03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Як обрати сканер штрих-коду для магазину, складу, виробництва

02/2018

Сканер штрих-коду – обладнання, без якого неможливо уявити жоден магазин, склад або виробництво. З тих пір, як придумали штрих-код, основне призначення сканера завжди незмінно: зчитати і передати на комп'ютер або термінал інформацію, зашифровану в штрих-коді.

Обираємо сканер штрих-коду залежно від сфери застосування

Умови, в яких буде використання сканер, і особливості бізнес-процесів компанії у кожного індивідуальні - тому вибір конкретної моделі повинен бути індивідуальним. В асортименті виробників - сотні моделей сканерів штрих-коду. Кожен з виробників сканерів розробляє свій продуктовий ряд з урахуванням найбільш поширених моделей та умов використання: торгівля, склад, виробництво. 

Купить сканер штрих-кода для магазина, супермаркета, торговли

Сканери штрих-коду в торгівлі

Сканер штрих-кода для склада 

Сканери штрих-коду на складі

Промышленный сканер штрих-кода для производства 

Сканери штрих-коду на виробництві

Сканери штрих-коду за типами зчитування:

Лазерні сканери штрих-коду. Найбільш поширений тип сканерів, популярний завдяки гарній дальності дії, надійності, удароміцності. Залежно від кількості скануючих променів, вони можуть бути одноплощинними (зчитування штрих-коду в одному положенні) та багатоплощинними (положення штрих-коду не має значення, також зчитують двомірні штрих-коди).

Image сканери працюють за технологією, яка використовується в фото та відеотехніці - вони зчитують штрих-код цілком. Завдяки такому підходу вони можуть розпізнавати й лінійні, й двомірні штрих-коди, коди різної орієнтації, дрібні штрих-коди, погано надруковані, зчитувати штрих-код з екрану комп'ютера, при яскравому світлі, через плівку тощо.

Сканери штрих-коду по розташуванню:

Сканери можуть бути як ручними - вони зручні, наприклад, при скануванні габаритних товарів, які складно піднести до стаціонарного сканеру, а також стаціонарними - вони особливо зручні в торгівлі. Багатоплоскостний вертикально- горизонтальний сканер скорочує час на обслуговування покупця, оскільки не витрачається час на те, щоб взяти і поставити на місце ручної сканер. У великих супермаркетах на робочих місцях касира, як правило, використовуються відразу 2 типи сканерів: стаціонарний багатоплощинний для швидкісного сканування і ручний - для сканування товарів зі складним розташування штрих-коду або великими габаритами. 

За типом інтерфейсу підключення

Оскільки сканер - не самодостатній пристрій (на відміну від терміналу збору даних, який забезпечує й зберігання, й обробку даних), то для використання зчитаних зі штрих-коду даних сканер необхідно підключити до комп'ютера, касового апарату, POS-системи. Залежно від основного пристрою і організації роботи, вам можуть знадобитися USB, RS232, PS/2. Існують також бездротові моделі, які не вимагають проводового підключення - вони з'єднуються з ПК по бездротовому зв'язку - інфрачервоному каналу, радіо, Bluetooth. Такі моделі затребувані на складах, де оператор зі сканером в руках переміщається в просторі.

Промислові сканери штрих-коду та скануючі головки

Спеціалізовані промислові сканери штрих-коду застосовуються для автоматизації виробництва та складу, в умовах з підвищеним навантаженням, а також там, де необхідна підвищена волого- і пилозахист. Сканери промислові здатні витримувати багаторазові падіння на бетон, працювати в умовах низької освітленості, зовні або всередині приміщення, зчитувати дрібні штрих-коди з великої відстані. Існують промислові сканери штрих-коду, які кріпляться на палець (сканер-кільце), зап'ясті та ін.

Скануючі головки інтегруються в конвеєрну систему і служать для ідентифікації та зчитування інформації з товарів в процесі виробництва, сортування.

 

Каталог сканерів штрих-коду>>

SystemGroup рекомендує

Промышленные сканеры и сканирующие головки
Лазерный сканер | Скорость 36 скан/сек | Декодируемые штрих-коды 1D | Интерфейс RS232, Keyboard Wedge, эмуляция Wand-интерфейса, эмуляция сканера, IBM 468X/469X, USB и Synapse | Степень защиты IP65
Встраиваемые сканеры
Многоплоскостной | Декодируемые штрих-коды 1D и 2D | Интерфейсы RS-232, IBM 46XX, USB мульти-интерфейс, OEM (IBM) USB Plus Power
Ручные сканеры 1D
Лазерный сканер | Скорость 100 скан/сек | Декодируемые штрих-коды 1D | Интерфейс RS-232, USB, PS/2 | Степень защиты IP30 | Со стойкой

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>