03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Моніторинг (GPS, LBS) автотранспорту підприємств

Модуль GPS моніторингу TMS системи Logist.UA використовується для контролю місця розташування автомобілів (від 10 і більше) в складі комплексної TMS або як окрема функція

Функції Модуля GPS моніторингу Logist.UA

 • Контроль місця розташування автомобілів з нанесенням на карту
 • Моніторинг транспорту підприємства та пересування автомобілів в режимі on-line
 • Формування історії пересувань по кожному автомобілю (архів)
 • Статистика по пробігу, швидкості руху, розрахунок середньої витрати палива
 • Передача даних в облікову систему підприємства для подальшої аналітики

Рис. 1 – Стеження за машиною в модулі моніторингу


Рис.2 – Проект Планування, що підвантажений в модуль Моніторингу

GPS моніторинг транспорту + Модуль Планування  

Додаткові функції за рахунок спільного використання модулів
 • Порівняння фактичного пересування автомобілів із запланованим маршрутом (план-факт)
 • Інформування про події: відхилення від маршруту, слив палива, виключення двигуна та ін.
 • Коригування плану рейсів (запізнення, скасування доставки тощо)
 • Обмін повідомленнями з водіями

Обладнання для GPS моніторингу

 • Стеження здійснюється програмою Logist.UA на основі GPS-технологій, із застосуванням спеціалізованого трекінгового GPS обладнання або без нього (з використанням LBS).
 • Logist.UA підтримує більшість моделей GPS-трекерів та обладнання: Bitrek, Новітек, Teltonika і аналоги

 

Переваги використання GPS-моніторингу від Logist.UA

З досвіду клієнтів Logist.UA, впровадження GPS-контролю автопарку ЗАВЖДИ дає економію на ПММ, яка в кілька разів перекриває витрати на послугу GPS-моніторингу

Припинення нецільового використання транспорту

При наявності GPS-контролю водієві набагато складніше міняти маршрут та використовувати службовий транспорт не за призначенням. Навіть якщо порушення не виявлено в режимі on-line, в Logist.UA доступний архів пересувань. 

Контроль над ситуацією та прогнозування затримок

Відстежуючи пересування автомобілів в режимі on-line, диспетчер володіє ситуацією та може вчасно реагувати на відхилення від плану, події, попереджати клієнтів про затримку, прогнозувати час доставки. 

Скорочення витрат на ПММ

Збір статистики про пересування з подальшою передачею в облікову систему та аналізом, а також контроль над діями водіїв завжди призводять до скорочення витрат на ПММ на 10-15%, що з лишком покриває вартість послуги GPS-моніторингу.


Інформування про події

Для того, щоб позбавити оператора від необхідності постійно відслідковувати стан транспорту on-line, в модулі моніторингу TMS Logist.ua реалізована можливість генерації повідомлень оператору за подією. Інформація про подію формується на основі встановлених Датчиків.

Можливі події для відстеження:
 • перевищення швидкості
 • в'їзд/виїзд із зони
 • відхилення від рейсу
 • відвідування точки рейсу
 • зміна стану вантажу, торгової точки або рейсу
 • відкриття/закриття дверей
 • увімкнення/вимикання двигуна
 • температура в рефрижераторі і т.д.

6 переваг GPS-моніторингу від Logist.UA

1. Зріла стабільна система

TMS Logist.UA - зрілий перевірений продукт, який працює і розвивається вже понад 10 років та доводить свою надійність на практиці. 

2. Досвід десятків впроваджень

Всі нюанси і «підводні камені», які можуть виникати при впровадженні GPS-моніторингу, ми знаємо, освоїли на досвіді десятків клієнтів. навчилися обходити ***

3. GPS-моніторинг як модуль TMS-системи

Оскільки GPS-моніторинг входить до складу TMS-системи Logist.UA, ви можете згодом розвивати цілу систему управління транспорту, додаючи функції планування, мобільної торгівлі та ін.***

4. Інтеграція з будь-якими обліковими системами

Наявність API дозволяє легко пов'язувати модуль GPS-контролю з будь-якими обліковими системами і ERP - 1С, SAP та іншими, які використовуються підприємством.

5. Архів пересувань

Історія пересувань транспорту може бути відновлена в будь-який момент за будь-який період часу. Ви зможете використовувати це при ретроспективному аналізі, мотивації або демотивації персоналу.

6. Вибір моделі оплати, в т.ч. SaaS

Завдяки моделі SaaS (щомісячна абонплата) Ви можете обійтися без великих інвестицій на першому етапі та нарощувати кількість автомобілів за потребою, оплачуючи тільки ті послуги, які фактично необхідні в даний момент.

Як підключити GPS-моніторинг від Logist.UA?

Етап 1. Заявка на підключення і договір

Заповніть заявку на підключення до GPS-моніторингу безпосередньо на сайті. Наші консультанти підберуть оптимальний пакет послуг, допоможуть оформити договір на послуги GPS-моніторингу Вашого автотранспорту.

Етап 2. Встановлення GPS-трекерів на автомобілі

Фахівці Logist.UA аналізують наявний автопарк, підбирають оптимальні моделі GPS-обладнання та фізично встановлюють їх на машини клієнта. Якщо на авто вже встановлені GPS-трекери, при технічній можливості Logist.UA може використовувати їх.

Етап 3. Старт GPS-моніторингу та навчання

Трекери і автомобілі реєструються в системі та з'являються в on-line моніторингу транспорту з прив'язкою до карти місцевості. Фахівці активують систему та проводять навчання співробітників клієнта роботі в системі.

 

Заповніть форму нижче - експерт SystemGroup зв'яжеться з Вами, проведе презентацію системи і відповість на Ваші питання

 

Запросити інформацію про Logist.UA >>


Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?