03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Фіскалізація апаратів самообслуговування і ПТКС

SystemGroup як виробник  РРО Datecs розробляє і впроваджує рішення по фіскалізації вендінгових машин, апаратів самообслуговування, терміналів поповнення рахунку, водоматов тощо.

Фіскалізація ПТКС є обов'язковою з 01.01.2016 р.

Фіскальне законодавство України

Згідно Закону про РРО та зміни в Податковому Кодексі України, всі апарати самообслуговування (ПТКС, програмно-технічні комплекси самообслуговування), автомати з продажу товарів і послуг, а також апарати, які беруть готівку для подальшого їх перерахування, повинні пройти фіскалізацію й передавати фіскальні звіти в ДФС. Санкції за невидачу фіскального чека для ПТКС вступають в силу 01.01.2016 р.

Які автомати самообслуговування необхідно фіскалізувати?

Фіскалізувати необхідно термінали поповнення, водомати. вендингові апарати, кофематов, паркомати, водомати та інші пристрої, які беруть готівкові оплати для продажу товарів/послуг або подальшого перерахування. Виняток становлять ФОП на єдиному податку 2-ї та 3-ї груп з річним оборотом до 1 млн.грн., А також банківські термінали поповнення.

 • Фискализация автоматов самообслуживания, водоматов

Типи ПТКС і особливості їх фіскалізації

Послуги SystemGroup по фіскалізації автоматів самообслуговування

Як виробник РРО Datecs, SystemGroup має можливість розробити та інтегрувати фіскальні рішення типу автоматів самообслуговування різного типу. При фіскалізації проводиться інтеграція вбудованого фіскального реєстратора та/або фіскального принтера (в залежності від конструкції апарату), а також інтеграція його з іншими системами автомата. ​

Переваги фіскалізації ПТКС для підприємця
 • робота в законодавчому полі
 • організація роботи мережі ПТКС з єдиним центром управління
 • зниження витрат на утримання десятків ФОП (для великих виробників)
 • доступ до статистики та звітними даними по роботі автомата (перегляд копій чеків)
 • контроль сумлінності обслуговуючого персоналу
 • збільшення довіри покупців
Технологічні особливості фіскалізації апаратів ПТКС різного типу

Кожен пристрій самообслуговування є унікальним з точки зору інтеграції з фіскальним обладнанням: воно має власну конструкцію, обсяг внутрішнього простору, програмне забезпечення і т.д. Тому економіка і технологічні особливості фіскалізації в кожному випадку опрацьовуються індивідуально.

В ході робіт по фіскалізації виконується адаптація та інтеграція обладнання та програмного забезпечення. Роботи виконуються інженерами-розробниками SystemGroup Україна (Datecs Україна) спільно з виробниками автомата самообслуговування.

 • Фіскалізація водоматів (автоматів з продажу води)
 • Фіскалізація платіжних терміналів (терміналів поповнення рахунку)
 • Фіскалізація кавових автоматів
 • Фіскалізація паркоматів

Приклад фіскалізації систем самообслуговування

Фискализация автоматов самообслуживания, водоматов

Фіскалізація мережі водоматів ТМ "Роганська"

В ході проекту було розроблено та інтегровано індивідуальне рішення з урахуванням особливостей конкретної моделі автомата з продажу води.

Фискализация автоматов самообслуживания, водоматов

Термінали самообслуговування в McDonalds з вбудованим фіскальним реєстратором Datecs

Виконано розробку та інтеграцію комплексного вирішення для самообслуговування в мережі ресторанів, з можливістю друку фіскального чека

Вбудовуємий фіскальний реєстратор DATECS eFP-2480

Універсальний пристрій (РРО) для вбудовування в автомати самообслуговування, каси самообслуговування, термінали поповнення рахунку тощо.

Дізнайтеся, як комплексно та ефективно автоматизувати Ваш бізнес:

Рішеннями та послугами SystemGroup вже користуються

Фискализация водоматов передача отчетов ГФС

SystemGroup рекомендує

Фискальные сервисы Cash&Cloud
Полный комплекс Cash&Cloud
Полный пакет модулей Cash&Cloud: Кассовый сервер, Мониторинг, КЛЭФ, Параметры

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Інші рішення цієї сфери

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?