03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Пластикові піддони

Пластикові піддони все більше витісняють дерев'яні палети з європейських складів і розподцентрів. Незважаючи на більш високу вартість, вони повністю виправдовують її за рахунок цілого ряду важливих переваг.

 

 

Пластикові піддони (їх також називають пластикові европіддони) - це плоска конструкція з пластику, призначена для транспортування і зберігання товарів за допомогою складкою техніки.

Конструкція пластикових палет (піддонів) розроблена таким чином, щоб автонавантажувач міг захопити їх з чотирьох сторін, а гідравлічний візок - з двох.


Сфера застосування пластикових піддонів і палет

  • Логістичні комплекси
  • Розподцентри
  • Хімічне виробництво
  • Харчова промисловість
  • Легка промисловість
  • slider content 4

9 переваг використання пластикових піддонів

1.Довговічність

Термін експлуатації піддонів з пластика складає 5-10 років.


Для порівняння: середній термін служби дерев'яних піддонів - 2 роки.


Кількість циклів використання для дерев'яних піддонів - 3 цикли, для пластикових - 30 й більше.

2.Стійкість 

Пластикові піддони зносо- і ударостійкі, міцні на вигин; вони не схильні до гниття, грибків, цвілі, іржі, накопичення вологи, шкідливих речовин і запахів, впливу комах; мають високу опірність до різних агресивних nf їдки[ рідин: сильним і розбавленим кислотам, лугам. Піддони і палети з пластика також витримують перепади температури (від -30С до +70С). Вони, як правило, проходять через мокрий сніг, вітер, дощ, град й спеку без деформації і розтріскування. До того ж, маса палети не залежить від погодних умов.

3.Гігієнічність

Пластикові піддони прості в догляді, при очищенні і митті. Більшість хімічних речовин, кислот і солей не порушують цілісності піддону, тому вони легко миються й дезінфікуються, менш схильні до розщеплення. Крім того, існує можливість пароструминної обробки і чищення (вимоги СЕС), що неможливо при експлуатації дерев'яних палет.

4.Безпека в процесі експлуатації

Відсутні цвяхи, гострі кути, задирки, тріски, сучки. Це захищає працівників від травм, запобігає пошкодженню товарів і вантажу.

5.Простота в ремонті

При випадковому механічному пошкодженні пластикового піддону можливе його запаювання за допомогою розігрітого повітря і зварювального дроту. Ремонт відбувається швидко й, що важливо, без шкоди зовнішнім і внутрішнім характеристикам тари.

6.Інтеграція

Стабільна вага і габарити дозволяють вбудовувати таку тару в будь-яку виробничу лінію.

7.Естетичність

Пластикові піддони можна фарбувати, маркувати, наносити різні логотипи і використовувати як рекламний носій.

8.Мала вага та економічність при транспортуванні

Пластикові палети значно легше піддонів з інших матеріалів (вага менше дерев'яного аналога на 15 кг), вони також компактно і легко складаються один в другий. Це спрощує їх переміщення по складу, в транспорті, при складуванні, скорочує витрати на логістику.

9.Екологічність

Пластикові піддони підлягають вторинній переробці і дозволяють зберігати дерева.​

 

Технічні характеристики пластикових піддонів

Тип пластикових піддонів

Універсальні

Легкі

Посилені

Дно

Суцільне/перфороване

Перфороване

Суцільне/перфороване

Тип палет

EUR (1200x800 мм), FIN (1200х800 мм)

EUR (1200x800 мм)

EUR (1200x800 мм)

Статичне навантаження

3000, 5000 кг

1500 кг

3 000 кг

Динамічне навантаження

до 1200 кг

до 800 кг

до 1250 кг

Стелажне навантаження

600 - 1000 кг

 Неприпустима

до 1000 кг

Температура експлуатації

от -40 до +70°С

от -20 до +60°С

от -20 до +60°С

Матеріал

Поліпропілен, поліетилен

Поліпропілен

Поліпропілен

 

 

Задумайтесь, скільки дерев вирубується щорічно заради виробництва дерев'яних піддонів? При цьому середній термін їх служби не перевищує 2-х років...
Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?