03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Роботи для аптек

Аптечний робот - Інноваційне рішення для оптимізації зберігання препаратів і автоматизації обслуговування покупців аптек. SystemGroup надає послуги з підбору, впровадження, інтеграції та обслуговування роботизованого обладнання.

 

25-30 тис. одиниць товарів знаходиться на складі і в залі середньостатистичної української аптеки.

60-80% робочого часу витрачає фармацевт на пошук необхідного товару на стандартних стелажах, полицях і в складських приміщеннях.

 

Роботизовані автомати: Новий стандарт в аптечному зберіганні та обслуговуванні

Зручність та швидкість

Роботизовані аптечні автомати (аптечні роботи) дозволяють компактно зберігати препарати, швидко шукати їх і доставляти фармацевту. В результаті час пошуку (а відповідно й очікування клієнта) скорочується в рази, а організація зберігання вимагає набагато меншої площі, ніж при стелажній системі зберігання і навіть глибоких ящиках. В канали автомата, як правило, завантажуються найбільш затребувані і обертаємі товари. Різні моделі роботів можуть вмістити від 500 до 17 000 коробок.

Імідж та стиль

Розміщення стильного сучасного роботизованого автомата в торговому залі аптеки значно покращує її зовнішній вигляд і зміцнює імідж. Верхня панель робота може бути оформлена у фірмових кольорах аптеки.

 

Переваги використання аптечних роботів

Економія простору для зберігання препаратів

Роботизоване сховище може вмістити до 17 000 коробок на площі в 6 кв.м. зберігання, для зберігання 500 коробок досить 2 кв.м.


Прискорення пошуку препаратів

Робот знаходить і приносить препарат фармацевту в лічені секунди. Це значно прискорює обслуговування клієнтів, скорочує черги і підвищує якість обслуговування та задоволеність клієнтів.


Використання нестандартних просторів

Використання робота для зберігання препаратів дає можливість відкривати аптеки там, де раніше це було неможливо або безглуздо: у невеликих приміщеннях в людних місцях чи в багаторівневих приміщеннях.


Імідж аптеки

Необхідність купувати ліки - завжди певний стрес. Але якщо простір аптеки організовано гармонійно, а обслуговування ведеться на високому рівні, це створює приємну атмосферу - і клієнт буде віддавати перевагу даній аптеці ніж іншим.

  • slider content 3
  • slider content 4

Хочете дізнатися більше про аптечні роботи?

Експерти SystemGroup раді будуть надати детальну інформацію за тел. (044) 494 40 75

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?