03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Фінанси

Рішення

Автоматизация инвентаризации Mobile Asset Inventory

Система "Mobile Asset Inventory" автоматизує проведення інвентаризації на складі, в офісі, в магазині, архіві банку тощо. для обліку товарів, основних засобів та інших активів. Використання рішення економить до 70% часу на інвентаризацію, підвищує точність і достовірність отриманих даних, мінімізує вплив людського фактору.

Покопийные контракты Ricoh, клик-контракты, аутсорсинг печати

Послуга аутсорсингу друкарської техніки, при якій користувач платить не за техніку, а за фактичне її використання - отримані копії, друк, сканування. При цьому техніка, витратні матеріали та обслуговування забезпечуються провайдером клік-контракту. Як показує практика, покопійний контракт скорочує витрати на офісний друк до 30%, спрощує облік амортизації і витратних матеріалів, зменшує навантаження на бюджет за рахунок відсутності одноразових інвестицій на покупку обладнання. Схему широко використовує до 90% європейських компаній.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Послуги

Еквайринг РРО забезпечує коректну передачу інформації про проведені розрахункові операції, в електронному вигляді безпосередньо з РРО до Державної Фіскальної Служби України. SystemGroup є членом-еквайєром національної платіжної системи ПРОСТІР (раніше НСМЕП), розробленої НБУ, і має ліцензію на надання послуг еквайрингу РРО для користувачів касових апаратів та фіскальних реєстраторів.

Рекомендовані моделі обладнання

Imager сканери (2D)
Іміджевий сканер | Декодує штрих-коди 1D, 2D і PDF417 | Інтерфейс USB, RS-232, Розрив клавіатури | Ступінь захисту IP42

Статті на тему

02/2016

Вникнувши в економіку друку, багато банків та інші компанії сфери послуг використовують для друку квитанцій і чеків термопринтери. Вони відходять від використання матричних і лазерних принтерів та переходять на принтери чеків. Читайте в статті, як термопринтери допомагають підвищити рівень обслуговування клієнтів та знизити витрати.

Статьи на тему "Автоматизация торговли"