03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Кар'єра в SystemGroup

Бізнес SystemGroup створений командою однодумців, члени якої прагнуть до загальної мети, і однаково бачать шляхи її досягнення.

 

  • Ми не тільки досягаємо успіху в бізнесі, а й отримуємо задоволення від процесу роботи, а ще більше - від її РЕЗУЛЬТАТУ
  • Ми працюємо в компанії кваліфікованих фахівців, яка по праву може називатися високотехнологічною та високопрофесійною
  • Співробітники - одна з головних наших конкурентних переваг, основа сталого і безперервного прогресу, тому ми зацікавлені в розвитку кадрового потенціалу та залученні талановитих, ініціативних та професійних фахівців.

Ви розділяєте ці цінності та хочете приєднатися до команди SystemGroup?

Відправляйте резюме із зазначенням бажаної позиції на адресу hr@systemgroup.com.ua 

 

Актуальні вакансії SystemGroup >>

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?