03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Фіскальні рішення та робочі місця касирів

SystemGroup - провідний виробник фіскальних рішень та виробник реєстраторів розрахункових операцій в Україні
 

20 років досвіду

SystemGroup є одним з піонерів ринку фіскального обладнання в Україні та веде розробку фіскальних рішень, постачання та виробництво РРО з 1994 р.

Багато з інновацій щодо касової техніки в Україні було створено саме експертами та розробниками SystemGroup.

Команда R&D

В команді R&D департаменту SystemGroup працює понад 50 програмістів, конструкторів, розробників. У співпраці зі світовими виробниками друкуючого обладнання вони розробляють рішення, сервіси та техніку, що відповідає найвищим стандартам якості та технологій.

В інтересах бізнесу

Пріоритет при розробці фіскальних рішень - це інтереси бізнесу клієнтів SystemGroup -  роздрібних мереж, мінімаркетів тощо. В своїх рішеннях ми прагнемо не тільки виконати норми законодавства, а й надати ефективних інструмент для бізнес-аналітики, обліку, забезпечення високого рівня обслуговування покупців. 

Рішення

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Фискализация водоматов передача отчетов ГФС

Послуги

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Еквайринг РРО забезпечує коректну передачу інформації про проведені розрахункові операції, в електронному вигляді безпосередньо з РРО до Державної Фіскальної Служби України. SystemGroup є членом-еквайєром національної платіжної системи ПРОСТІР (раніше НСМЕП), розробленої НБУ, і має ліцензію на надання послуг еквайрингу РРО для користувачів касових апаратів та фіскальних реєстраторів.

Партнери SystemGroup


Datecs

Cash&Cloud

Datalogic

DIGI

Zebra

NCR

Diebold Nixdorf

Shuttle

GSAN

Проекти, реалізовані SystemGroup

У зв'язку зі зміною фіскального законодавства, "Нова Пошта" зіткнулася з необхідністю оснастити більше 2000 своїх відділень по Україні реєстраторами розрахункових операцій (РРО). Зробити це було необхідно в найкоротші терміни та синхронно по всій території України. Проект став одним з найбільш масштабних і амбітних як для виробника РРО Datecs, так й для мережі сервісних центрів, що забезпечували реєстрацію РРО та введення їх в експлуатацію.

Рекомендовані моделі обладнання

Фіскальні реєстратори
Фискальный регистратор Datecs FP-101 Smart купить
20 тис. товарів | КСЕФ | Друк 70 мм/сек | Продаж з будь-якими податками (18 груп товарів) | RS-232, USB, Ethernet | Сервіси Cash&Cloud
Індикатори клієнта
Индикатор 204 к Datecs настенный
2 рядки, 20 символів | Підходить для всіх моделей фіскальних реєстраторів Datecs | Розмір 132x54x33 мм
Спеціалізовані РРО
Приклад фіскалізації автомата з продажу води для ТМ Роганська.
Вбудовані сканери
Багатоплощинний | Декодує штрих-коди 1D і 2D | Інтерфейси RS-232, IBM 46XX, USB мультиінтерфейс, OEM (IBM) USB Plus Power
Фіскальні реєстратори
Встроенный РРО фискальный регистратор, встраиваемый РРО
КСЕФ | 20 тис. товарів/послуг | Продаж з будь-якими податками та зборами | Термопринтер 100 мм/сек | Автообрізчик | Касова стрічка 57 або 80 мм
Вбудовані сканери
Багатоплощинний | Декодує штрих-коди 1D, 2D і PDF | Інтерфейси USB, RS-232, IBM RS-485, Checkpoint Interloc
Фіскальні реєстратори
Фискальный регистратор Datecs FP-320 купить
20 тис. товарів | КСЕФ | Друк 200 мм/сек | 10 груп товарів з оподаткування | Всі типи податків | Сервіси Cash&Cloud

Новини на тему

гру 27, 2018

З 1 січня 2019 р. набувають чинності вимоги Закону № 2628-VIII від 23.11.2018 р., згідно з яким при продажу ліків та виробів медичного призначення використання РРО стає обов'язковим, незалежно від організаційної форми.

Законодательство, РРО
Feb 13, 2018

ДФС затвердила новий Реєстр РРО України, в який увійшов вбудований ЕККР DATECS eFP-2480, призначений для фіскалізації всіх типів автоматів самообслуговування і ПТКС - таких як автомати з продажу товарів та послуг, вендингові апарати, системи касового самообслуговування та ін.

РРО, Новинки обладнання
Feb 14, 2018

Багато підприємців, які торгують "технічно складними побутовими товарами", в поточному році вперше почали використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Робота в непростій фіскальній сфері викликає питання, і ми продовжуємо публікувати офіційні роз'яснення ДФС з цього приводу.

РРО, Законодавство

Статті на тему

02/2018

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

Статьи на тему "Автоматизация торговли", РРО и кассовые аппараты
09/2018

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 - 2019 рр.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

РРО и кассовые аппараты, Статьи на тему "Автоматизация торговли"
02/2018

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.

РРО и кассовые аппараты