03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Виробники FMCG

SystemGroup автоматизує весь ланцюжок руху Ваших товарів від виробництва до магазину 8888 добавить

для Виробництва

Автоматизація процесів маркування, зважування, пакування, контролю якості в процесі виробництва, а також End-of-Line.

для Складу та Доставки

Впровадження автоматизованих систем класу WMS, TMS, SFA для ефективної автоматизації бізнес-процесів на складі, при підготовці товарів до відвантаження та доставки.

для Фірмових магазинів

Комплексне оснащення фірмових магазинів реєстраторами розрахункових операцій, ваговим, скануючим та іншим торгівельним і технологічним обладнанням та витратними матеріалами.

Поставка обладнання

Професійне обладнання світових брендів, для виробництва, складського зберігання, фірмових магазинів.

Впровадження комплексних рішень 

Розробка та впровадження автоматизованих систем і рішень для ефективної автоматизації бізнес-процесів.

Сервісне обслуговування та консалтинг

Комплексне сервісне обслуговування складського, виробничого і торгівельного обладнання.

Рішення

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Niagara 4 - Среда централизованного управления зданиями

Tridium Niagara -  сімейство програмно-апаратних рішень світового рівня, спрямованих на підвищення ефективності управління будівлями за рахунок централізованого управління всіма системами життєзабезпечення. Рішення дозволяє поєднати в один інтерфейс контроль для управління системами освітлення, кондиціонування та вентиляції, відеоаналітики тощо, оптимізувати експлуатаційні витрати та підвищити керованість та контроль. 

Конвейерные системы SOCO

Розробка конвеєрних систем різного типу для автоматизації виробничих і сортувальних ліній, ліній вторинної упаковки, логістичних систем з перерозподілом потоків. Формування єдиних інтегрованих систем з ділянок для маркування, ідентифікації, упаковки тощо. Розробка нестандартних рішень.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

Программы для дизайна и печати этикетки Zebra, Nicelabel

Спеціалізовані програми для дизайну та управління друком етикетки доповнюють і розширюють функціональність принтерів етикетки. Вони дозволяють розробляти шаблони і управляти друком етикеток, підключаючись до баз даних підприємства.

Автоматизация рабочих мест операторов на производстве

Робочі місця операторів на виробництві - основа для реалізації простежуваності на виробництві (обов'язкова вимога для харчового виробництва з 20.09.2015). Класична функція в таких контрольних точках - зважування та маркування. Саме на робочих місцях операторів в базу вносяться дані, які є основою для консолідації інформації, відстеження і контролю якості. SystemGroup як системний інтегратор пропонує ряд рішень для автоматизації робочих місць і процесів внесення даних про товар, сировину, етапи виробництва в контрольних точках.

Ваги BOSCHE для автоматичного зважування та ідентифікації тварин. Функціональна та надійна система допомагає автоматизувати і спростити процеси в тваринництві та м'ясному виробництві, дозволяє оцінювати вагу буйних тварин, відповідає всім вимогам гігієни та безпеки.

Автоматизация инвентаризации Mobile Asset Inventory

Система "Mobile Asset Inventory" автоматизує проведення інвентаризації на складі, в офісі, в магазині, архіві банку тощо. для обліку товарів, основних засобів та інших активів. Використання рішення економить до 70% часу на інвентаризацію, підвищує точність і достовірність отриманих даних, мінімізує вплив людського фактору.

Zebra Operational Visibility Service (OVS)

Система Operational Visibility Service на платформі Zebra Visibility Platform доповнює функціональність ПЗ SOTI (MDM) та забезпечують оперативну інформацію і контроль за роботою мобільних комп'ютерів будь-яких брендів.

Покопийные контракты Ricoh, клик-контракты, аутсорсинг печати

Послуга аутсорсингу друкарської техніки, при якій користувач платить не за техніку, а за фактичне її використання - отримані копії, друк, сканування. При цьому техніка, витратні матеріали та обслуговування забезпечуються провайдером клік-контракту. Як показує практика, покопійний контракт скорочує витрати на офісний друк до 30%, спрощує облік амортизації і витратних матеріалів, зменшує навантаження на бюджет за рахунок відсутності одноразових інвестицій на покупку обладнання. Схему широко використовує до 90% європейських компаній.

