03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

РРО Datecs та Фіскальні сервіси Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій.

Основні вигоди Cash&Cloud

Комфортне управління мережею РРО для IT-служби та ЦСО

Серверний додаток значно підвищує комфорт роботи IT-персоналу та Центру сервісного обслуговування. Сash&Cloud незамінний, коли потрібно управляти мережею з декількох РРО. IT-служба та ЦСО отримують можливість віддалено налаштовувати, програмувати, перезапускати і усувати збої на своїх РРО, незалежно від їх місцезнаходження і без виїзду на місце торгівлі.

 • Віддалена допомога касирам при складних операціях
 • Сигналізація щодо аварійних або передаварійних станах: sms, e-mail
 • Віддалений моніторинг роботи РРО

Надійне зберігання даних КСЕФ

Завдяки почековой синхронізації, яка відбувається у фоновому для касира режимі, користувачі Cash&Cloud можуть запобігти втраті КСЕФ (КЛЭФ)через збій карти тощо.

 • Резервне копіювання КСЕФ з РРО Datecs
 • Відновлення КСЕФ на будь-який момент часу

Отримання звітів з КСЕФ
 • Отримання звітів в будь-яких розрізах: по товару, групі, періоду, магазину, РРО, касиру та ін.
 • Cash&Cloud
Синхронізація даних РРО та Облікової системи підприємства

Кожен IT-директор знає, що при використанні РРО та внутрішньої облікової системи підприємства може виникати невідповідність між даними електронної контрольної стрічки РРО та даними облікової системи, front-office та ін. Неуважність касира, збій техніки тощо можуть привести до ситуації, коли звітні дані, що подаються бухгалтерами в ДФС, й дані, отримані ДФС автоматично через РРО, не збігаються. Все це загрожує штрафами та іншими неприємностями. Сервіси Cash&Cloud дозволяють працювати з копією електронної контрольної стрічки (КСЕФ) і своєчасно проводити звіряння і усувати невідповідності.

Отже, Ви зможете:

 • Отримувати копію даних, відправлених РРО до органів ДФС (КСЕФ)
 • Звіряти дані про продажі з облікової системи, з даними про операції, зареєстровані реєстраторами (РРО)
 • Дати касирам зручний інструмент для швидкого й безпомилкового заповнення книги КОРО

Функціональні модулі Cash&Cloud

Дистанційне адміністрування

Можливість віддаленого програмування, налаштування, моніторингу мережі РРО дає можливість усувати більшість проблем й збоїв, швидко і віддалено, без виїзду в магазин (торгову точку)

 Моніторинг та сигналізація про збої

Модуль моніторингу дозволяє відстежувати on-line роботу мережі РРО, управляти ними й вчасно реагувати на можливі збої. Швидке інформування IT-директора та ЦСО в разі аварійного або предаварийного стану РРО.

Інструменти роботи з КСЕФ

Технології надійно захищають дані електронної контрольної стрічки та усувають ризики претензій з боку перевіряючих органів. У фоновому для касира режимі КСЕФ з РРО копіюється на сервер і при необхідності може бути відновлена на РРО. Завдяки сервісу зберігання контрольної стрічки, з'являється також можливість звірки даних та отримання різних звітів щодо реалізації: по товару, групі, магазину, касиру і т.д.  

 

 

Сервіси Cash&Cloud вирішують більшість проблем, що виникають у IT-служби та ЦСО при роботі з мережею РРО, в тому числі територіально-розподіленої


Технічна реалізація: як працює Сash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство хмарних сервісів, доступних через web-інтерфейс. Дані знаходяться на захищеному сервері, який може бути розміщений як у клієнта, так й управлятися SystemGroup. Хмарна архітектура рішення дозволяє IT-директору керувати РРО своєї мережі в будь-якому місці і в будь-який час.

