03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Вагове обладнання

Статьи о том, как выбрать весовое оборудование для торговли, склада и производства, а также о возможностях и преимуществах использования весов разного типа - современных компьютеризированных весов PC-based, чекопечатающих весах, весах самообслуживания DIGIторговых весах), нюансах выбора моделей и расходных материалов для  весов с печатью этикетки.

Маркировка пищевых продуктов в отделах кулинарии Закон 8450
02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов
Преимущества Весов _PC-base
05/2017

Ваги PC-base - найбільш сучасний і технологічний тип ваг для торгівлі. Вони мають в основі комп'ютер, що значно розширює їх можливості. Більшість великих роздрібних мереж в тій чи іншій мірі вже знайомі з PC-вагами та мали можливість спробувати їх в роботі. Однак змушені сказати, що далеко не всі в повній мірі використовують їх потенціал. А можливостей чимало - й для маркетологів, й для адміністраторів, й для IT-дирекції.

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов