03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Системи самообслуговування

Сучасні споживачі живуть в світі технологій, вони вміють користуватися технікою та прагнуть робити це в усіх сферах життя. Тому вони готові і люблять використовувати самообслуговування при придбанні товарів, замовленні послуг, купівлі квитків або замовленні ресторану. Системи самообслуговування різного типу - сьогодні це прямий шлях до підвищення лояльності клієнтів та популярності Вашого магазину/організації сфери послуг.

 

Центр компетенції SystemGroup з систем самообслуговування пропонує цілий спектр рішень для реалізації самообслуговування в різних сферах

 

Консалтинг

Конфігурування зон самообслуговування. Розробка та розрахунок KPI. Консалтинговий супровід.

Підбір та R&D

Розробка, конструювання та виробництво систем самообслуговування

Інтеграція

Інтеграція обладнання та програмного забезпечення в єдину систему

Запуск в експлуатацію

Монтаж, інсталяція і запуск систем. Сервісне та технічне обслуговування

Центр компетенції по системам самообслуговування

(044) 494 40 75, (095) 282 34 39
sw@systemgroup.com.ua

 

Рішення

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

весы самообслуживания DIGI

Самостійне зважування товарів при покупці "зеленого" асортименту, сипучих продуктів і солодощів - must have для сучасного супер- і гіпермаркету. Застосування ваг самообслуговування дозволяє вивільнити персонал торгового залу, скоротити витрати, збільшити лояльність покупців. Сучасне покоління ваг самообслуговування (ваги PC-based), крім того, допоможуть привернути увагу покупців до акцій, залучити до комунікації, спровокувати додаткові й супутні покупки.

Обладнання, що використовується в Рішеннях

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Фискализация водоматов передача отчетов ГФС

Послуги

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Партнери SystemGroup


NCR

Diebold Nixdorf

Zebra

Datecs

Проекти, реалізовані SystemGroup

Перший в Україні проект касового самообслуговування в HoReCa реалізовано спільними зусиллями лідера серед ресторанів швидкого обслуговування McDonald's, системного інтегратора SystemGroup Україна та відомого світового виробника обладнання Diebold Nixdorf. Українські клієнти McDonald's отримали можливість самостійно розміщувати та оплачувати замовлення в ресторанах.

Мережа "магазинів біля дому" Фора позиціонує себе як магазини для зручних щоденних покупок. В асортимент магазинів входить 3-5 тисяч найменувань товарів, включаючи свіжі овочі, фрукти, м'ясо, рибу та ін.

Перший в Україні проект з впровадження касових систем самообслуговування self-checkout був виконаний в супермаркетах «Велика Кишеня» експертами SystemGroup. У 5 київських магазинах були запущені 10 професійних систем self-checkout з прийомом готівкових коштів та видачею решти.

Рекомендовані моделі обладнання

Спеціалізовані РРО
8 найменувань палива | КСЕФ | Інтерфейси USB, RS-232, Ethernet | 18 груп оподаткування | 10 типів оплат | Термодрук
Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Self Shopper Zebra PS20
Сканування 1D та 2D кодів | 8-ядерний процесор | Дисплей 4 "| Corning Gorilla Glass | 1 спеціальна кнопка сканування
Ваги PC-based
Термодрук 130 мм/сек | Етикетка без підкладки | Ширина етикетки до 62 мм | Сенсорний дисплей 15" | Інтеграція з системою електронних цінників | Управління чергою
Фіскальні реєстратори
Встроенный РРО фискальный регистратор, встраиваемый РРО
КСЕФ | 20 тис. товарів/послуг | Продаж з будь-якими податками та зборами | Термопринтер 100 мм/сек | Автообрізчик | Касова стрічка 57 або 80 мм

Статті на тему

05/2017

Ваги PC-base - найбільш сучасний і технологічний тип ваг для торгівлі. Вони мають в основі комп'ютер, що значно розширює їх можливості. Більшість великих роздрібних мереж в тій чи іншій мірі вже знайомі з PC-вагами та мали можливість спробувати їх в роботі. Однак змушені сказати, що далеко не всі в повній мірі використовують їх потенціал. А можливостей чимало - й для маркетологів, й для адміністраторів, й для IT-дирекції.

Весовое оборудование, Статьи на тему "Автоматизация торговли", Электронные ценники