03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Голосове управління складом | Pick-by-Voice

Pick by Voice -  інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі за допомогою голоса. Дає нові можливості для збільшення ефективності складу. Працює з WMS та ERP.

Можливості технології Pick-by-Voice (Honeywell Vocollect Voice)

 • Голосовое управление складом
 • Голосовой отбор на складе
Сфера застосування Голосового управління складом
 • Розподільні центри роздрібних мереж 
 • Склади та РЦ логістичних операторів
 • Складські операції високої інтенсивності
 • Склади холодної логістики
 • Склади fresh продуктів
 • Сортувальні центри
Бізнес-процеси, в яких застосовується голосовий відбір
 • Приймання товару
 • Розміщення товару на складі
 • Поповнення зон відбору
 • Відбір товарів
 • Комплектація
 • Сортування
 • Інвентаризація

Чому голосове управління ефективніше?

 

Слух людини є одним з найбільш зручних і швидких способів передачі інформації та спілкування - це загальновизнаний факт

При традиційній роботі оператор послідовно: дивиться на мобільний термінал із завданням, зчитує штрих-код, читає повідомлення про підтвердження, починає роботу. 


При голосовому потоці оператор не витрачає час на читання, має вільні руки і не відволікається на супутні операції. В результаті підвищується швидкість складських операцій, а також їх точність та безпека.


Як працює управління голосом на складі?

Процес голосового відбору  (Pick-by-Voice)

1. Система управління складом (WMS) або ERP формує завдання


2. Завдання транслюються в голосовий комп'ютер


3. Комп'ютер перетворює команду в голосове повідомлення


4. Оператор отримує голосові команди за допомогою навушників (промислової голосової гарнітури)


5. Оператор виконує команду, повідомляє про виконання завдання і отримує наступну

Типовий діалог в системі Голосового управління складом:
 • Система: Ряд 5 (під'їжджає до ряду 5)
 • Оператор: Є ряд 5
 • Система: Сектор 10 (знаходить потрібний сектор)
 • Оператор: Є сектор 10
 • Система: Чай зелений Lipton, 453 (цифри штрих-коду) 
 • Оператор: Є 453
 • Система: Кількість 40
 • Оператор: Є 40
 • і т.д.

Основні вигоди впровадження Pick-by-Voice

99%

Точність і безпомилковість

Середній показник поліпшення ефективності роботи при голосовому відборі - 60%. Але багато клієнтів стверджують, що з впровадженням Pick-by-Voice їх співробітники перестали робити помилки.

10-30%

Підвищення продуктивності 

Точні цифри залежать від особливостей товару й того, наскільки ефективно раніше було організовано управління складом. Але при впровадженні голосової технології Pick-by-Voice продуктивність підвищується завжди.

Підвищується безпека

Отборщик не відволікається на папір або дисплей, а це підвищує безпеку та допомагає уникати травматизму і простоїв.

Знижується залежність від персоналу

Ви більше не залежите від кваліфікації персоналу - прості команди доступні для розуміння навіть новачкові. Новий співробітник починає повноцінно працювати з першого дня.


Технології та інтеграція Pick-by-Voice з WMS, ERP та ін.

 • slider content 3
 • slider content 4
 • slider content 4
Новаторська технологія розпізнавання голосу Vocollect SoundSense

Допомагає розпізнати слова та очистити звуковий потік. Система розпізнає і усуває типові для складу шуми: писк і шум обладнання, гул холодильних установок тощо. Це дозволяє збільшити розпізнаваність на 50% й більше 


Обмін інформацією між WMS (ERP) та терміналом 

Завдяки обміну даними з інформаційними системами підприємства всі рішення ґрунтуються на актуальній інформації та приймаються в режимі реального часу.


Рішення Voice Console від Vocollect (Honeywell)

Істотно знижує час, який витрачається на управління голосовим робочим середовищем. Всі можливості об'єднані в утиліту, яка забезпечує управління пристроями, операторами, конфігураціями.


Проста інтеграція з інформаційними системами

Відкритість технології голосового управління дозволяє легко стикувати голосову частину з різними інформаційними системами та системами управління складом через стандартні інтерфейси, наприклад XML.


Професійне обладнання Honeywell Vocollect

Ергономічність

Для Pick-by-Voice використовується професійне голосове обладнання. Воно розміщується на тілі людини (у вигляді навушників і голосового комп'ютера) або на навантажувачі. Бездротові гарнітури зручні навіть при тривалому носінні. Конструкція навушників також враховує носіння поверх шапки, що важливо в холодній логістиці.


Якість звуку

Типові складські шуми типу звуків роботи обладнання, транспорту, холодильних установок, розпізнаються і усуваються. Співробітник чує очищений та зрозумілий звук.


Надійність

Обладнання розраховане на інтенсивне використання. Воно не має вразливих частин, щоб його розбити чи пошкодити.


Довга автономна робота

Навушники підтримують безперервну роботу без підзарядки протягом 24 годин.

 

 • slider content 3
 • slider content 4

Експертиза і досвід SystemGroup у впровадженні голосових технологій на складі

 

 

Унікальна експертиза в голосовому управлінні складом

SystemGroup - єдина компанія в Україні, яка має експертизу у впровадженні голосового управління складом Pick-by-Voice та статус Platinum Partner від Honeywell Vocollect - світового лідера в голосових рішеннях.


Honeywell Vocollect Solutions Platinum Provider

Статус дає SystemGroup право здійснювати самостійну розробку і впровадження рішень по голосовому управління, а також вести їх сервісне обслуговування та супровід. 


Досвід впроваджень голосового управління складом в Україні 

За 8 років роботи з технологією системний інтегратор SystemGroup впровадив ряд великих та успішних проектів для своїх клієнтів: РЦ Fozzy Group, Watsons, Raben Ukrane, Таврия В, Український ритейл.


Обмірковуєте впровадження голосового відбору на складі?

Заповніть форму нижче - експерти SystemGroup проведуть консультацію та допоможуть розрахувати ефективність і план впровадження

* Заповнення форми не зобов'язує Вас до замовлення

Заявка на впровадження Голосового відбору >>

 

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Pick-to-Light | Put-to-Light - передова технологія відбору та розміщення товарів на складі за допомогою світлової індикації місцезнаходження комірки зберігання (полиця, короб, палета та ін.). Технологія значно підвищує швидкість операцій за рахунок того, що співробітник не витрачає час на візуальний пошук, та мінімізує помилки завдяки інтуїтивності і системі запобігання помилок.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?