03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

End-of-line

Процеси End of Line (EOL) у виробництві товарів - це кінцева упаковка, завершальна підготовка створеного товару до транспортування та відправлення в місце подальшого продажу. Незважаючи на свою, здавалося б, допоміжну роль, ці процеси мають найважливіше значення для подальшого продажу товару. Формат та ергономічність упаковки, коректне маркування, правильна ідентифікація товарів дозволяють забезпечити ефективну і безпомилкову логістику товару.

Приклад реалізації рішення

Залежно від специфіки продукції, маркування одиничних товарів здійснюється способом прямого маркування твердотільними або газовими лазерними системами, або автоматичними аплікаторами етикетки. Промарковані товари упаковуються в короби, які заклеюються та транспортуються по конвеєру на маркування. Етикерованні короба укладаються на палети та обертаються стретч-плівкою (див. малюнок).


Палети переміщаються в зону маркування, де через Ethernet-порт або через бездротову мережу Wi-Fi з існуючої WMS системи на принтер роздруковується етикетка зі штрих-кодом та наноситься на паллету. Сканер штрих-коду зчитує необхідну інформацію, закладену в коді і відправляє дані в облікову систему.


Конфігурація обладнання залежить від індивідуальних вимог замовника, поставленого завдання, а також об'єму виробництва.

До складу рішення входить: Лазерний маркиратор | Аплікатор етикетки | Пакер | Формувальник коробів | Заклеювач коробів | Платформний укладальник | Палетообмотувач | Принтер-аплікатор етикетки  | Промисловий сканер | Приводний та гравітаційний конвеєр роликового або стрічкового типу.

 

Обладнання, що використовується в Рішеннях

Консультації та замовлення

Дізнайтеся більше про цікаві Вам рішення:

Телефон: +38 (044) 494-40-75; (095) 282 34 39

e-mail: sw@systemgroup.com.ua

Запит консультації>>

Клієнти SystemGroup, чий бізнес схожий на Ваш

Партнери SystemGroup


Soco System

Label Aire

Проекти, реалізовані SystemGroup

Метою проекту було розробити та впровадити автоматичну систему упаковки цукерок, вже загорнутих в обгортки, у вторинну упаковку в гофрокороба, на кондитерському виробництві. Необхідно було віддозувати продукцію, отриману з загорткових автоматів, перевірити вагу, промаркувати короба. При цьому стояло завдання забезпечити високу швидкість всіх процесів, з тим, щоб продуктивність лінії вторинної упаковки та підготовки до відправки не обмежувала потужності основної виробничої лінії.