03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Інфраструктура складу

Фундамент для забезпечення ефективності складської логістики закладається ще на етапі будівництва комплексу, проектування простору та оснащення його комунікаціями.

Важливо розробити оптимальне об'ємно -планувальне рішення та стелажне наповнення складу, розгорнути якісну WiFi та мережеву інфраструктуру, оснастити вантажною та іншою спеціалізованою технікою, що відповідає бізнес-процесам та особливостям продукції.
 

SystemGroup надає складам та РЦ послуги з розробки наповнення складів стелажним та IT-обладнанням, а також створенню комунікаційної інфраструктури "під ключ"

Планування зон та наповнення складу

Розробка оптимальних зон вантаження - розвантаження, зберігання, комплектації та експедиції, передпродажної підготовки товару тощо. Розробка оптимального наповнення об'єму складу. Стелажі та пластикові піддони.  

Комунікації на складі

Повний спектр робіт з радіодослідження, розробки та монтажу WiFi та дротової інфраструктури складських комплексів та РЦ, 

Обладнання та матеріали для складу

Підбір та постачання вантажного, AutoID та маркувального обладнання для складів. Підбір клейового складу та постачання логістичної етикетки.

Рішення

Мобильное взвешивание на складе

Мобільні системи зважування - це транспортні або підйомні механізми, оснащені вагами. Їх використання дозволяє мінімізувати час операцій і пробіг складського транспорту, скоротити потребу в персоналі, забезпечити гнучкість процесів та автоматичне визначення ваги і передачу результатів в облікову систему вже в процесі транспортування вантажу.

Мгновенное мобильное измерение габаритов

Інноваційне рішення для автоматичного вимірювання габаритів дозволяє за 1 сек. оцінювати габаритні характеристики товарів і поштових відправлень та відмовитися від використання рулетки і ручних вимірювань.

RFID технологии на складе Украина

Застосування RFID-технологій створює широкі можливості для ідентифікації товарів і логування подій при переміщенні одиниць зберігання по складу, цехам або при транспортуванні. У міру зниження світових цін на RFID мітки стрімко зростає кількість інсталяцій RFID-рішень і використання їх в складської та транспортної логістиці.

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

DB Schenker автоматизация процессов

Послуги

Сервісна служба SystemGroup забезпечує комплексне сервісне обслуговування торговельних, логістичних та інших підприємств з територіально-розподіленою структурою. Гарантійне, післягарантійне та технічне обслуговування: реєстраторів розрахункових операцій, вагового обладнання, сканерів штрих-коду, термопринтерів та принтерів етикетки, терміналів збору даних, POS-систем та робочих місць касирів, холодильного, климатичного і теплового обладнання.

Партнери SystemGroup


Ravas

Honeywell

Zebra

Sewoo

TSC

Pidion

Datalogic

Mobilebase

RICOH

SNBC | Orient

Epson

BOSCHE

Проекти, реалізовані SystemGroup

Крупний міжнародний виробник Japan Tobacco International (Winston, Camel, Sobranie) планував запровадити WMS для управління виробничо-складським комплексом, що включає кілька складів сировини і продукції (тютюнові матеріали, нетютюнові матеріали, готова продукція). Експертна група "Логістика" SystemGroup впровадила на території комплексу WMS Instock, забезпечила інтеграцію з SAP та вирішила ряд специфічних завдань по маркуванню, ідентифікації та оптимізації бізнес-процесів.

Рекомендовані моделі обладнання

Мобільне зважування та вагогабаритне вимірювання
AutoCube 8200
Вимірювання об'єктів 10-120 см | Швидкість вимірювання: <1 сек | Фото | Передача даних на ПК, ноутбук, планшет
Мобільне зважування та вагогабаритне вимірювання
Зважування до 2500 кг | Дискретність 500 гр. | LCD дисплей | 4 тензодатчика | До 40 годин роботи від акумулятора
Мобільне зважування та вагогабаритне вимірювання
Ravas 1100 Украина
Зважування до 2000 кг | Крок зважування 1 кг | LCD дисплей | Вбудований принтер (опція) | Низьке енергоспоживання