03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

АЗС

Професійні рішення від SystemGroup для автоматизації торгівлі та сервісне обслуговування для мереж АЗС

 
Сервісне обслуговування обладнання АЗС

SystemGroup забезпечує для мережевих АЗС сервісне обслуговування повного спектру обладнання, що використовується на станціях: від систем кондиціонування і офісного обладнання до теплового і холодильного обладнання в кафетеріях. Розгалужена мережа сервісних центрів SystemGroup дозволяє забезпечувати обслуговування мереж АЗС з територіально-розгалуженою структурою, за єдиними стандартами та "з одних рук".

Автоматизація торгівлі в магазинах при АЗС

Зважаючи на бурхливий розвиток магазинів та кафе при АЗС, SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію торгівлі та оснащення робочих місць касирів для забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів.

Рішення

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Послуги

Еквайринг РРО забезпечує коректну передачу інформації про проведені розрахункові операції, в електронному вигляді безпосередньо з РРО до Державної Фіскальної Служби України. SystemGroup є членом-еквайєром національної платіжної системи ПРОСТІР (раніше НСМЕП), розробленої НБУ, і має ліцензію на надання послуг еквайрингу РРО для користувачів касових апаратів та фіскальних реєстраторів.

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Рекомендовані моделі обладнання

Ручні радіо сканери
Лазерний | Швидкість 547 скан/сек | Декодує штрих-коди 1D | Інтерфейси RS232, RS485 (IBM), USB, Keyboard Wedge | Ступінь захисту IP53 | Зі стійкою
Спеціалізовані РРО
8 найменувань палива | КСЕФ | Інтерфейси USB, RS-232, Ethernet | 18 груп оподаткування | 10 типів оплат | Термодрук

Статті на тему

05/2017

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

РРО и кассовые аппараты