03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Програми для обліку та маркування на складі

Професійні програми для використання на терміналах збору даних, принтерах етикетки та робочих місцях операторів дозволяють автоматизувати окремі процеси в складській логістиці: розробку та друк етикетки, облік та ідентифікацію одиниць зберігання тощо. У товарному портфелі SystemGroup - як продукти світових розробників Zebra, NicaLabel тощо, так і власні розробки, створені на основі розуміння специфіки бізнес-процесів українських компаній.

Рішення

Автоматизация инвентаризации Mobile Asset Inventory

Система "Mobile Asset Inventory" автоматизує проведення інвентаризації на складі, в офісі, в магазині, архіві банку тощо. для обліку товарів, основних засобів та інших активів. Використання рішення економить до 70% часу на інвентаризацію, підвищує точність і достовірність отриманих даних, мінімізує вплив людського фактору.

Программы для дизайна и печати этикетки Zebra, Nicelabel

Спеціалізовані програми для дизайну та управління друком етикетки доповнюють і розширюють функціональність принтерів етикетки. Вони дозволяють розробляти шаблони і управляти друком етикеток, підключаючись до баз даних підприємства.

Программа складского учета для терминалов сбора данных

Mobile Assistant - програма для автоматизації складу невеликого масштабу, в т.ч. при магазинах, а також проведення інвентаризації товарів за допомогою терміналів збору даних (ручних промислових комп'ютерів) на базі WinCE. Програма дозволяє автоматизувати процеси прийому і відвантаження, створювати та друкувати етикетки і цінники для маркування товарів, звіряти кількість, номенклатуру і ціни товарів на складі або в торговому залі, прискорювати ідентифікацію товарів в черзі для оплати і т.д.

Обладнання, що використовується в Рішеннях

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Партнери SystemGroup


Zebra

NICELABEL

Mobile Warehouse

Рекомендовані моделі обладнання

Термінали збору даних (мобільні комп'ютери)
Pidion EF 500
Дисплей 5" HD (1280 x 720) | Процесор 2-ядерный | Пам'ять 2ГБ RAM/16ГБ ROM | ОС Android або Windows | Інтерфейс Bluetooth 4.0, 802.11a/b/g/n/d/h/i | Декодує штрих-коди 1D та 2D