03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Дистриб'ютори

Решения для автоматизации бизнес-процессов дистрибьюторов нацелены на эффективное управление складской и транспортной логистикой, партнерской сетью и мобильными сотрудниками: торговыми представителями, мерчендайзерами   

 

member

Автоматизация складов и РЦ дистрибуторов

Повышение эффективности работы складов

 Внедрение систем WMS | Голосовое управление складом (Рick-by-Voice) | Комплексная автоматизация складов | 

Управление доставками. TMS Logist.UA

Управление доставками

Оптимизация затрат на транспортную логистику

TMS система управления транспортом и доставками | Планирование оптимальных маршрутовGPS-мониторинг транспорта

Автоматизация работы мерчендайзеров и торговых представителей

Управление дилерской сетью и торговыми представителями

Автоматизация работы мобильных сотрудников

Внедрение системы SFA "Оптимум" | Автоматизация мобильной торговли и работы мерчендайзеров  

 

Рішення

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

SFA Управление дистрибуцией и продажами

Система класу SFA (Sales Force Automation) служить для управління розгалуженою структурою мобільних співробітників, партнерів, дилерів. АСУМТ "Оптимум" допомагає підвищити ефективність прямих і партнерських продажів, а також знизити витрати на утримання цієї структури.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

масла MOBIL доставка

Проекти, реалізовані SystemGroup

Один з найбільших в Україні імпортерів і виробників рибних продуктів потребував скорочення часу, який витрачається на планування маршрутів доставки. З огляду на значний автопарк (більше 200 машин різної вантажопідйомності та типу), а також різницю в умовах перевезення охолодженої та замороженої продукції, процес розробки маршрутів та управління доставками вимагав значних ресурсів і часу. Після впровадження TMS Logist.UA компанії вдалося скоротити час на планування з 2,5 годин до 25 хвилин, вирішити проблеми з сумісністю вантажів та скоротити витрати на ПММ на 18%.

Компанія, що управляє брендами Rafaello, Ferrero Rocher, Nutella, Tic Tac, необхідно було автоматизувати управління мобільними торгівельними агентами, які працюють по всій території України. Необхідно було забезпечити автоматизацію прийому попередніх замовлень, торгівлі з коліс, збору маркетингової інформації, забезпечити оперативний обмін інформацією та контроль віддалених працівників. Департамент системної інтеграції SystemGroup рішив завдання клієнта, запровадивши SFA - систему "АСУМТ ОПТИМУМ".

Рекомендовані моделі обладнання

Принтери чеків
Портативный принтер чеков SEWOO LK-P20
Швидкість друку 80 мм/с | Ширина стрічки: 58 мм | Інтерфейси RS232, USB та Bluetooth | Ресурс термоголовки: 50 км

Статті на тему

02/2018

Перед кожним директором з логістики ставиться завдання забезпечити ефективність роботи складу. При цьому під ефективністю найчастіше мається на увазі мінімізація накладних витрат, швидкість складських операцій, а також точність і швидкість відвантаження. Стаття містить список базових кроків, які допоможуть досягти цих цілей.

WMS системы и автоматизация склада
02/2017

Практично кожен виробник, дистриб'ютор, роздрібна мережа та кур'єрська служба стикаються з необхідністю забезпечувати доставки продукції і управляти ними. При цьому вартість доставки може істотно впливати на вартість продукції і відповідно на конкурентоспроможність бізнесу. Тому завдання скоротити витрати коштів і часу на доставку, логістику і управління ними є життєво важливою для багатьох підприємств.

Транспортная логистика