03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Блог об автоматизации бизнес-процессов

Маркировка пищевых продуктов в отделах кулинарии Закон 8450
02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?

Регистрация РРО
11/2018

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

РРО 2018 для ФОП 2 группы, 3 группы
09/2018

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

Пластиковые ценники кулинарии
07/2018

Цінники на пластикових картах - сучасна, стильна та гігієнічна альтернатива паперовим цінникам, яка прикрасить прилавок і підвищить імідж магазину. Створювати дизайнерські цінники тепер можна безпосередньо в магазині.

Кассовый аппарат для выездной торговли
07/2018

Виїзна торгівля пов'язана з прийомом готівки оплат, а значить, попадає під дію закону "Про використання РРО ...". Коли необхідно використання касового апарату у вуличній торгівлі, а коли без нього можна обійтись - докладно розглядаємо в статті.

06/2018

Консультація ДФС: при реєстрації портативного РРО кур'єрською службою можно зазначити реквізити автомобіля, яким виконано доставку товару (надано послугу).

03/2018

Два найпопулярніших питання, які задають підприємці консультаційної лінії SystemGroup після законодавчих змін 2015 р.: «Ми потрібен мені РРО»? та «Який РРО мені підійде?». У цій статті постараємося відповісти детально на обидва.

02/2018

Перед кожним директором з логістики ставиться завдання забезпечити ефективність роботи складу. При цьому під ефективністю найчастіше мається на увазі мінімізація накладних витрат, швидкість складських операцій, а також точність і швидкість відвантаження. Стаття містить список базових кроків, які допоможуть досягти цих цілей.

02/2018

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.

02/2018

Стикаючись із завданням вибору обладнання для магазину, власники та ІТ-директори магазинів і роздрібних мереж задаються питанням: які комп'ютерні системи використовувати для робочих місць касирів? Перше що приходить на думку - це традиційний персональний комп'ютер або ноутбук. Рішення очевидне, порівняно недороге, й для магазину з декількома десятками відвідувачів в день цілком прийнятне. Але, коли мова йде про магазин (аптеку, кафе та ін.) з великим потоком покупців або про роздрібну мережу, то ситуація кардинально змінюється. 

Чем отличается фискальный чек от товарного
02/2018

Фіскальний та товарний чек ж дуже схожими, проте їх правовий статус та техніка для їх друку є досить різними. Читайте коментарі ДФС щодо складу товарного чеку та рекомендації, як заощадити на переході з чекових принтерів на фіскальні.

02/2018

Сьогодні тисячі підприємців опинились перед необхідністю встановити касовий апарат. Як розумно і правильно вибрати касовий апарат, щоб виконати вимоги законодавства та принести користь бізнесу?

Сравнение 1С и WMS, что выбрать для автоматизации склада
02/2018

Сьогодні багато директорів з логістики, зіткнувшись з неефективністю «паперового» управління складськими процесами та жорсткими вимогами до швидкості і точності складського відбору, розміщення і зберігання, приходять до необхідності впровадження автоматизованої системи управління складом.

Як правило, після первинного збору інформації на ринку, IT-служба і директор з логістики вибирають кілька напрямків для можливої ​​автоматизації, а саме: використовувати рішення на базі 1С (як поширеної і популярної на Україні платформи) або впроваджувати спеціалізовані системи WMS (Warehouse management system ). У статті розбираємося в перевагах та недоліках впровадження різних систем і програм в управлінні складом.

02/2018

Якщо касовий апарат та РРО не проінтегровані, то при оформленні оплати пластиковою карткою касир фактично проводить операції одночасно на двох різних пристроях: касі та POS-терміналі. Але взаємна інтеграція касового апарату та платіжного терміналу дозволяє значно прискорити процес.

02/2018

Все більша кількість підприємців переходять на використання РРО. У багатьох це викликає опір: мовляв, це зайві витрати на покупку каси, організаційні клопоти і т.д. Тим часом, використання касового апарату дає велику кількість нових бізнес-можливостей, про які підприємці не підозрювали або не замислювалися.

Как выбрать сканер штрих-кода для магазина, склада
02/2018

Сканер штрих-коду - обладнання, без якого неможливо уявити жоден магазин, склад або виробництво. Вибір конкретної моделі сканера штрих-коду залежить від особливості бізнес-процесів та умов використання. В асортименті виробників - сотні моделей сканерів штрих-коду. Кожен з виробників сканерів розробляє свій продуктовий ряд з урахуванням найбільш поширених моделей та умов використання: торгівля, склад, виробництво. Як вибрати і купити оптимальний сканер штрих-кодів - розбираємося в статті.

