03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Склади та 3PL-оператори

Комплексна автоматизація складів - SystemGroup спеціалізується на професійній автоматизації складів різного типу: від великих логістичних комплексів, розподілцентрів та складів 3PL-операторів до складів виробників та дистриб'юторів. 

 

Реальна ефективність, яка вимірюється 

У всіх впроваджуваних нами проектах ми досягали реального вимірюваного ефекту за рахунок скорочення витрат, підвищення оперативності та точності.

Правильні технологічні рішення

Експерти SystemGroup глибоко розбираються у всіх світових технологіях в автоматизації складської логістики, а також розробляють власні. Всі рішення адаптовані до українських реалій.

Економічна доцільність

Глибоко розуміючи бізнес наших клієнтів, ми пропонуємо рішення, які будуть ефективні і окупляться саме на Вашому підприємстві.

  

 

Автоматизуємо склади з урахуванням специфіки

  • slider content 3
  • slider content 4

Розподілцентри роздрібних мереж та великі склади

Велика номенклатура (від 1000 SKU). Робота з ваговим товаром та термінами придатності. Партійний облік. Інтеграція декількох складських комплексів. Крос-докінг.  

Ми впроваджуємо: WMS V покоління | Голосовий відбір | Обладнання | Wi-FiRFID | Логістичний аудит


Складські комплекси виробників, дистриб'юторів, перевізників

Адресне зберігання. Оптимізація використання складських площ

WMSОбладнання для маркування та ідентифікації | Стелажі | Wi-Fi Інфраструктура


Склади невеликого масштабу (до 500 SKU)

Бюджетні рішення, що окупаються. Впровадження штрих-кодування. Програми та обладнання для автоматизації прийому/відвантаження, інвентаризації та маркування товарів..


 

 

Рішення

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Pick-to-Light | Put-to-Light - передова технологія відбору та розміщення товарів на складі за допомогою світлової індикації місцезнаходження комірки зберігання (полиця, короб, палета та ін.). Технологія значно підвищує швидкість операцій за рахунок того, що співробітник не витрачає час на візуальний пошук, та мінімізує помилки завдяки інтуїтивності і системі запобігання помилок.

Дистанционное управление мобильными устройствами

Універсальний інструмент для дистанційного адміністрування мобільних пристроїв будь-яких брендів. Адміністратор отримує можливість віддалено розгортати та оновлювати додатки, відстежувати місце розташування і режим роботи пристроїв, регламентувати використання девайсів, захищати дані від шкідливих програм, а також централізовано керувати витратами на телекомунікації.

Покопийные контракты Ricoh, клик-контракты, аутсорсинг печати

Послуга аутсорсингу друкарської техніки, при якій користувач платить не за техніку, а за фактичне її використання - отримані копії, друк, сканування. При цьому техніка, витратні матеріали та обслуговування забезпечуються провайдером клік-контракту. Як показує практика, покопійний контракт скорочує витрати на офісний друк до 30%, спрощує облік амортизації і витратних матеріалів, зменшує навантаження на бюджет за рахунок відсутності одноразових інвестицій на покупку обладнання. Схему широко використовує до 90% європейських компаній.

Пластикові піддони все більше витісняють дерев'яні палети з європейських складів і розподільчих центрів. Незважаючи на більш високу вартість, вони повністю окупають її за рахунок цілого ряду важливих переваг. Довговічність, міцність, безпека, гігієнічність і екологічність - все це доводить, що за пластиковими піддонами - майбутнє.

Asset Visibility Service для терминалов сбора данных Zebra

Рішення на базі Zebra Visibility Platform забезпечує моніторинг і контроль за роботою мобільних комп'ютерів Zebra та мережевих принтерів з Link-OS (V4.0 або пізнішої версії), без використання додаткових рішень і ПО. Стан пристроїв, їх наявність в мережі, несправності та рекомендації по їх усуненню - все це адміністратор зможе бачити в інтуїтивному інтерфейсі. 

Услуги радиоразведки и радиорасследования

Експертна група "Складська логістика" департаменту системної інтеграції SystemGroup надає повний спектр послуг з реалізації бездротової інфраструктури на складі - від радіорозвідки та проектування до технічного супроводу. Роботи можуть виконуватися як частина проекту по автоматизації складської логістики, впровадження WMS, для забезпечення роботи терміналів збору даних та іншої радіотехніки, або як окрема послуга.

