03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Статті на тему "Автоматизація торгівлі"

Статті та поради експертів з автоматизації торгівлі: як підібрати обладнання та програми для автоматизації торгівлі, де купити РРО (касовий апарат), чим фіскальний принтер відрізняється від чекового та багато іншого для супермаркетів, мінімаркетів, кафе та інших підприємств торгівлі та сфери обслуговування.

 

РРО 2018 для ФОП 2 группы, 3 группы
09/2018

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины, Автоматизация магазинов Fashion и Drogerie
Пластиковые ценники кулинарии
07/2018

Цінники на пластикових картах - сучасна, стильна та гігієнічна альтернатива паперовим цінникам, яка прикрасить прилавок і підвищить імідж магазину. Створювати дизайнерські цінники тепер можна безпосередньо в магазині.

Цікаво для:
Автоматизация заведений HoReCa
03/2018

Два найпопулярніших питання, які задають підприємці консультаційної лінії SystemGroup після законодавчих змін 2015 р.: «Ми потрібен мені РРО»? та «Який РРО мені підійде?». У цій статті постараємося відповісти детально на обидва.

Цікаво для:
Торговля и сфера услуг
02/2018

Стикаючись із завданням вибору обладнання для магазину, власники та ІТ-директори магазинів і роздрібних мереж задаються питанням: які комп'ютерні системи використовувати для робочих місць касирів? Перше що приходить на думку - це традиційний персональний комп'ютер або ноутбук. Рішення очевидне, порівняно недороге, й для магазину з декількома десятками відвідувачів в день цілком прийнятне. Але, коли мова йде про магазин (аптеку, кафе та ін.) з великим потоком покупців або про роздрібну мережу, то ситуація кардинально змінюється. 

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины, Автоматизация аптеки, Автоматизация заведений HoReCa
02/2018

Сьогодні тисячі підприємців опинились перед необхідністю встановити касовий апарат. Як розумно і правильно вибрати касовий апарат, щоб виконати вимоги законодавства та принести користь бізнесу?

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины, Фармацевтика
Чем отличается фискальный чек от товарного
02/2018

Фіскальний та товарний чек ж дуже схожими, проте їх правовий статус та техніка для їх друку є досить різними. Читайте коментарі ДФС щодо складу товарного чеку та рекомендації, як заощадити на переході з чекових принтерів на фіскальні.

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация магазинов Fashion и Drogerie, Автоматизация магазинов электроники, Интернет-магазины
Как выбрать сканер штрих-кода для магазина, склада
02/2018

Сканер штрих-коду - обладнання, без якого неможливо уявити жоден магазин, склад або виробництво. Вибір конкретної моделі сканера штрих-коду залежить від особливості бізнес-процесів та умов використання. В асортименті виробників - сотні моделей сканерів штрих-коду. Кожен з виробників сканерів розробляє свій продуктовий ряд з урахуванням найбільш поширених моделей та умов використання: торгівля, склад, виробництво. Як вибрати і купити оптимальний сканер штрих-кодів - розбираємося в статті.

Цікаво для:
Склады и 3PL-операторы, Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Торговля и сфера услуг
02/2018

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Интернет-магазины, Торговля и сфера услуг
Часто задаваемые вопросы про кассы и РРО
07/2017

Як великий виробник РРО, SystemGroup часто отримує запитання від підприємців, які вперше стикаються з вибором, придбанням і використанням РРО. Статтю присвячено відповідям на найбільш поширені запитання щодо РРО.

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация аптеки, Почтовые операторы
05/2017

Правила використання касових апаратів в 2016 році. «Купувати касовий апарат або не купувати?» - багато підприємців відкладали це рішення до початку 2016 року, в очікуванні законодавчих змін. Хтось сподівався на скасування касових апаратів для єдинників другої групи, хтось чекав зміни «правил гри» - але все норми і закони щодо застосування РРО, які повинні були запрацювати в 2016 році, з 1 січня вступили в силу.

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины
Преимущества Весов _PC-base
05/2017

Ваги PC-base - найбільш сучасний і технологічний тип ваг для торгівлі. Вони мають в основі комп'ютер, що значно розширює їх можливості. Більшість великих роздрібних мереж в тій чи іншій мірі вже знайомі з PC-вагами та мали можливість спробувати їх в роботі. Однак змушені сказати, що далеко не всі в повній мірі використовують їх потенціал. А можливостей чимало - й для маркетологів, й для адміністраторів, й для IT-дирекції.

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов
Кассовый аппарат для интернет-магазина
05/2017

Новий податковий кодекс змусить використовувати РРО інтернет-магазини, ФОП - платників єдиного податку III і II груп оподаткування, операцій з прийому готівки для подальшої передачі, сфери послуг та ін.

Цікаво для:
Интернет-магазины, Автоматизация магазинов / минимаркетов

Сторінки