03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

РРО та касові апарати

В даному розділі зібрані статті, що стосуються реєстраторів розрахункових операцій (РРО), їх використання в торгівлі, логістиці та підприємницької діяльності, а також на тему фіскального законодавства України.

Регистрация РРО
11/2018

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация аптеки, Транспортные компании
РРО 2018 для ФОП 2 группы, 3 группы
09/2018

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины, Автоматизация магазинов Fashion и Drogerie
Кассовый аппарат для выездной торговли
07/2018

Виїзна торгівля пов'язана з прийомом готівки оплат, а значить, попадає під дію закону "Про використання РРО ...". Коли необхідно використання касового апарату у вуличній торгівлі, а коли без нього можна обійтись - докладно розглядаємо в статті.

Цікаво для:
Торговля и сфера услуг
06/2018

Консультація ДФС: при реєстрації портативного РРО кур'єрською службою можно зазначити реквізити автомобіля, яким виконано доставку товару (надано послугу).

Цікаво для:
Почтовые операторы, Интернет-магазины
03/2018

Два найпопулярніших питання, які задають підприємці консультаційної лінії SystemGroup після законодавчих змін 2015 р.: «Ми потрібен мені РРО»? та «Який РРО мені підійде?». У цій статті постараємося відповісти детально на обидва.

Цікаво для:
Торговля и сфера услуг
02/2018

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.

Цікаво для:
Торговля и сфера услуг
02/2018

Сьогодні тисячі підприємців опинились перед необхідністю встановити касовий апарат. Як розумно і правильно вибрати касовий апарат, щоб виконати вимоги законодавства та принести користь бізнесу?

Цікаво для:
Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Автоматизация магазинов / минимаркетов, Интернет-магазины, Фармацевтика
Чем отличается фискальный чек от товарного
02/2018

Фіскальний та товарний чек ж дуже схожими, проте їх правовий статус та техніка для їх друку є досить різними. Читайте коментарі ДФС щодо складу товарного чеку та рекомендації, як заощадити на переході з чекових принтерів на фіскальні.

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация магазинов Fashion и Drogerie, Автоматизация магазинов электроники, Интернет-магазины
02/2018

Все більша кількість підприємців переходять на використання РРО. У багатьох це викликає опір: мовляв, це зайві витрати на покупку каси, організаційні клопоти і т.д. Тим часом, використання касового апарату дає велику кількість нових бізнес-можливостей, про які підприємці не підозрювали або не замислювалися.

02/2018

Якщо касовий апарат та РРО не проінтегровані, то при оформленні оплати пластиковою карткою касир фактично проводить операції одночасно на двох різних пристроях: касі та POS-терміналі. Але взаємна інтеграція касового апарату та платіжного терміналу дозволяє значно прискорити процес.

02/2018

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация супермаркетов / гипермаркетов, Интернет-магазины, Торговля и сфера услуг
Часто задаваемые вопросы про кассы и РРО
07/2017

Як великий виробник РРО, SystemGroup часто отримує запитання від підприємців, які вперше стикаються з вибором, придбанням і використанням РРО. Статтю присвячено відповідям на найбільш поширені запитання щодо РРО.

Цікаво для:
Автоматизация магазинов / минимаркетов, Автоматизация аптеки, Почтовые операторы

Сторінки

Який РРО обрати: фіскальний реєстратор чи касовий апарат?

Касовий апарат - техніка для обслуговування невеликої кількості покупців. Є випадки, коли краще обрати в якості РРО фіскальний реєстратор - це професійне обладнання, фіскальний принтер, що підключається до ПК або POS-системи:

  • Якщо Ви ведете облік в місці продажу із використанням компютера, ноутбука, POS-системи
  • Якщо Ви плануєте оформлювати продажі водночас і в РРО, і в обліковій системі(1С та інші)
  • Якщо у вас велика кількість покупців таважливо забезпечити швидкість обслуговування

Перейти до розділу Фіскальні реєстратори>>