03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

SystemGroup представляє новий вбудований фіскальний реєстратор DATECS eFP-2480

Feb 13, 2018

Державна фіскальна служба України затвердила нову версію Державного Реєстру РРО (наказ № 854 від 18 грудня 2017 р.). У нову версію Реєстру увійшла принципово нова модель вбудованого фіскального реєстратора (вбудований електронний контрольно-касовий реєстратор) DATECS eFP-2480, призначений для фіскалізації всіх типів автоматів самообслуговування. Джерело: Наказ ДФС України № 854 від 18.12.2017

Вбудований ЕККР DATECS eFP-2480
 

Вбудовуємий фіскальний реєстратор призначений для установки в різні програмно-апаратні комплекси самообслуговування (ПТКС):

  • автомати з продажу товарів та послуг
  • вендингові апарати
  • системи касового самообслуговування
  • термінали поповнення рахунку та оплати

Вбудований фіскальний реєстратор інтегрується в конструкцію автомата та забезпечує друк фіскальних чеків, а також передачу звітних даний в ДФС згідно вимог фіскального законодавства України.

Детальніше про вбудований РРО >>

 

 

Згідно Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій ...", використання РРО в складі ПТКС є обов'язковим.

 

SystemGroup як виробник РРО Datecs розробляє рішення для:
  • фіскалізації терміналів поповнення рахунку: мобільні телефони, комунальні та ін.
  • фіскалізація вендінгових машин: апарати з продажу батончиків і снеків, кави, іграшок та ін.
  • фіскалізація водоматов (автомати з продажу розливний води) системи касового самообслуговування покупців (self-checkout) та видачею фіскального чека
  • фіскалізація інших апаратів самообслуговування, всіх типів

Детальніше про фіскалізацію ПТКС та автоматів самообслуговування>>

SystemGroup рекомендує

Фіскальні реєстратори
Встроенный РРО фискальный регистратор, встраиваемый РРО
КСЕФ | 20 тис. товарів/послуг | Продаж з будь-якими податками та зборами | Термопринтер 100 мм/сек | Автообрізчик | Касова стрічка 57 або 80 мм

Інші рішення цієї сфери

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Рішення SystemGroup для продажу віртуальних товарів дозволяють пов'язувати РРО або front-office з різними базами даних і продавати віртуальні товари: білети державної лотереї, сервісні пакети, гарантійні талони, проводити платежі. При цьому фіскальний чек із зазначеним номером стає повноцінною заміною паперовому квитку або талону. 

Статті на тему

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.