03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Супермаркети / гіпермаркети

Комплексна автоматизація супер- і гіпермаркетів - одна зі сфер, де SystemGroup багато років є лідером.

 

Чому 80% роздрібних мереж України довіряють автоматизацію супермаркетів SystemGroup?
 

Розуміння специфіки бізнесу

Ми чудово розуміємо специфіку організації касової зони, торгового залу та обліку товарів на великому торговому об'єкті масштабу супер- і гіпермаркету.


Глибоке знання технологій

Завдяки експертизі і прямій співпраці зі світовими постачальниками технологій та обладнання, ми знаємо про всі технології в Retail та вміємо їх використовувати. 


Інновації

Якщо в світі з'явилася нова технологія - значить, експерти SystemGroup вже вивчили її та швидше за все, апробували. Багато інновації привносили в Україну саме наші фахівці. 


Лучшее оборудование и ПО

Прямі відносини з  світовими постачальниками обладнання та власне виробництво дозволяють нам пропонувати найнадійніші рішення та забезпечувати їх впровадження. Ексклюзивне право на поставку ваг DIGI та ін. 

20 років досвіду

За роки роботи в сфері автоматизації торгівлі на рахунку SystemGroup - десятки відкритих магазинів формату супер- і гіпермаркету, в сегментах Food Retail, DIY, Drogery та ін. 


Висококваліфіковані експерти

Менеджери та експерти SystemGroup мають великий досвід впровадження складних та масштабних рішень, які, як відомо, мають свою специфіку.


Все з одних рук

Завдяки широкому портфелю продуктів, рішень та послуг, ми здатні забезпечити ВСІ процеси магазину. При цьому клієнт отримує всі послуги з одних рук, тим самим заощаджуючи ресурси та час.


Комплексний сервіс

Забезпечуємо стабільну роботу магазину як на етапі запуску, так й після відкриття. Надаємо послуги повного аутсорсингу обслуговування ІТ-інфраструктури.


 

Рішення

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Магазины Посад

Послуги

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Еквайринг РРО забезпечує коректну передачу інформації про проведені розрахункові операції, в електронному вигляді безпосередньо з РРО до Державної Фіскальної Служби України. SystemGroup є членом-еквайєром національної платіжної системи ПРОСТІР (раніше НСМЕП), розробленої НБУ, і має ліцензію на надання послуг еквайрингу РРО для користувачів касових апаратів та фіскальних реєстраторів.

Проекти, реалізовані SystemGroup

Перший в Україні проект з впровадження касових систем самообслуговування self-checkout був виконаний в супермаркетах «Велика Кишеня» експертами SystemGroup. У 5 київських магазинах були запущені 10 професійних систем self-checkout з прийомом готівкових коштів та видачею решти.

В оновленому ЦУМ, який відкрився після реконструкції в 2016 р., стояло завдання автоматизувати робочі місця касирів таким чином, щоб швидкість та якість обслуговування клієнтів відповідали стандартам центрального універмагу країни, а надійність та комфорт використання - були найвищими. Оскільки в оформленні Універмагу акцент зроблений на стильний сучасний дизайн, то техніка підбиралася як по функціональності, так й по дизайну.

Роздрібна мережа Novus, що управляє більш 30 магазинами на території України, стояла перед завданням забезпечити працездатність та сервісне обслуговування обладнання торгових залів та офісів мережі. Після оцінки декількох варіантів вирішення завдання, Novus передав всі турботи про обладнання магазинів мережі в руки сервісного партнера SystemGroup. В рамках сервісного контракту фахівці SystemGroup ось вже кілька років забезпечують технічне і сервісне обслуговування супермаркетів та інших об'єктів мережі (від робочих місць касирів та вагового обладнання до обладнання складу та інфраструктури офісів) на всій території України. 

Рекомендовані моделі обладнання

Вбудовані сканери
Іміджевий | Швидкість 2400 скан/сек | Декодує штрих-коди 1D і 2D | Інтерфейси USB, RS-232, Keyboard Wedge, TGCS (IBM) 46XX через RS485 | Ступінь захисту IP52
POS-клавіатури
Diebold Nixdorf TA61 купить
Кількість клавіш 60 | Матриця клавіш 5х12 | Інтерфейс PS/2 | Зчитувач карт (опція)
Imager сканери (2D)
Іміджевий сканер | Декодує штрих-коди 1D, 2D і PDF417 | Інтерфейс USB, RS-232, PS/2, Wand Emulation | Ступінь захисту IP52
Ваги PC-based
DIGI SM-5300 купить
Термодрук 120 мм/сек | Принтер касетного типу | Дисплей сенсорний резистивний 12" або 19" | Ширина етикетки до 56 мм | Інтеграція з системою електронних цінників
Фіскальні реєстратори
Фискальный регистратор Datecs FP-Т260
100 тис. товарів | Модернізація до КСЕФ | Друк 28 рядків/сек | 10 груп оподаткування
POS-термінали (all-in-one)
Shuttle X50V5 купить
Дисплей 15" | Процесор 2-ядерний | RAM 2 Гб | Інтерфейси RS232, USB 2.0, USB 3.0, LAN | Ступінь захисту IP54
Ваги PC-based
DIGI SM-5300 купить
Термодрук 120 мм/сек | Принтер касетного типу | Ширина етикетки до 56 мм | Два 7" дисплея (покупця та продавця) | Інтеграція з системою електронних цінників
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий 4,7"(1280x720) | Процесор 2-х або 6-ти ядерний | Пам'ять до 2ГБ RAM/32ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n/d/h/i/k/r | Декодує штрих-коди 1D та 2D | Літій-іонний акумулятор 3,7B, 4620 мАг

Новини на тему

кві 07, 2017

Всі продавці "технічно складних побутових товарів" зобов'язані з 8 травня застосовувати РРО, незалежно від обороту та організаційної форми.

РРО, Законодательство
жов 12, 2018

Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773 від 01.10.2018 р., який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО.

Законодавство, РРО
тра 15, 2019

У зв'язку з затвердженням порядку ведення Реєстру екземплярів РРО та Реєстру ЦСО вступили в силу нова процедура реєстрації та введення в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій.

РРО, Законодательство

Статті на тему

09/2016

Стаття адресована підприємцям, які стикаються з питанням вибору РРО, який відповідає потребам і бюджету підприємства. Ви дізнаєтеся, як правильно вибрати і використовувати фіскальний реєстратор або касовий апарат для магазину, мініимаркета, інтернет-магазину, кафе, аптеки тощо.

РРО и кассовые аппараты, Статьи на тему "Автоматизация торговли"
05/2017

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

РРО и кассовые аппараты
04/2018

2D сканери штрих-кодів (їх ще називають фотосканер, іміджер) набувають все більшої популярності. У чому ж їх відмінність від 1D сканерів, які переваги і можливості дає їх використання?

Статьи на тему "Автоматизация торговли", Обзоры оборудования