03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Mobile Asset Inventory | Автоматизація інвентаризації

Система "Mobile Asset Inventory" -  призначена для автоматизації інвентаризації складу, обліку основних засобів та інших активів. Вона допомагає підвищити швидкість і точність інвентаризації, мінімізувати вплив людського фактору та значно збільшити якість і достовірність отриманих даних.

Як автоматизувати інвентаризацію на складі, в магазині, в офісі?

Рішення для зручної та швидкої інвентаризації

Система Mobile Asset Inventory - комплексне рішення, що складається з програмного забезпечення та обладнання. Воно дозволяє швидко і ефективно вести класифікацію, маркування, поточний облік товарів/активів і звіряти фактичні дані з даними облікової системи підприємства з мінімальною участю співробітників.  


Сфера застосування "Mobile Asset Inventory"
 • Склади. Інвентаризація товарів на складі
 • Магазин. Інвентаризація товарних запасів і товарів на полицях, переоблік
 • Офіси та установи. Інвентаризація основних та інших активів
 • Банки. Інвентаризація архівів банківських установ
 • slider content 3
 • Автоматизация инвентаризации Mobile Asset Inventory

Переваги інвентаризації за допомогою Mobile Asset Inventory

Скорочення витрат часу і ресурсів

Ви економите до 70% часу і ресурсів на інвентаризацію. Більше не потрібно зупиняти роботу складу, офісу або виробництва, щоб зробити переоблік.

Повний достовірний облік товарів/активів

Завдяки системному маркуванню, автоматичної ідентифікації за штрих-кодом або RFID мітці, формуванню інформаційної бази і синхронізації даних c обліковою системою облік стає повним і точним. 

Мінімальний вплив людського фактору на результат

На відміну від "паперової" інвентаризації, де велика ймовірність помилок, плутанини й неузгодженостей, інвентаризація з Mobile Asset Inventory дає чітку процедуру, при виконанні якої складно помилитися навіть недосвідченому співробітнику.  


Переваги інвентаризації за допомогою Mobile Asset Inventory

Функції Mobile Asset Inventory
 • Створення шаблонів етикетки та RFID міток для маркування продукції
 • Друк наклейок та/або програмування RFID міток
 • Інвентаризація ТМЦ в розрізі об'єктів внутрішньої структури підприємства
 • Контроль цін
 • Контроль термінів амортизації
 • Інтеграція з обліковою системою
 • Управління доступами
 • Формування аналітичної звітності
 • slider content 3

Як працює Mobile Asset Inventory?

 • slider content 4
 • slider content 4
 • slider content 4
Програмна частина

Дані обох додатків синхронізуються між собою, а також з обліковою системою підприємства. Це дозволяє отримувати актуальну і повну інформацію всім учасникам процесу.

 • Десктопний додаток на настільному комп'ютері (ОС WIndows) - Використовується для створення бази даних товарів/активів і конфигурирования змісту етикетки, міток.
 • Додаток для Терміналу збору даних - Використовується на мобільному терміналі для пошуку товарів, ідентифікації, додавання відсутніх позицій тощо.

 


Обладнання і матеріали

Готові обговорити автоматизацію інвентаризації на Вашому підприємстві?

Зробіть крок до ефективного обліку

Якщо Ви підшукуєте рішення для автоматизації проведення інвентаризації на Вашому складі, в офісі, магазині - зверніться до експертів SystemGroup, щоб отримати консультацію і дізнатися більше про можливості системи Mobile Asset Inventory.

 *Заповнення форми не зобов'язує Вас до здійснення замовлення

Заявка на автоматизацію інвентаризації>>

Коли на складі потрібно більше, ніж просто інвентаризація?
 • Якщо інвентаризація на складі регулярно показує розбіжності
 • Якщо Ви витрачаєте занадто багато часу на контроль складу
 • Якщо процеси приймання, відбору, відвантаження відбуваються занадто довго
 • Якщо Ви розумієте, що "паперовий" облік вже неефективний

Задумайтесь про впровадження професійної WMS-системи

Детальніше про WMS Mobile Warehouse>>
Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Голосовое управление складом

Голосове управління складом або Pick by Voice - це інноваційна технологія управління процесами розміщення і відбору товарів на складі. Вона використовує самий інтуїтивно зрозумілий людині спосіб управління, звільняє руки працівників складу від паперів і пристроїв, чітко управляє кожною їх дією. Тим самим мінімізуються помилки і значно прискорюються всі процеси. Компанії, що впровадили голосове управління хоча б на одній ділянці складу, стають прихильниками Pick-by-Voice назавжди, і поширюють цю практику на інші ділянки та склади.

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

Статті на тему

01/2019

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

01/2019

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

01/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України.