03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

AutoCube 8200 - Автоматичне вимірювання габаритів від Honeywell

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє відмовитися від рулетки і ручних вимірювань та прискорити до 1 секунди процес оцінки габаритних характеристик товарів і відправлень в складської та поштової логістиці.

 

Рішення базується на поєднанні програмного забезпечення та електронного пристрою AutoCube 8200 для миттєвого вимірювання габаритних розмірів різних предметів (вантажів, посилок) й навіть нестандартних об'єктів.  

Портативний пристрій встановлюється на підставку і підключається до робочої станції по USB, для передачі результатів вимірювань в облікову систему або WMS. Використовуючи технологію 3D-вимірювань, пристрій швидко і точно вимірює габарити об'єкта на приймальній платформі за допомогою інфрачервоних датчиків та оптичної камери, і передає результати вимірювань в комп'ютер, при необхідності видаючи результати вимірювань на екран.

 

Впровадження рішення по миттєвому виміру габаритів приносить бізнесу миттєві і вимірні результати:

  • Підвищується продуктивність і безпомилковість праці співробітників.
  • Підвищується швидкість обслуговування клієнтів (в поштових відділеннях та ін.).
  • Скорочуються витрати на робочу силу.
  • Оперативне обслуговування сприяє збільшенню лояльність клієнтів, що, в свою чергу, призведе до збільшення виручки з плином часу.
  • Уникнути помилок у вимірах, точно розрахувати простір транспортного засобу і необхідну кількість одиниць транспорту.
  • Оптимізувати процес зберігання вантажів на складах.

Як працює миттєве вимір габаритів: відео демонстрація

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

SystemGroup рекомендує

Мобильное взвешивание и габаритное измерение
AutoCube 8200
Измерение объектов 10-120 см | Скорость измерения: <1 сек | Фото | Передача данных на ПК, ноутбук, планшет

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Pick-to-Light | Put-to-Light - передова технологія відбору та розміщення товарів на складі за допомогою світлової індикації місцезнаходження комірки зберігання (полиця, короб, палета та ін.). Технологія значно підвищує швидкість операцій за рахунок того, що співробітник не витрачає час на візуальний пошук, та мінімізує помилки завдяки інтуїтивності і системі запобігання помилок.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?