Дистанционное управление мобильными устройствами

Універсальний інструмент для дистанційного адміністрування мобільних пристроїв будь-яких брендів. Адміністратор отримує можливість віддалено розгортати та оновлювати додатки, відстежувати місце розташування і режим роботи пристроїв, регламентувати використання девайсів, захищати дані від шкідливих програм, а також централізовано керувати витратами на телекомунікації.

Автоматизация маркировки на производстве

Повний спектр рішень для маркування етикеткою. Залежно від особливостей товару та бізнес-процесів підприємства, етикетка може наноситися в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі. SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, а також має власні виробничі потужності з виробництва термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки. Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з індивідуальним та груповим маркуванням етикеткою. 

Программа складского учета для терминалов сбора данных

Mobile Assistant - програма для автоматизації складу невеликого масштабу, в т.ч. при магазинах, а також проведення інвентаризації товарів за допомогою терміналів збору даних (ручних промислових комп'ютерів) на базі WinCE. Програма дозволяє автоматизувати процеси прийому і відвантаження, створювати та друкувати етикетки і цінники для маркування товарів, звіряти кількість, номенклатуру і ціни товарів на складі або в торговому залі, прискорювати ідентифікацію товарів в черзі для оплати і т.д.

Asset Visibility Service для терминалов сбора данных Zebra

Рішення на базі Zebra Visibility Platform забезпечує моніторинг і контроль за роботою мобільних комп'ютерів Zebra та мережевих принтерів з Link-OS (V4.0 або пізнішої версії), без використання додаткових рішень і ПО. Стан пристроїв, їх наявність в мережі, несправності та рекомендації по їх усуненню - все це адміністратор зможе бачити в інтуїтивному інтерфейсі. 

Оборудование для прямой DPM маркировки

Пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло) використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Експерти SystemGroup допоможуть підібрати метод перманентного маркування, відповідний специфіці поверхні, товару, умов зберігання, та запропонують оптимальні моделі обладнання для нанесення лазерного, ударно-точкового або інших типів прямого маркування.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Инделика
Маркировка пломб

Послуги

SystemGroup надає підприємствам послуги з лазерного маркування та гравірування виробів із пластику, дерева (в кількості від 100 деталей). Лазерне маркування є вічним, перманентним і не піддається видаленню, і тому відмінно підходить для нанесення ідентифікаційної інформації, що не стирається, на майно підприємства, для захисту від крадіжки та неправомірного використання. На поверхню може наноситися текстова, цифрова або символьна інформація, одномірні та двомірні коди, логотипи, зображення та ін.

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Проекти, реалізовані SystemGroup

Один з найбільших в Україні імпортерів і виробників рибних продуктів потребував скорочення часу, який витрачається на планування маршрутів доставки. З огляду на значний автопарк (більше 200 машин різної вантажопідйомності та типу), а також різницю в умовах перевезення охолодженої та замороженої продукції, процес розробки маршрутів та управління доставками вимагав значних ресурсів і часу. Після впровадження TMS Logist.UA компанії вдалося скоротити час на планування з 2,5 годин до 25 хвилин, вирішити проблеми з сумісністю вантажів та скоротити витрати на ПММ на 18%.

Крупний міжнародний виробник Japan Tobacco International (Winston, Camel, Sobranie) планував запровадити WMS для управління виробничо-складським комплексом, що включає кілька складів сировини і продукції (тютюнові матеріали, нетютюнові матеріали, готова продукція). Експертна група "Логістика" SystemGroup впровадила на території комплексу WMS Instock, забезпечила інтеграцію з SAP та вирішила ряд специфічних завдань по маркуванню, ідентифікації та оптимізації бізнес-процесів.

