03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Впровадження WMS в Україні

WMS Система управління складом (англ. Warehouse Management System) - загальне визначення програмно-апаратних комплексів, що їх призначено для автоматизації, оптимізації складських операцій та підвищення керованості складського господарства. 

Підбір та впровадження Систем управління складом (WMS)

Без перебільшень можна сказати, що жоден масштабний сучасний склад не може ефективно функціонувати без використання спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Система WMS буде доречною у комплексах зберігання будь-якого розміру - від крупних логістичних майданчиків до невеликих складських приміщень. 
 

SystemGroup надає професійні послуги з впровадження WMS систем та автоматизації управління складом в Україні

Сфера застосування WMS систем

Система  WMS автоматизує управління одиницями зберігання, такими як:  

 • Виробництво - робота складів сировини, готової продукції, підготовка товарів до відвантаження
 • Дистрибуція  - надходження, зберігання та відвантаження товарів
 • 3PL - оператори -  управління логістикою складу
 • Поштові оператори - управління складами та рухом відправлень
 • Банки - інвентаризація основних засобів та автоматизація архівів в банках
 • Автомобільна промисловість  - зберігання та облік автозапчастин тощо

Вигоди впровадження WMS систем

Впровадження WMS дозволяє автоматизувати та впорядкувати всі процеси, пов'язані з прийманням, адресним зберіганням, збиранням та відвантаженням товарів.

Результат впровадження Системи управління складом:
 • Підвищується пропускна здатність складу
 • Зменшується залежність від персоналу
 • Кількість помилок скорочується до мінімуму 
 • Підвищується керованість, з'являється прозорість всіх процесів
 • Інвестиції у WMS швидко повертаються

 

SystemGroup: 10 років досвіду автоматизації складів. Десятки впроваджених проектів 

Експерти SystemGroup глибоко знаються на автоматизації логістичних процесів, в тому числі з практичної точки зору. Залежно від типу підприємства, особливостей бізнес-процесів та наявного бюджету, ми підбираємо ті рішення, програми та обладнання, що відповідають конкретному клієнту.

 

Ознайомтесь детальніше з WMS-системами нижче або зверніться за консультацією до експертів SystemGroup 


Рішення

WMS система управления складом Instock WMS IsWMS

InStock WMS (IsWMS) - WMS система світового рівня, для складів з номенклатурою від 1000 найменувань та/або великою кількістю палето-місць. Це повнофункціональна WMS швидко окупається, управляє рухом товару на складі, роботою персоналу, пріоритетністю відбору замовлень та ін., з можливістю глибокої й тонкої настройки всіх процесів. Система управління складом "Інсток" сумісна з будь-якими СУБД і легко інтегрується з 1С, SAP і т.д. WMS підтримує можливість веб-доступу через Інтернет для менеджерів, клієнтів, а також їх контрагентів і постачальників, що робить її ідеальним інструментом для автоматизації складу 3PL оператора.

Mobile Warehouse WMS система программа учета склада Украина

Mobile Warehouse - бюджетна система управління складом класу WMS, для автоматизації бізнес-процесів в ході обліку та управління товарами на складах середнього масштабу. WMS-cистема Mobile Warehouse використовується для автоматизації середніх і невеликих складів (в т.ч. для груп складів) виробників, дистриб'юторів, ритейлерів, перевізників, логістичних операторів. Також може застосовуватися для обліку основних засобів, архівів, матеріальних цінностей та інших одиниць зберігання, управління складами при магазинах. 

Услуги радиоразведки и радиорасследования

Експертна група "Складська логістика" департаменту системної інтеграції SystemGroup надає повний спектр послуг з реалізації бездротової інфраструктури на складі - від радіорозвідки та проектування до технічного супроводу. Роботи можуть виконуватися як частина проекту по автоматизації складської логістики, впровадження WMS, для забезпечення роботи терміналів збору даних та іншої радіотехніки, або як окрема послуга.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Магазины Посад

Послуги

Логістичний аудит - послуга незалежного експертного аналізу бізнес-процесів на складі та у ланцюгу поставки підприємства. Послугу націлено на оцінку ефективності всіх бізнес-процесів, виявлення "проблемних місць" та пошук ресурсів для росту ефективності.

Проекти, реалізовані SystemGroup

Крупний міжнародний виробник Japan Tobacco International (Winston, Camel, Sobranie) планував запровадити WMS для управління виробничо-складським комплексом, що включає кілька складів сировини і продукції (тютюнові матеріали, нетютюнові матеріали, готова продукція). Експертна група "Логістика" SystemGroup впровадила на території комплексу WMS Instock, забезпечила інтеграцію з SAP та вирішила ряд специфічних завдань по маркуванню, ідентифікації та оптимізації бізнес-процесів.

Рекомендовані моделі обладнання

Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Дисплей кольоровий WVGA 4" | Процесор 6-ті ядерний | Пам'ять до 4ГБ RAM/32ГБ ROM | Інтерфейс 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/w, USB 2.0, WLAN та Bluetooth | Декодує штрих-коди 1D та 2D | Клавіатура Numeric 29/38/47-кл. | Літій-іонна батарея до 5200 мАг

Статті на тему

02/2018

Перед кожним директором з логістики ставиться завдання забезпечити ефективність роботи складу. При цьому під ефективністю найчастіше мається на увазі мінімізація накладних витрат, швидкість складських операцій, а також точність і швидкість відвантаження. Стаття містить список базових кроків, які допоможуть досягти цих цілей.

WMS системы и автоматизация склада
02/2018

Сьогодні багато директорів з логістики, зіткнувшись з неефективністю «паперового» управління складськими процесами та жорсткими вимогами до швидкості і точності складського відбору, розміщення і зберігання, приходять до необхідності впровадження автоматизованої системи управління складом.

Як правило, після первинного збору інформації на ринку, IT-служба і директор з логістики вибирають кілька напрямків для можливої ​​автоматизації, а саме: використовувати рішення на базі 1С (як поширеної і популярної на Україні платформи) або впроваджувати спеціалізовані системи WMS (Warehouse management system ). У статті розбираємося в перевагах та недоліках впровадження різних систем і програм в управлінні складом.

WMS системы и автоматизация склада