03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Програми для автоматизації торгівлі

Програмне забезпечення для автоматизації процесів в касовій зоні, торговому залі та на складах при магазинах, розробки SystemGroup

Рішення

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Программа складского учета для терминалов сбора данных

Mobile Assistant - програма для автоматизації складу невеликого масштабу, в т.ч. при магазинах, а також проведення інвентаризації товарів за допомогою терміналів збору даних (ручних промислових комп'ютерів) на базі WinCE. Програма дозволяє автоматизувати процеси прийому і відвантаження, створювати та друкувати етикетки і цінники для маркування товарів, звіряти кількість, номенклатуру і ціни товарів на складі або в торговому залі, прискорювати ідентифікацію товарів в черзі для оплати і т.д.

Программа для бонусных систем лояльности

Loyalty Club - система для реалізації бонусних систем лояльності будь-якої логіки (акції, купони, сертифікати, подарункові карти) в мережах роздрібних магазинів. Вбудований в систему Конструктор дозволяє маркетологам реалізувати активності будь-якої логіки, не вдаючись до допомоги IT-служби.

Обладнання, що використовується в Рішеннях

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Статті на тему

05/2016

Персоналізація - один з найбільш явних трендів в сучасному маркетингу. Розпещений Інтернетом користувач хоче індивідуального відношення та персональних пропозицій. Як знайти індивідуальний підхід до кожного з тисяч клієнтів в ритейлі? Інтерв'ю директора з маркетингу SystemGroup про лояльність в Retail і про те, як впровадити ефективну персоналізовану систему лояльності в магазині, на прикладі системи Loyalty Club.

Статьи на тему "Автоматизация торговли"