03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

SystemGroup представляє новий вбудований фіскальний реєстратор DATECS eFP-2480

Feb 13, 2018

Державна фіскальна служба України затвердила нову версію Державного Реєстру РРО (наказ № 854 від 18 грудня 2017 р.). У нову версію Реєстру увійшла принципово нова модель вбудованого фіскального реєстратора (вбудований електронний контрольно-касовий реєстратор) DATECS eFP-2480, призначений для фіскалізації всіх типів автоматів самообслуговування. Джерело: Наказ ДФС України № 854 від 18.12.2017

Вбудований ЕККР DATECS eFP-2480
 

Вбудовуємий фіскальний реєстратор призначений для установки в різні програмно-апаратні комплекси самообслуговування (ПТКС):

  • автомати з продажу товарів та послуг
  • вендингові апарати
  • системи касового самообслуговування
  • термінали поповнення рахунку та оплати

Вбудований фіскальний реєстратор інтегрується в конструкцію автомата та забезпечує друк фіскальних чеків, а також передачу звітних даний в ДФС згідно вимог фіскального законодавства України.

Детальніше про вбудований РРО >>

 

 

Згідно Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій ...", використання РРО в складі ПТКС є обов'язковим.

 

SystemGroup як виробник РРО Datecs розробляє рішення для:
  • фіскалізації терміналів поповнення рахунку: мобільні телефони, комунальні та ін.
  • фіскалізація вендінгових машин: апарати з продажу батончиків і снеків, кави, іграшок та ін.
  • фіскалізація водоматов (автомати з продажу розливний води) системи касового самообслуговування покупців (self-checkout) та видачею фіскального чека
  • фіскалізація інших апаратів самообслуговування, всіх типів

Детальніше про фіскалізацію ПТКС та автоматів самообслуговування>>

SystemGroup рекомендує

Фіскальні реєстратори
Встроенный РРО фискальный регистратор, встраиваемый РРО
КСЕФ | 20 тис. товарів/послуг | Продаж з будь-якими податками та зборами | Термопринтер 100 мм/сек | Автообрізчик | Касова стрічка 57 або 80 мм

Інші рішення цієї сфери

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Рішення SystemGroup для продажу віртуальних товарів дозволяють пов'язувати РРО або front-office з різними базами даних і продавати віртуальні товари: білети державної лотереї, сервісні пакети, гарантійні талони, проводити платежі. При цьому фіскальний чек із зазначеним номером стає повноцінною заміною паперовому квитку або талону. 

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?