Программа складского учета для терминалов сбора данных

Mobile Assistant - програма для автоматизації складу невеликого масштабу, в т.ч. при магазинах, а також проведення інвентаризації товарів за допомогою терміналів збору даних (ручних промислових комп'ютерів) на базі WinCE. Програма дозволяє автоматизувати процеси прийому і відвантаження, створювати та друкувати етикетки і цінники для маркування товарів, звіряти кількість, номенклатуру і ціни товарів на складі або в торговому залі, прискорювати ідентифікацію товарів в черзі для оплати і т.д.

Объемные весогабаритные измерения

Zippcube - система вимірювання об'єктів до 50 кг. Дозволяє автоматично оцінювати габарити та вагу продуктів, обчислювати їх об'єм та передавати дані в WMS, ERP, систему управління запасами. Можливе мобільне використання за допомогою пересувного візка і автономного живлення. 

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

Устойчивая маркировка

Спеціалізовані наклейки для маркування поверхонь, схильних до механічних та температурних впливів, здатні зберігати читабельність до 20 років всередині приміщення і до 2 років на відкритому повітрі.
 

Программы для дизайна и печати этикетки Zebra, Nicelabel

Спеціалізовані програми для дизайну та управління друком етикетки доповнюють і розширюють функціональність принтерів етикетки. Вони дозволяють розробляти шаблони і управляти друком етикеток, підключаючись до баз даних підприємства.

Стеллажное наполнение склада

При розробці топології складу та підборі стелажного обладнання ми враховуємо зонування складу, специфіку товарів та їх переміщення в процесі підбору, розміщення і підготовки до відвантаження, конфігурацію приміщень та інші фактори. Як показує практика, професійно розроблене наповнення складу дозволяє підвищити його ємність на 15% й більше.

Zebra Operational Visibility Service (OVS)

Система Operational Visibility Service на платформі Zebra Visibility Platform доповнює функціональність ПЗ SOTI (MDM) та забезпечують оперативну інформацію і контроль за роботою мобільних комп'ютерів будь-яких брендів.

Автоматизация инвентаризации Mobile Asset Inventory

Система "Mobile Asset Inventory" автоматизує проведення інвентаризації на складі, в офісі, в магазині, архіві банку тощо. для обліку товарів, основних засобів та інших активів. Використання рішення економить до 70% часу на інвентаризацію, підвищує точність і достовірність отриманих даних, мінімізує вплив людського фактору.

RFID технологии на складе Украина

Застосування RFID-технологій створює широкі можливості для ідентифікації товарів і логування подій при переміщенні одиниць зберігання по складу, цехам або при транспортуванні. У міру зниження світових цін на RFID мітки стрімко зростає кількість інсталяцій RFID-рішень і використання їх в складської та транспортної логістиці.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

DB Schenker автоматизация процессов

Послуги

Логістичний аудит - послуга незалежного експертного аналізу бізнес-процесів на складі та у ланцюгу поставки підприємства. Послугу націлено на оцінку ефективності всіх бізнес-процесів, виявлення "проблемних місць" та пошук ресурсів для росту ефективності.

Проекти, реалізовані SystemGroup

Після впровадження WMS системи управління складом Розподільчий центр Fozzy Group (роздрібні мережі Сільпо, Фора) задумався над технологіями для подальшого підвищення швидкості і точності процесів відбору та розміщення на складі. Експертами SystemGroup було запропоновано впровадити Голосову технологію управління складом (Pick-by-Voice). Пілотний проект виявився настільки успішним, що рітейлер досяг практично 100% точності відбору та поширив технологію на більшість складів і ділянок відбору.

Розподілцентр, що забезпечує функціонування мережі роздрібних магазинів, потребував автоматизації процесів складської логістики та підвищенні їх ефективності. Вже на етапі впровадження WMS рітейлер вирішив провести пілотне тестування голосової технології управління відбором на складі, запустивши одночасно 3 технології відбору: паперову, за допомогою терміналів та за допомогою голосу. В результаті тестування голосовий відбір був впроваджений на більшості складів розподілцентру, включаючи холодний, сухий склади, а також зону штучної відбірки.

Логістичному оператору необхідно було забезпечити оперативну і точну комплектацію замовлень для свого клієнта, міжнародного косметичного бренду. На основі замовлень з інтернет-магазину потрібно було відібрати продукцію з декількох сотень номенклатурних одиниць та скомплектувати посилки покупцям, промаркував їх. Експертами SystemGroup було розроблено оптимізоване рішення для виконання такого завдання, спроектована система обміну даними та маркування, підібрано обладнання, розроблена система контролю якості, а також конвеєрна лінія. Проект виконаний "під ключ", від проектування рішення і поставки обладнання до запуску лінії комплектації.