Крупный украинский производитель фармацевтических товаров имел потребность упорядочить и автоматизировать управление большим количеством доставок и масштабным автопарком, а также снизить затраты времени и ресурсов на обеспечение процессов транспортировки. Также отделу логистики были необходимы доступ в режиме on-line к месторасположению автомобилей и возможность отслеживать время выполнения доставок. Для решения задачи была выбрана TMS система управления транспортом Logist.UA.

Рекомендовані моделі обладнання

Захищені планшети
Zebra ET50 купить
Дисплей сенсорний 8,3" або 10,1" | Мікропроцесор 4-ядерний | Пам'ять до 4ГБ RAM/64ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 | ОС Windows 10 або Android 5.1 | Камера 8Мп/2Мп | Ступінь захисту IP65
Термоформувальне обладнання
Продуктивність насоса 100, 160 м3/год | Глибина витяжки 95 мм | Кількість циклів/хв 4-10 | Потужність 6 кВт | Напруга 380 В
Автоматичне маркування етикеткою
Дисплей цифровий | Ширина етикетки до 183 мм | Швидкість друку до 305 мм/сек
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Pidion EF 500
Дисплей 5" HD (1280 x 720) | Процесор 2-ядерный | Пам'ять 2ГБ RAM/16ГБ ROM | ОС Android або Windows | Інтерфейс Bluetooth 4.0, 802.11a/b/g/n/d/h/i | Декодує штрих-коди 1D та 2D
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий WVGA 4,3" | Процесор 1 ГГц | Пам'ять 512МБ RAM/1ГБ ROM | Інтерфейс 802.11a/b/g/n, Bluetooth | ОС Microsoft® Windows Embedded Handheld 6.5 | Камера 5MP | Ступінь захисту IP67
Вакуум-пакувальні машины
Продуктивність насоса до 100 м3/ч | Одна камера | М'який обжим (опція) | Ступінь захисту IP65 | Подвійне запаювання | Сенсорна панель
Автоматичне маркування етикеткою
Ширина етикетки до 152 мм | Швидкість друку до 305 мм/сек
Обладнання для запайки лотків (трейсилери)
Продуктивність насоса 21 м3/год | Макс. розміри контейнера 340х265х120 мм | Тривалість циклу 2-3 сек | Можливі форми прямокутні та круглі

Новини на тему

тра 29, 2018

Ви давно замислюєтеся про автоматизацію транспортної логістики, але хочете детально розуміти, як це вплине на діяльність підприємства і витрати? Які типові проблеми виникають при ручному управлінні доставками? Як ефективно та швидко планувати маршрути? Що дає компанії GPS-моніторинг та відстеження виконання маршрутів в режимі План-Факт та багато інших відповідей в доповіді Олени Ковальової на "Дні Логиста"

лип 10, 2018

4 липня 2018 р. в Києві відбувся відкритий захід, присвячений автоматизації бізнес-процесів в холодній логістиці поставок. Серед тем заходу - управління зберіганням, доставкою та інфраструктурою холодних складів.

Статті на тему

02/2018

Сьогодні багато директорів з логістики, зіткнувшись з неефективністю «паперового» управління складськими процесами та жорсткими вимогами до швидкості і точності складського відбору, розміщення і зберігання, приходять до необхідності впровадження автоматизованої системи управління складом.

Як правило, після первинного збору інформації на ринку, IT-служба і директор з логістики вибирають кілька напрямків для можливої ​​автоматизації, а саме: використовувати рішення на базі 1С (як поширеної і популярної на Україні платформи) або впроваджувати спеціалізовані системи WMS (Warehouse management system ). У статті розбираємося в перевагах та недоліках впровадження різних систем і програм в управлінні складом.

WMS системы и автоматизация склада
02/2017

Практично кожен виробник, дистриб'ютор, роздрібна мережа та кур'єрська служба стикаються з необхідністю забезпечувати доставки продукції і управляти ними. При цьому вартість доставки може істотно впливати на вартість продукції і відповідно на конкурентоспроможність бізнесу. Тому завдання скоротити витрати коштів і часу на доставку, логістику і управління ними є життєво важливою для багатьох підприємств.

Транспортная логистика