03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Касовий апарат Datecs МР-01 підтримує роботу з POS-терміналами Ingenico

Feb 12, 2018

ПриватБанк спільно з виробником РРО Datecs SystemGroup Україна розробив оптимальне рішення для малого бізнесу - функціонал спільної роботи касового апарату Datecs МР-01 та платіжного POS-терміналу Ingenico.

Як відзначають в банку, касові апарати, на відміну від фіскальних реєстраторів, використовуються в основному в малому і середньому бізнесі, де на касира лягає безліч різнорідних завдань, а прийняття оплати платіжною карткою вимагає оформлення операції відразу на двох окремих пристроях.

Пряма ж інтеграція касового апарату та POS-терміналу дозволяє скоротити кількість операцій, прискорити обслуговування покупців. Також інтеграція дозволяє знизити помилки персоналу при введенні суми для оплати за допомогою платіжної картки і виключити факти помилок та крадіжок.

  • Касир просто натискає команду "безготівкова оплата"
  • Команда передається на платіжний термінал
  • У разі успішної оплати чек самостійно закривається.

«Такими зручними інтегрованими рішеннями сьогодні активно користуються всі мережеві супермаркети. Тепер це доступно будь-яким магазинам, - каже заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негінський. - Інтеграція терміналу та касового апарату дозволяє значно спростити роботу касира в торгово-сервісних підприємствах формату «магазин біля дому».

«Торгівля - конкурентний бізнес, успіх в якому залежить в тому числі від рівня та переліку послуг. Досвід наших клієнтів показує, що використання інновацій на робочих місцях касирів допомагає оптимізувати бізнес-процеси, підвищити лояльність клієнтів, збільшити спектр доступних послуг і тим самим підвищити конкурентоспроможність їх бізнесу », - говорить Євген Галушин, генеральний директор SystemGroup Укриана.

Касовий апарат Datecs МР-01 розроблений SystemGroup Україна в 2015 р. спеціально для потреб автоматизації малого та середнього бізнесу. Бюджетний Datecs MP-01 підтримує всі функції більш дорогих моделей: дозволяє реєструвати всі типи розрахункових операцій (продаж, повернення, кредит, продаж з подвійним податком тощо), програмувати до 5 тис. товарів і послуг, передавати звітні дані в ДФС, в т. ч. через мобільний Інтернет (GPRS). Касовий апарат Datecs MP-01 підтримує 10 типів оплат (готівка, карта, бонуси, кредит, їх комбінація і т.п.). До апарату можна підключати сканер штрих-коду, ваги, грошову скриньку, POS-систему та ін.

Для зручності обслуговування в Datecs МР-01 реалізована можливість віддаленого адміністрування і програмування, можлива організація мережі касових апаратів та комплексне управління ними.

Власники бізнесу оцінять можливість зняття з касового апарату різних бізнес-звітів: звіти по реалізації товарів, по операторам (касирам), по товарних групах і окремих товарах. Ці дані дозволять аналізувати та прогнозувати продаж, планувати логістику і закупівлі, контролювати роботу касирів.

Детальніше, про те, як працює інтеграція касового апарату та платіжного терміналу>>

SystemGroup рекомендує

Кассовые аппараты
5 тыс.товаров | КЛЭФ | 20 групп налогообложения | 10 типов оплат | Дисплей 8 строк | Ethernet, mini USB, RS232, GPRS (Опция) | Аккумулятор, заряд от сети или USB. Где купить 

Статті на тему

05/2019

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

05/2019

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України.