02/2018

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

Часто задаваемые вопросы про кассы и РРО
07/2017

Як великий виробник РРО, SystemGroup часто отримує запитання від підприємців, які вперше стикаються з вибором, придбанням і використанням РРО. Статтю присвячено відповідям на найбільш поширені запитання щодо РРО.

05/2017

Правила використання касових апаратів в 2016 році. «Купувати касовий апарат або не купувати?» - багато підприємців відкладали це рішення до початку 2016 року, в очікуванні законодавчих змін. Хтось сподівався на скасування касових апаратів для єдинників другої групи, хтось чекав зміни «правил гри» - але все норми і закони щодо застосування РРО, які повинні були запрацювати в 2016 році, з 1 січня вступили в силу.

Преимущества Весов _PC-base
05/2017

Ваги PC-base - найбільш сучасний і технологічний тип ваг для торгівлі. Вони мають в основі комп'ютер, що значно розширює їх можливості. Більшість великих роздрібних мереж в тій чи іншій мірі вже знайомі з PC-вагами та мали можливість спробувати їх в роботі. Однак змушені сказати, що далеко не всі в повній мірі використовують їх потенціал. А можливостей чимало - й для маркетологів, й для адміністраторів, й для IT-дирекції.

Законодательство по РРО
05/2017

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

Кассовый аппарат для интернет-магазина
05/2017

Новий податковий кодекс змусить використовувати РРО інтернет-магазини, ФОП - платників єдиного податку III і II груп оподаткування, операцій з прийому готівки для подальшої передачі, сфери послуг та ін.

РРО для продажи технически сложных бытовых товаров
05/2017

З 8 травня 2017 р. всі продавці "технічно складних побутових товарів" повинні будуть використовувати РРО. Стаття містить відповіді на популярні питання, що виникають при використанні РРО; поради щодо вибору типу і моделі РРО, придатного для Вашого типу бізнесу, його реєстрації та застосування.

Повышение эффективности транспортной логистики
02/2017

Практично кожен виробник, дистриб'ютор, роздрібна мережа та кур'єрська служба стикаються з необхідністю забезпечувати доставки продукції і управляти ними. При цьому вартість доставки може істотно впливати на вартість продукції і відповідно на конкурентоспроможність бізнесу. Тому завдання скоротити витрати коштів і часу на доставку, логістику і управління ними є життєво важливою для багатьох підприємств.

Применение кассовых аппаратов и РРО в 2017 г.
01/2017

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

Как выбрать фискальный регистратор или кассовый аппарат
09/2016

Стаття адресована підприємцям, які стикаються з питанням вибору РРО, який відповідає потребам і бюджету підприємства. Ви дізнаєтеся, як правильно вибрати і використовувати фіскальний реєстратор або касовий апарат для магазину, мініимаркета, інтернет-магазину, кафе, аптеки тощо.

Внедрение систем лояльности в розничной сети
05/2016

Персоналізація - один з найбільш явних трендів в сучасному маркетингу. Розпещений Інтернетом користувач хоче індивідуального відношення та персональних пропозицій. Як знайти індивідуальний підхід до кожного з тисяч клієнтів в ритейлі? Інтерв'ю директора з маркетингу SystemGroup про лояльність в Retail і про те, як впровадити ефективну персоналізовану систему лояльності в магазині, на прикладі системи Loyalty Club.

Купить РРО кассовый аппарат
05/2016

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Печать фискальных чеков
03/2016

11 березня 2016 р. вступив в силу Наказ Мінфіну про затвердження нових форм розрахункових документів та Порядку подання звітності, пов'язаної з використанням книжок КОРО. Основні нововведення - відображення акцизного податку та реквізитів оплати банківської карти.

02/2016

Вникнувши в економіку друку, багато банків та інші компанії сфери послуг використовують для друку квитанцій і чеків термопринтери. Вони відходять від використання матричних і лазерних принтерів та переходять на принтери чеків. Читайте в статті, як термопринтери допомагають підвищити рівень обслуговування клієнтів та знизити витрати.

12/2014

З 1 січня 2015 року вступить в силу Закон України № 71-VIII, який розширить сферу застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій - касових апаратів та фіскальних реєстраторів) в діяльності підприємств.

Реформирование фискальной сферы и РРО. Кассовые аппараты в Украине
05/2014

Фіскальна політика в Україні в 2013-2018 рр. спрямована на збільшення контролю над рухом готівкових коштів, а також перехід до електронної звітності. Як наслідок, кількість сфер і підприємств, які зобов'язані застосовувати РРО, останніми роками зростає.