 • slider content 3
 • slider content 4
 • slider content 4

 

Робота з мережею РРО

При введенні в експлуатацію нового РРО Datecs він реєструється на сервері і підключається до сервісів Cash&Cloud. IT-служба та ЦСО можуть в будь-який час бачити всі свої РРО, управляти їх роботою, програмувати, усувати збої віддалено. Пошук РРО в списку може здійснюватися по заводському або фіскальному номеру, адресу магазину та ін.


Контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ)

Вся контрольна стрічка, яку РРО формує та відправляє в ДФС, в фоновому для касира режимі копіюється на сервер Cash&Cloud. Це дає можливість звіряти дані КСЕФ РРО з іншими інформаційними системами, відновлювати КСЕФ, знімати звітність для бізнес-аналізу.


Управління користувачами і доступами

Cash&Cloud підтримує гнучке управління правами користувачів на доступ до інформації та керування РРО. Залежно від прав і обов'язків співробітників або сервісних партнерів, вони бачать все, що необхідно для роботи - й нічого того, що знаходиться поза зоною їх компетенції. 


Унікальні можливості РРО Datecs

Сервіси Сash&Cloud 

Розроблені R&D SystemGroup ддля використання з фіскальними реєстраторами та касовими апаратами Datecs виробництва ТОВ «Систем Продакшн».

Всі моделі РРО Datecs з КСЕФ (випуск з 2013 р.) мають все необхідне внутрішнє ПЗ для роботи з сервісами Cash&Cloud. Моделі більш ранніх років (Datecs FP-3530T, Dates FP 260T) можуть бути підключені до сервісів Cash&Cloud після виконання доопрацювання РРО до версії з КСЕФ.

     

Використання РРО в термінальному режимі

Унікальна розробка SystemGroup для РРО Datecs, яка дозволяє реалізувати термінальні рішення на робочих місцях касирів.


Віддалений доступ по протоколу по SNMP

РРО Datecs підтримують міжнародний протокол SNMP. Засобами SNMP можна отримати різну інформацію по кожному з пристроїв: наявність помилок в роботі пристрою; статус відправки даних інформаційного еквайєру; статус відкриття зміни та багато іншого. Всього завдяки інтеграції SNMP в РРО Datecs можливо отримати більше 300 параметрів стану по кожному пристрою.

 


З якими РРО працює Cash&Cloud?

Сash&Cloud є ексклюзивною розробкою SystemGroup і повністю сумісне з РРО Datecs (виробництво «Систем Продакшн»). Внутрішнє ПЗ реєстраторів розрахункових операцій DATEKC повністю підготовлено для швидкого підключення до сервісів Cash&Cloud.

Як почати використовувати сервіси Cash&Cloud?

Вартість сервісів Cash&Cloud

Користування сервісом ведеться на основі SaaS. Ви платите за ту кількість РРО та за ті можливості, які вам необхідні зараз, і можете поступово нарощувати масштаби й функціональність. Вартість доступу залежить від кількості РРО та обраних функціональних модулів Cash&Cloud

 

Зробіть крок до більш ефективного управління мережею РРО

Запит на підключення до Сash&Cloud

* Заповнення запиту не зобов'язує Вас до покупки

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

SystemGroup рекомендує

Фискальные регистраторы Datecs
20 тыс. товаров | КЛЭФ | Печать 200 мм/сек | 10 групп налогообложения, вложенный и наложенный налог одновременно | Утилиты и конфигураторы | Сервисы Cash&Cloud
Фискальные регистраторы Datecs
Фискальный регистратор ЭККР Datecs Fp 101 Smart
Акция! 20 тыс. товаров | КЛЭФ | Печать 70 мм/сек | Продажа с любыми налогами (18 групп товаров) | RS-232, USB, Ethernet | Сервисы Cash&Cloud
Фискальные регистраторы Datecs
20 тыс. товаров | КЛЭФ | Печать 300 мм в сек | Продажа с любыми налогами (10 групп товаров) | Утилиты и конфигураторы | Сервисы Cash&Cloud

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?