03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Logist.Мобільний кур'єр | Автоматизація служб доставки та мобільної торгівлі

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки. 

 

 • Автоматизация доставки курьерской службы
 • slider content 4
Сфера застосування системи "Logist.Мобільний кур'єр"
 • Інтернет-магазини із власною службою доставки
 • Кур'єрські служби, перевізники

Які бізнес-процеси автоматизує система?

"Logist.Мобільний кур'єр" - ефективний інструмент для організації доставки та мобільної торгівлі будь-якої специфіки. Система автоматизує процеси обробки заявок на доставку, розробляє оптимальні маршрути і рейси доставки, надає кур'єрам повну інформацію про маршрут та завдання, а диспетчеру - дає можливість моніторингу пересувань і доставок в режимі план/факт.

Також рішення "Мобільний кур'єр" використовується для друку фіскальних чеків безпосередньо в місці доставки і прийняття оплати.

 

Функції Logist.Мобільний кур'єр

Планування маршрутів доставки

Розробка оптимальних маршрутів

На основі заявок, отриманих з облікової системи, і наявного автотранспорту система розробляє оптимальні маршрути і розподіляє їх по рейсам таким чином, щоб мінімізувати час доставки, витрати ПММ і врахувати можливі обмеження по вікну доставки, вантажопідйомності автомобіля, регіональної прив'язки і т.д. 


Відображення рейсів на карті і списком

В результаті автопланування диспетчер отримує як список рейсів, так й наочне відображення маршрутів на карті. Також є доступним внесення змін до автоматично розрахованого маршруту або додавання специфічних маршрутів вручну.

 • slider content 3
 • slider content 4
 • slider content 4

 • slider content 3

Мобільна частина системи встановлюється на мобільний пристрій кур'єра або експедитора (смартфон, планшет та ін.)

Мобільний додаток кур'єра/експедитора

План рейсу для кур'єра

Кур'єр отримує повний список і послідовність адрес доставки (як у вигляді списку адрес, так й в графічному відображенні на карті)


Інформація про замовлення

Додаток дає кур'єру повну інформацію про кожне замовленні - від номенклатури і вартості товарів до номера замовлення в обліковій системі і приміток клієнта. Також на сторінці замовлення кур'єр може підтвердити, що клієнт прийняв товар і відправити дані про те, що продаж відбулась в офісі.


Набір інструментів для роботи

Додаток містить інструменти для синхронізації інформації з офісом, друку документів, а також відстеження пересувань і дій мобільного співробітника (див. нижче)


Моніторинг пересувань і виконання замовлень

Контроль пересувань

Logist.Мобільний кур'єр підтримує передачу мобільних пристроїв кур'єрів / водіїв як по GPS, так й по LBS (при включеному GPS, GPRS, EDGE, WiFi). Система дозволяє диспетчеру відстежувати хід виконання маршрутів на карті або в таблиці, й своєчасно реагувати на відхилення, запізнення тощо.


Закриття точок

Після прибуття на точку, кур'єр фіксує доставку товару (або відмову клієнта від нього, із зазначенням причини). Факт продажу та отримання грошей також фіксується в додатку, інформація передається в офіс.


Синхронізація інформації з обліковою системою

Інформація про проведену продаж може бути відправлена в офіс негайно по каналах мобільного інтернет або передано в облікову систему при виявленні підключення до WiFi мережі. Функція моментальної відправки даних особливо затребувана інтернет-магазинами, оскільки дозволяє мати в обліковій системі завжди актуальну інформацію щодо фактично наявних на складі товарів. 

 • slider content 3
 • slider content 4

 • slider content 3
 • slider content 4

Друк фіскальних чеків та квитанцій

Рішення "Logist.Мобільний кур'єр" дозволяє друкувати фіскальні чеки безпосередньо на місці доставки товару, за допомогою мобільного фіскального реєстратора та додатку на смартфоні або планшеті кур'єра.


Законодавство по РРО про отримання оплати на місці доставки

З 8 травня 2017 р. все продавці "технічно складних побутових товарів", незалежно від обороту бізнесу, зобов'язані видавати фіскальний чек покупцеві при прийомі оплат готівкою або платіжною карткою (Закон № 1791-VIII,  перелік товарів затверджений Постановою КМУ № 231 від 16.03.2017 р.) Детальніше>>

Якщо товар оплачено, то фіскальний чек може бути надрукований на РРО в офісі й вкладений в коробку. Якщо ж оплата приймається на місці доставки - то надрукувати чек заздалегідь не можна, оскільки точно не відомо, чи прийме клієнт товар, а РРО автоматично відправляє звітність в ДФС. Тобто для виконання вимог законодавства необхідно друкувати чек за фактом прийому оплати.


