03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Кар'єра в SystemGroup

Бізнес SystemGroup створений командою однодумців, члени якої прагнуть до загальної мети, і однаково бачать шляхи її досягнення.

 

  • Ми не тільки досягаємо успіху в бізнесі, а й отримуємо задоволення від процесу роботи, а ще більше - від її РЕЗУЛЬТАТУ
  • Ми працюємо в компанії кваліфікованих фахівців, яка по праву може називатися високотехнологічною та високопрофесійною
  • Співробітники - одна з головних наших конкурентних переваг, основа сталого і безперервного прогресу, тому ми зацікавлені в розвитку кадрового потенціалу та залученні талановитих, ініціативних та професійних фахівців.

Ви розділяєте ці цінності та хочете приєднатися до команди SystemGroup?

Відправляйте резюме із зазначенням бажаної позиції на адресу hr@systemgroup.com.ua 

 

Актуальні вакансії SystemGroup >>

Статті на тему

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.