні. Авторський ексклюзивний дизайн, спрямоване освітлення, преміальна викладка, концептуальні зони фудкортів - всі ці елементи безпосередньо впливають на вигляд магазинів сучасного покоління. Паперові цінники в такому оточенні виглядають чужорідно та можуть звести нанівець зусилля промислових дизайнерів і мерчендайзерів.

Які цінники відповідають дизайну преміального супермаркету?

Варіант 1. Електронні цінники

ESL - ідеальний варіант для сучасного рітейлера: вони допоможуть магазину не тільки виглядати преміально, а й миттєво переоцінювати весь товар в магазині, проводити акції буквально по годинах та хвилинах. Впровадження електронних цінників - комплексний проект, який потребує інвестицій, які в перспективі завідомо окупляться.

Варіант 2. Пластикові карткові цінники

Якщо перехід на електронні цінники поки не входить в плани рітейлера - відмінним рішенням стануть цінники на пластикових картах. Їх зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям в дизайні, а також вимогам гігієнічності та функціональності. При цьому створювати і друкувати такі цінники можна безпосередньо в магазині.

 

  • Пластиковые ценники черные
  • пластиковые ценники кулинария черные
  • пластиковые ценники с составом блюд белые

Сфера застосування карткових цінників:

Кулінарія,
 фудкорти

Кондитерські, пекарні

Сири та молочні продукти

М'ясо

Риба та морепродукти

 

Спиртні напої

 

5 основних переваг пластикових цінників

Дизайн.  Преміальний вигляд, який відповідає сучасним дизайнерським тенденціям, робить вітрину акуратною та привабливою


Гігієнічність. Пластикові цінники можна протирати (а при наявності ламінації - й мити в посудомийці), їм не страшна волога і забруднення


Універсальність. На пластиковій картці можна наносити не тільки ціну, але й склад продуктів, або наявність алергенів, як цього вимагає європейське законодавство. Також обладнання дозволить друкувати пропуски та карти доступу, бейджи для співробітників


Довговічність. Термін використання цінника - практично необмежений


Простота виготовлення. Цінник на пластиковій картці не потрібно замовляти в друкарні або агентстві - надрукувати його можна безпосередньо в магазині (до 30 сек)


 

Чому карткові цінники краще паперових?

Критерій

Карткові пластикові цінники

Паперові цінники
Зовнішній вигляд нового цінника Преміальний зовнішній вигляд Стандартний зовнішній вигляд
Можливі пошкодження при експлуатації Незмінно преміальний зовнішній вигляд Неохайний вигляд - забруднення, потертості, фарба, що розтеклася
Стійкість до вологи Стійкі до протирання і вологому середовищу Псуються при дії вологи
Сприймання покупцями Преміальний вигляд цінників створює відчуття, що й продукти, й магазин - преміального рівня Неохайні цінники відлякують покупців і змушують сумніватися в якості, свіжості продукції та дотриманні санітарних норм
Спосіб виготовлення На принтері в магазині На принтері в магазині

 

 

Як надрукувати пластиковий цінник в магазині?

У продуктовому портфелі SystemGroup є все необхідне для виготовлення дизайнерських пластикових цінників, здатних задовольнити потреби як невеликих роздрібних магазинів, так й великих торгових мереж.

 

Обладнання, ПО та витратні матеріали для друку карткових цінників

Програмне забезпечення CardStudio версія 1.0. Програмний комплект Zebra для проектування дизайну та друку цінників на пластикових картах.


Настільний принтер Zebra ZXP 3 series. Це універсальний і компактний картковий принтер Zebra кольорового або чорно-білого друку. Він здатний наносити зображення на карту зі швидкістю до 5 сек / карта.


Витратні матеріали: пластикові карти та ріббони різних кольорів.


Хочете використовувати пластикові карткові цінники в своїх магазинах і закладах?

Консультації за тел. (044) 494 40 75, (095) 282 34 39
e-mail: sw@systemgroup.com.ua


 

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

SystemGroup рекомендує

Принтеры карт
Zebra ZXP Series 3 купить
Цветная или монохромная сублимационная и термотрансферная печать | Ширина печати 54 мм | Односторонняя и двухсторонняя печать | Разрешение печати 300 dpi | Интерфейс USB, Ethernet (опция)
Программы (ПО) для маркировки
Программное обеспечение для дизайна карт.
Риббоны и термоголовки
Риббон Zebra печати на картах | Ресурс ленты: до 4000 карт | Цвет: черный, белый
Риббоны и термоголовки
Риббон Zebra печати на картах | Ресурс ленты: до 1000 карт | | Цвет: черный, белый
Карты
Экологически чистый пластик | Цвета: черный и белый | Размеры 86х54

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Статті на тему

06/2019

Стаття адресована підприємцям, які стикаються з питанням вибору РРО, який відповідає потребам і бюджету підприємства. Ви дізнаєтеся, як правильно вибрати і використовувати фіскальний реєстратор або касовий апарат для магазину, мініимаркета, інтернет-магазину, кафе, аптеки тощо.

06/2019

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

06/2019

2D сканери штрих-кодів (їх ще називають фотосканер, іміджер) набувають все більшої популярності. У чому ж їх відмінність від 1D сканерів, які переваги і можливості дає їх використання?