03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Фіскальні рішення та робочі місця касирів

SystemGroup - провідний виробник фіскальних рішень та виробник реєстраторів розрахункових операцій в Україні
 

20 років досвіду

SystemGroup є одним з піонерів ринку фіскального обладнання в Україні та веде розробку фіскальних рішень, постачання та виробництво РРО з 1994 р.

Багато з інновацій щодо касової техніки в Україні було створено саме експертами та розробниками SystemGroup.

Команда R&D

В команді R&D департаменту SystemGroup працює понад 50 програмістів, конструкторів, розробників. У співпраці зі світовими виробниками друкуючого обладнання вони розробляють рішення, сервіси та техніку, що відповідає найвищим стандартам якості та технологій.

В інтересах бізнесу

Пріоритет при розробці фіскальних рішень - це інтереси бізнесу клієнтів SystemGroup -  роздрібних мереж, мінімаркетів тощо. В своїх рішеннях ми прагнемо не тільки виконати норми законодавства, а й надати ефективних інструмент для бізнес-аналітики, обліку, забезпечення високого рівня обслуговування покупців. 

Рішення

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

Рішення SystemGroup для продажу віртуальних товарів дозволяють пов'язувати РРО або front-office з різними базами даних і продавати віртуальні товари: білети державної лотереї, сервісні пакети, гарантійні талони, проводити платежі. При цьому фіскальний чек із зазначеним номером стає повноцінною заміною паперовому квитку або талону. 

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Фискализация водоматов передача отчетов ГФС

Послуги

Еквайринг РРО забезпечує коректну передачу інформації про проведені розрахункові операції, в електронному вигляді безпосередньо з РРО до Державної Фіскальної Служби України. SystemGroup є членом-еквайєром національної платіжної системи ПРОСТІР (раніше НСМЕП), розробленої НБУ, і має ліцензію на надання послуг еквайрингу РРО для користувачів касових апаратів та фіскальних реєстраторів.

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Партнери SystemGroup


Datecs

Cash&Cloud

Datalogic

DIGI

Zebra

NCR

Diebold Nixdorf

Shuttle

GSAN

Проекти, реалізовані SystemGroup

У зв'язку зі зміною фіскального законодавства, "Нова Пошта" зіткнулася з необхідністю оснастити більше 2000 своїх відділень по Україні реєстраторами розрахункових операцій (РРО). Зробити це було необхідно в найкоротші терміни та синхронно по всій території України. Проект став одним з найбільш масштабних і амбітних як для виробника РРО Datecs, так й для мережі сервісних центрів, що забезпечували реєстрацію РРО та введення їх в експлуатацію.

Рекомендовані моделі обладнання

Вбудовані сканери
Багатоплощинний | Декодує штрих-коди 1D і 2D | Інтерфейси RS-232, IBM 46XX, USB мультиінтерфейс, OEM (IBM) USB Plus Power
Вбудовані сканери
Багатоплощинний | Декодує штрих-коди 1D, 2D і PDF | Інтерфейси USB, RS-232, IBM RS-485, Checkpoint Interloc
Фіскальні реєстратори
Фискальный регистратор Datecs FP-320 купить
20 тис. товарів | КСЕФ | Друк 200 мм/сек | 10 груп товарів з оподаткування | Всі типи податків | Сервіси Cash&Cloud
Індикатори клієнта
Индикатор 204 к Datecs настенный
2 рядки, 20 символів | Підходить для всіх моделей фіскальних реєстраторів Datecs | Розмір 132x54x33 мм
Фіскальні реєстратори
Встроенный РРО фискальный регистратор, встраиваемый РРО
КСЕФ | 20 тис. товарів/послуг | Продаж з будь-якими податками та зборами | Термопринтер 100 мм/сек | Автообрізчик | Касова стрічка 57 або 80 мм
Фіскальні реєстратори
Фискальный регистратор Datecs FP-101 Smart купить
20 тис. товарів | КСЕФ | Друк 70 мм/сек | Продаж з будь-якими податками (18 груп товарів) | RS-232, USB, Ethernet | Сервіси Cash&Cloud
Спеціалізовані РРО
Приклад фіскалізації автомата з продажу води для ТМ Роганська.

Новини на тему

Feb 13, 2018

ДФС затвердила новий Реєстр РРО України, в який увійшов вбудований ЕККР DATECS eFP-2480, призначений для фіскалізації всіх типів автоматів самообслуговування і ПТКС - таких як автомати з продажу товарів та послуг, вендингові апарати, системи касового самообслуговування та ін.

РРО, Новинки обладнання
Feb 14, 2018

Багато підприємців, які торгують "технічно складними побутовими товарами", в поточному році вперше почали використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Робота в непростій фіскальній сфері викликає питання, і ми продовжуємо публікувати офіційні роз'яснення ДФС з цього приводу.

РРО, Законодавство
вер 04, 2018

У зв'язку з припиненням випуску дрібних монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок, суб'єктам підприємницької діяльності дозволяється з 01.07.2018 проводити заокруглення загальної суми в чеку при готівковому розрахунку, а також при поверненні коштів у разі повернення товару, якщо в

РРО, Законодавство

Статті на тему

02/2018

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.

РРО и кассовые аппараты
02/2018

Сканер штрих-коду - обладнання, без якого неможливо уявити жоден магазин, склад або виробництво. Вибір конкретної моделі сканера штрих-коду залежить від особливості бізнес-процесів та умов використання. В асортименті виробників - сотні моделей сканерів штрих-коду. Кожен з виробників сканерів розробляє свій продуктовий ряд з урахуванням найбільш поширених моделей та умов використання: торгівля, склад, виробництво. Як вибрати і купити оптимальний сканер штрих-кодів - розбираємося в статті.

Статьи на тему "Автоматизация торговли"
09/2018

Враховуючи, що ФОП - це часто малий або середній бізнес, який вперше стикається з необхідністю використовувати РРО, у багатьох виникає питання: Як обрати РРО для ФОП у 2018 р.,та яік моделі підійдуть саме для мого бізнесу?

РРО и кассовые аппараты, Статьи на тему "Автоматизация торговли"