03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Про SystemGroup

SystemGroup -  провідний системний інтегратор України в сфері автоматизації та оптимізації бізнес-процесів в роздрібній торгівлі, дистрибуції, складській та транспортній логістиці, виробництві та інших галузях. До сфери діяльності SystemGroup також входить розробка та виробництво фіскального обладнання, розробка програмного забезпечення, дистрибуція обладнання світових виробників. Бізнес працює з 1994 р. та входить до міжнародної групи компаній, що спеціалізуються на автоматизації бізнеса, з офісами в Україні, Казахстані, РФ. 

Основні напрями діяльності SystemGroup

Системна інтеграція

Впровадження  комплексних рішень для управління бізнес-процесами в торгівлі, логістиці, дистрибуції, виробництві.
Галузеві рішення >>

Дистрибуція

Обладнання для автоматизації торгівлі, складської логістики, виробництва | Провідні світові бренди. 
Каталог обладнання>>
Бренди та партнери>>

Фіскальні рішення 

Виробництво РРО (ТМ Datecs) | Фіскальні сервіси | Хмарні сервіси Cash&Cloud. РРО та фіскальні рішення SystemGroup>> 

Розробка програмних рішень

Розробка та впровадження ПЗ | Системи управління складом (WMS) та транспортом (TMS) |  Front-office для торгівлі
Front-office dPOS · WMS Mobile Warehouse · TMS Logist.UA 

Еквайринг РРО

Інформаційний еквайринг РРО для забезпечення передачі та зберігання фіскальних даних. Про еквайринг РРО>> 

Сервіс та послуги

Комплексне сервісне обслуговування обладнання для підприємств з територіально-розгалуженою структурою.

Докладніше по Сервісні контракти>>

Чому SystemGroup?

Ми знаємо, як сучасні технології можуть зробити Ваш бізнес ефективнішим

ЕКСПЕРТИЗА
Експерти SystemGroup досконало розбираються як в технологіях, так і в практичному їх застосуванні в бізнес-процесах. Десятки і сотні реалізованих проектів, відвіданих виставок і пройдених тренінгів принесли той безцінний досвід і знання, якими ми готові ділитися з клієнтами. І, якщо в світі з'явилася нова ефективна технологія для автоматизації торгівлі, складу, виробництва чи сфери послуг, ми гарантовано знаємо про неї і майже напевно вже встигли опанувати.

 

МАСШТАБ
Масштаб бізнесу і SystemGroup дозволяють виконувати масштабні інфраструктурні проекти. У числі клієнтів SystemGroup - великі роздрібні мережі Сільпо та АТБ, логістичні оператори Укрпошта, Нова пошта, Укрзалізниця та інші компанії з розвиненою інфраструктурою і відділеннями в кожному куточку України.

 

Розвиток
Якщо Ви хочете розвивати свій бізнес і вдосконалювати бізнес-процеси, в особі SystemGroup ви знайдете надійних однодумців. Прагнення до постійного розвитку - одна з цінностей SystemGroup. Ми прагнемо до досконалості у всіх проектах, які виконуємо. Ми беремося за амбітні і масштабні проекти і справляємося з ними. А потім беремося за ще більш амбітні. 

 

РЕЗУЛЬТАТ
При розробці рішень, наданні послуг і впровадженні проектів ми ставимо на перше місце ефективність. Для вирішення завдань клієнтів ми підбираємо саме ті інструменти, технології та рішення, які дадуть результат на даному конкретному підприємстві з його бізнес-процесами.
 


Експертиза SystemGroup об'єднує в собі декілька важливих якостей:

Доступ до світових технологій

Ми маємо доступ до продуктів і знань кращих світових технологічних компаній, і вміємо використовувати весь їх потенціал.

Розуміння бізнесу клієнтів

Ми розуміємо специфіку бізнесу наших клієнтів і їх реальні потреби. Допомагаємо будувати дійсно ефективні бізнес-процеси.

Ефективність

Ми знаємо, як ефективно об'єднати можливості технологій та потреби бізнесу, інновації та бюджет, реальність і плани.

Клієнти SystemGroup

Наша робота - робити бізнес клієнтів SystemGroup більш ефективним та успішним!

Лідери української та світової економіки

До числа клієнтів SystemGroup входять компанії - лідери ринку в своїх сегментах: роздрібні мережі, логістичні оператори, складські господарства, дистриб'ютори і виробники FMCG товарів.

Локальні та міжнародні корпорації знаходять у особі SystemGroup надійного партнера, що допомагає розвивати їх бізнес в Україні.

Проте й невеликі компанії мають доступ до технологій SystemGroup через мережу партнерів у всіх регіонах України.

 

Масштабний бізнес та інфраструктура

Особливо нам вдається робота в великих проектах і з компаніями з розгалуженою мережею відділень, магазинів та ін. Масштабність, досвід і експертиза SystemGroup дозволяють виконувати масштабні поставки повного спектру обладнання та рішень, впроваджувати складні проекти, забезпечувати єдині стандарти сервісу у всіх регіонах України.

Від виробництва до магазину

Клієнтами SystemGroup є виробники та дистрибутори, логістичні оператори та рітейлери. фінансові та фармацевтичні компанії. Портфель продуктів і рішень SystemGroup покриває весь шлях товарів FMCG від виробництва до торгової полиці.

Який би споживчий продукт ви не купували - з великою часткою ймовірності на будь-якій стадії його розробки і продажу використовувалися рішення SystemGroup.

Клієнти SystemGroup

Міжнародне партнерство

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?

Вам потрібно автоматизувати бізнес?

SystemGroup запропонує найоптимальніші рішення!