Рекомендовані моделі обладнання

Настільні принтери етикетки
Термотрансферний і прямий термо- друк | Ширина друку 104 мм | Швидкість друку 152 мм/сек | Роздільна здатність друку 300 dpi | Інтерфейс Wi-Fi, RS-232, USB, Bluetooth 2.0 (опція), Ethernet 10/100 (опція)
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий HD 5"(1280x720) | Процесор 2-х ядерный | Пам'ять 1ГБ RAM/8ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n | Декодує штрих-коди 2D | Літій-іонний акумулятор 3,7B, 3000 мАг
Промислові сканери та скануючі головки
Лазерний сканер | Швидкість 35 скан/сек | Декодує штрих-коди 1D | Інтерфейс RS232 | Ступінь захисту IP54
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий 5"(1280x720) | Процесор 1,2 ГГц | Пам'ять 2ГБ RAM/16ГБ ROM | Інтерфейс 802.11b/g/n, NFC | Декодує штрих-коди 2D | Камера | Ступінь захисту IP67
Imager сканери (2D)
Іміджевий сканер | Швидкість до 610 см/сек | Декодує штрих-коди 1D та 2D | Інтерфейс USB, RS232, Keyboard Wedge, IBM 46xx | Ступінь захисту IP41
Напівпромислові принтери штрих-коду
Zebra ZT410 купить
Термотрансферний і прямий термо- друк | Ширина друку 104 мм | Швидкість друку 356 мм/сек | Роздільна здатність друку 203 dpi, 300 dpi та 600 dpi | Інтерфейс RS-232, USB 2.0, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB-хост
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий VGA 3,7" | Мікропроцесор 1 ГГц | Пам'ять 256МБ RAM/1ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n, Bluetooth | Декодує штрих-коди 1D та 2D | Клавіатура Numeric 34 кл. | Ступінь захисту IP64
Захищені планшети
Zebra ET50 купить
Дисплей сенсорний 8,3" або 10,1" | Мікропроцесор 4-ядерний | Пам'ять до 4ГБ RAM/64ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 | ОС Windows 10 або Android 5.1 | Камера 8Мп/2Мп | Ступінь захисту IP65

Новини на тему

тра 10, 2018

Використовувати споживчі моделі смартфонів в бізнес-цілях часто не дуже зручно і непрактично: даються взнаки обмеження в скануванні штрих-кодів, вихід з ладу через падіння та забруднень, малий час роботи батареї ... Якщо ви збираєтеся використовувати смартфон для роботи, розумніше вибрати сканфон корпоративного класу: їх термін експлуатації набагато довше, при цьому швидкість та ефективність роботи на порядок вище, а функціональні можливості дозволяють уникнути придбання додаткових пристроїв.

Новинки обладнання, Інновації в Retail
лип 10, 2018

4 липня 2018 р. в Києві відбувся відкритий захід, присвячений автоматизації бізнес-процесів в холодній логістиці поставок. Серед тем заходу - управління зберіганням, доставкою та інфраструктурою холодних складів.

Статті на тему

02/2018

Сканер штрих-коду - обладнання, без якого неможливо уявити жоден магазин, склад або виробництво. Вибір конкретної моделі сканера штрих-коду залежить від особливості бізнес-процесів та умов використання. В асортименті виробників - сотні моделей сканерів штрих-коду. Кожен з виробників сканерів розробляє свій продуктовий ряд з урахуванням найбільш поширених моделей та умов використання: торгівля, склад, виробництво. Як вибрати і купити оптимальний сканер штрих-кодів - розбираємося в статті.

Статьи на тему "Автоматизация торговли"
02/2018

Перед кожним директором з логістики ставиться завдання забезпечити ефективність роботи складу. При цьому під ефективністю найчастіше мається на увазі мінімізація накладних витрат, швидкість складських операцій, а також точність і швидкість відвантаження. Стаття містить список базових кроків, які допоможуть досягти цих цілей.

WMS системы и автоматизация склада
02/2018

Сьогодні багато директорів з логістики, зіткнувшись з неефективністю «паперового» управління складськими процесами та жорсткими вимогами до швидкості і точності складського відбору, розміщення і зберігання, приходять до необхідності впровадження автоматизованої системи управління складом.

Як правило, після первинного збору інформації на ринку, IT-служба і директор з логістики вибирають кілька напрямків для можливої ​​автоматизації, а саме: використовувати рішення на базі 1С (як поширеної і популярної на Україні платформи) або впроваджувати спеціалізовані системи WMS (Warehouse management system ). У статті розбираємося в перевагах та недоліках впровадження різних систем і програм в управлінні складом.

WMS системы и автоматизация склада