Мобільний фіскальний реєстратор Datecs CMP-10M

Logist.Мобільний кур'єр використовує для друку мобільний фіскальний реєстратор Datecs CMP-10M, який підключається до смартфону або планшету по Bluetooth. Мобільний РРО забезпечує друк фіскального чеку, а також відправляє звітні дані в ДФС згідно із законодавством. Щоб не перевантажувати мобільний інтернет, відправка звітів відбувається при підключенні апарата до мережі Інтернет через Ethernet (наприклад, в офісі наприкінці дня).


Як працює рішення Logist.Мобільний кур'єр?

Рішення складається з мобільного додатку, що встановлюється на смартфоні/планшеті на базі Android, та Web-серверної частини, яка використовується на робочому місці диспетчера/адміністратора. Завдяки Web-доступу, диспетчер має можливість управляти роботою кур'єрів, навіть перебуваючи поза робочим місцем.

Функціональність Web-серверної частини
 • Імпорт замовлень на доставку з облікової системи підприємства;
 • Планування рейсів із застосуванням автоматичних алгоритмів Logist.UA;
 • Можливість ручного коректування рейсів при необхідності;
 • Завантаження рейсів на мобільні пристрої кур'єрів;
 • Автоматичне отримання інформації від мобільних пристроїв кур'єрів щодо виконання доставки.
Функціональність Мобільного модуля
 • Перегляд завдань на доставку у вигляді списку, а також нанесених на карту;
 • Перегляд маршруту руху;
 • Фіксація відвантаження товару;
 • Друк і видача фіскального чека.

Які вигоди дає використання "Мобільного кур'єра"?

Зручне і швидке управління доставками для адміністратора та кур'єра

Завдяки автоматизації, робота диспетчера та кур'єрів стає більш чіткою, швидкої та організованою. Значно скорочується час на управління доставками і обмін даними з основною обліковою системою (1С). З досвіду, витрати часу на управління доставками скорочуються в рази. У кур'єрів під рукою завжди є чіткі і точні інструкції, що мінімізує вплив "людського фактору" навіть з боку малокомпетентних співробітників.


Скорочення витрат на доставку

Розробка оптимальних маршрутів й оперативне реагування на зміни призводять до скорочення витрат на ПММ в середньому на 20%-30%. Також Ви зможете доставляти більшу кількість товарів тією ж кількістю водіїв/кур'єрів.


Підвищення якості послуг доставки

З "Logist.Мобільний кур'єр" Ви зможете більш точно прогнозувати вікно доставки, щоб клієнтові не потрібно було чекати кур'єра півдня. Вам більше не потрібно буде більше дзвонити кур'єру, щоб уточнити, чому він спізнюється, й коли буде у клієнта. Диспетчер бачить ситуацію on-line і може надавати інформацію клієнтові, перехоплювати доставку при поломках і т.д. Ваші клієнти скажуть "дякую" за точність й пунктуальність. При бажанні Ви можете інтегрувати дані моніторингу з сайтом інтернет-магазину, щоб автоматично отримувати актуальний прогноз термінів доставки.

Можливість продажу додаткових товарів

Маючи на смартфоні доступ до довідника товарів і цін, кур'єр може на місці продати "з борту" супутні товари - флешки, батарейки та ін. і тут же оформити продаж.


Контроль кур'єрів і припинення несумлінності

Функція фотозвіту і підтвердження клієнта (в т.ч. про відсутність претензій до товару) допоможе виключити несумлінну поведінку як з боку кур'єрів, так у з боку клієнтів.


Миттєва передача даних в облікову систему 

Завдяки функції синхронізації даних мобільного додатку, Ви зможете отримувати інформацію щодо факту продажу в режимі реального часу. Якщо клієнт не прийняв товар, Ви дізнаєтеся про це, йзможете повторно продати його вже сьогодні і додати нову адресу доставки в маршрутний лист кур'єра on-line.


Виконання вимог законодавства по РРО, ведення документації та звітності ​

Автоматизований облік доставок дозволяє легко збирати статистику роботи кур'єрів, допоможе сформувати необхідні документи та звіти, відправляти звіти в ДФС згідно законодавства (при використанні РРО). При використанні рішення для мобільної торгівлі "з коліс" можливий друк нефіскальних квитанцій і накладних за допомогою мобільного чекового принтера.


Вартість програми

Використання програми відбувається на основі SaaS (щомісячна оплата за використання). Вартість використання залежить від обраної Вами кількості робочих місць кур'єрів і диспетчерів, а також необхідності фіскальних функцій. Найбільший економічний ефект система демонструє при кількості від 30 кур'єрів.


Зробіть крок до ефективного управління доставками з Logist.Мобільний кур'єр? 

Заповніть форму нижче - експерт SystemGroup зв'яжеться з Вами, проведе презентацію та надасть детальну інформацію


 

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

SFA Управление дистрибуцией и продажами

Система класу SFA (Sales Force Automation) служить для управління розгалуженою структурою мобільних співробітників, партнерів, дилерів. АСУМТ "Оптимум" допомагає підвищити ефективність прямих і партнерських продажів, а також знизити витрати на утримання цієї структури.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?