03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Радіодослідження та Wi-Fi інфраструктура складу

Бездротова Wi-Fi інфраструктура - обов'язковий елемент для застосування сучасних технологій автоматизації складу

 

Експертна група "Складська логістика" департаменту системної інтеграції SystemGroup надає повний спектр послуг з реалізації бездротової інфраструктури на складі - від радіорозвідки і проектування до технічного супроводу. Роботи можуть виконуватися як частина проекту по автоматизації складської логістики, впровадження WMS, для забезпечення роботи терміналів збору даних та іншої радіотехніки, або як окрема послуга.

Проект з побудови бездротової Wi-Fi мережі включає наступні етапи

1. Радіодослідження об'єкту (радіорозвідка)

На даному етапі ми відвідуємо об'єкт, на якому планується побудова бездротової мережі. Під час робіт на об'єкті ми враховуємо всі фактори, які потенційно впливають на майбутнє покриття і потенційні джерела перешкод в приміщенні. Розраховуємо коефіцієнти загасання і відбиття стін, простору, стелажів і товарів, інших конструкцій в приміщенні.

Також, ми досліджуємо інші випромінювальні пристрої, які можуть вплинути на роботу майбутньої мережі, рівень термальних та ефірних шумів. Наші інженери враховують особливості середовища, в якій буде експлуатуватися обладнання, а саме, температура експлуатації обладнання, запиленість середовища і рівень вологості, наявність вібрацій та ін. До факторів впливу також відносяться геометрія об'єкту, кількість користувачів, загасання сигналу, класифікація перешкод.

Всі отримані дані заносяться в спеціальне програмне забезпечення, яке автоматизує процес отримання попередньої специфікації (кількість необхідного обладнання). 

 

На малюнку праворуч: Розрахункова зона покриття Wi-Fi на складі

  • slider content 3

2. Складання специфікації для проекту

Підбір оптимального обладнання для побудови мережі. Складання специфікації на монтажні роботи і матеріали для забезпечення працездатності обладнання в конкретних умовах експлуатації. На вибір обладнання впливають безліч факторів: висота стель, естетичний вигляд, система управління мережевою інфраструктурою, наявність або відсутність "безшовного" роумінгу, необхідність використання вузьких та ємних комірок, тощо.

3. Складання технічного завдання

В технічному завданні описуються завдання, які повинна вирішити мережа і вимоги до мережі з боку замовника. Правильне технічне завдання - це одна з важливих складових успіху проекту в цілому.

4. Поставка обладнання

Поставка обладнання здійснюється за прямими контрактами з виробниками. Systemgroup є прямим партнером постачальників Zebra Technologies (Motorola Solutions), Cisco Systems та ін., що гарантує замовнику найвигідніші умови на ринку.

5. Налаштування обладнання

Налаштування обладнання згідно з вимогами до мережі (на основі технічного завдання) виконується сертифікованими фахівцями SystemGroup.

6. Монтаж обладнання

Монтаж налаштованого обладнання на місця, для оптимального забезпечення вимог до мережі. Наші фахівці володіють всіма необхідними сертифікатами для ведення таких робіт.

7. Тестовий запуск

На даному етапі ми перевіряємо мережу на відповідність вимог в технічному завданні. Подаємо максимальні навантаження, перевіряємо якість роумінгу та покриття в найважчих зонах. Тестуємо безпеку самої мережі.

8. Промисловий запуск

На даному етапі проводиться настройка зон та правил розподілу трафіку, особливих пріоритетів, правил переходу між зонами, тощо. Мережа передається в експлуатацію відповідальним особам з боку Замовника.

9. Технічний супровід

SystemGroup забезпечує різні рівні технічної підтримки в залежності від вимог з боку Клієнта. Можливі варіанти з повним або частковим покриттям ризиків, коли будь-яку поломку ми усуваємо за годину, дві або день в рамках сервісного контракту. Наші сервісні можливості є найбільш гнучкими, тому що сервісний департамент SystemGroup - один з найбільших з усіх існуючих варіантів в Україні.

 

Нижче представлені приклади схем та креслень, що входять в робочий проект по створенню бездротової інфраструктури складу.

Расчетная схема размещения точек доступа на складе

Фрагмент расчетной схемы размещения точек доступа Wi-Fi на складе

Зоны покрытия точек доступа WiFi на складе

Зоны покрытия отдельно стоящих точек доступа Wi-Fi на складе ***

Рекомендуемые места установок точек доступа Wi-Fi и Зона покрытия Wi-Fi на складе на складе 

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

DB Schenker автоматизация процессов

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

01/2019

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

01/2019

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

01/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України.