03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Лінія комплектації замовлень інтернет-магазину для FM Logistic

Клиент: 
FM Logistic

Крупний міжнародний логістичний оператор. Компанія спеціалізується на наданні послуг із забезпечення логістики поставок своїх клієнтів, логістичному консалтингу та аутсорсингу. Має власну високотехнологічну логістично-складську базу та працює з багатомільйонної номенклатурою товарів.

Мета проекту

Перед логістичним операторам стояло завдання забезпечувати оперативну та точну комплектацію замовлень роздрібних клієнтів одного їх міжнародних косметичних брендів. На основі замовлень з інтернет-магазину потрібно було відібрати продукцію з декількох сотень номенклатурних одиниць та скомплектувати посилки покупцям, промаркував їх. Для забезпечення потреб клієнта необхідна була комплексна автоматизація та оптимізація процесів комплектації.

Запропоноване рішення

Ідея проекту. «Обладнання - не є самодостатнім. Важливо зрозуміти суть процесу та вирішити проблему комплексно, підібравши правильні процедури і інструменти» - вирішили експерти SystemGroup та зосередилися на створенні системи, що забезпечує швидкість і безпомилковість внутрискладской логістики. Клієнту було запропоновано кілька варіантів реалізації проекту з різним набором опцій та переваг.

Реалізоване рішення. Розроблене рішення не тільки забезпечувало високу пропускну здатність та чіткість комплектації, але й передбачало багаторівневий захист від збоїв та систему виявлення помилок і пересортиці. Розроблене рішення було інтегровано з внутрішнім ПО компанії, що забезпечує облік замовлень і управління складськими запасами.

Результат проекту

Побудована система дозволила істотно підвищити пропускну здатність лінії комплектації, наростивши її до 1000 комплектів/година. Завдяки розробленій системі контролю якості збірки на основі динамічного зважування та сортування, була забезпечена безпомилковість формування замовлень. Це дозволило мінімізувати втрати робочого часу на перевірку правильності збірки, пошук та усунення помилок, а також репутаційні та логістичні втрати через відправки некоректних замовлень.

Дізнайтеся більше: 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Конвейерные системы SOCO

Розробка конвеєрних систем різного типу для автоматизації виробничих і сортувальних ліній, ліній вторинної упаковки, логістичних систем з перерозподілом потоків. Формування єдиних інтегрованих систем з ділянок для маркування, ідентифікації, упаковки тощо. Розробка нестандартних рішень.

Ваги BOSCHE для автоматичного зважування та ідентифікації тварин. Функціональна та надійна система допомагає автоматизувати і спростити процеси в тваринництві та м'ясному виробництві, дозволяє оцінювати вагу буйних тварин, відповідає всім вимогам гігієни та безпеки.

Ренгенодетекция на производстве

Ризики потрапляння сторонніх предметів в виробничих процесах можливі з різних джерел та на різних етапах: при переміщенні продукту або сировини між цехами; з боку персоналу; в процесі обслуговування обладнання, з сировини та ін. Для захисту споживачів від небезпеки, а обладнання - від ушкодження, застосовуються 2 основні технології: металлодетекція та ренгенолдетекція.

Автоматизация маркировки на производстве

Повний спектр рішень для маркування етикеткою. Залежно від особливостей товару та бізнес-процесів підприємства, етикетка може наноситися в автоматичному чи ручному режимі, на виробництві, складі або в торговому залі. SystemGroup є офіційним партнером провідних світових виробників маркувального обладнання всіх типів, а також має власні виробничі потужності з виробництва термоетікетки і поліпропіленової брендової етикетки. Продуктовий портфель та експертиза SystemGroup дозволяє запропонувати оптимальні рішення, обладнання та матеріали для будь-яких завдань, пов'язаних з індивідуальним та груповим маркуванням етикеткою. 

Оборудование для прямой DPM маркировки

Пряме маркування в тілі матеріалу (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло) використовується для нанесення серійних номерів, номерів партій, позначення якості матеріалів, номенклатури товару там, де маркування етикеткою або іншими способами неможливе через її нестійкість або особливості матеріалу, умов навколишнього середовища. Експерти SystemGroup допоможуть підібрати метод перманентного маркування, відповідний специфіці поверхні, товару, умов зберігання, та запропонують оптимальні моделі обладнання для нанесення лазерного, ударно-точкового або інших типів прямого маркування.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?