03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація відділень Нової Пошти

Клиент: 
Новая Почта

«Нова пошта» - один з найбільших в Україні логістичних операторів, що забезпечує сервіс експрес-доставки для фізичних осіб та бізнесу. Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2300 відділень. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл.

Суть проекту

Після прийняття Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" № 71-VIIII від 28.12.2014 р., який зобов'язав видавати фіскальний чек при наданні послуг і прийнятті готівки для подальшої передачі, логістичний оператор зіткнувся з завданням в найкоротші терміни оснастити свої відділення фіскальними реєстраторами (РРО), забезпечити їх реєстрацію, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування згідно вимог законодавства України. В якості партнера "Нова пошта" обрала системного інтегратора SystemGroup, а в якості обладнання - РРО Datecs. Серед критеріїв вибору була можливість партнера забезпечити одночасну поставку, установку та супровід декількох тисяч одиниць обладнання у всіх регіонах України, забезпечити оперативне введення в експлуатацію РРО, забезпечити надійне функціонування тисяч робочих місць менеджерів у відділеннях. 

Хід та результат проекту

Для реалізації проекту та виконання вимог законодавства SystemGroup здійснила та встановила в відділеннях кілька тисяч  фіскальних реєстраторів Datecs, в найкоротші терміни. Проект став викликом як для оператора, так й для проектної команди інтегратора. З огляду на величезний масштаб проекту та необхідність одночасного виконання робіт у всіх регіонах України, робота виробничого та сервісного департаментів постачальника була переведена на практично цілодобовий режим, а до реєстрації та введення РРО в експлуатацію було залучено регіональні представництва та сервісні партнери SystemGroup по всій Україні.

Окрема складність полягала в динамічності структури відділень "Нової пошти", в якій відділення відкриваються, закриваються та змінюють місце розташування буквально кожні кілька днів. З огляду на те, що при реєстрації в ДФС РРО прив'язується до конкретної адреси, все це створювало додаткові роботи з документального супроводу проекту. 

Проте, проект був успішно реалізований та робочі місця менеджерів відділень "Нової пошти" сьогодні працюють згідно вимог фіскального законодавства України.

Розвиток проекту

Вперше зіткнувшись з використанням фіскальної техніки, "Нова пошта" виявила, що виник ряд додаткових процесів, пов'язаних з урахуванням розрахункових операцій, виконанням законодавчо необхідних процедур таких як закриття змін та необхідністю управляти великою розподіленою мережею РРО. Для підвищення ефективності роботи з великим парком РРО та підвищенням зручності роботи операторів було вирішено використовувати фіскальні сервіси Cash&Cloud, які дозволяють дистанційно адмініструвати фіскальні реєстратори, отримувати звітність з КСЕФ, надавати віддалену допомогу менеджерам при заповненні книг КОРО, закриття змін та інших процедурах.

На сьогодні "Нова пошта" продовжує використовувати РРО Datecs та хмарні рішення Cash&Cloud як стандарт для оснащення своїх відділень, а сервісна служба SystemGroup забезпечує сервісне обслуговування тисяч РРО оператора по всій території України.

Відгук клієнта

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Статті на тему

05/2019

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

05/2019

У зв'язку з Наказом МінФіна № 773, дещо змінюється та спрощується процедура реєстрації РРО та використання КУРО. Зміни спрямовано на зменшення кількості документів та тривалості процедур за рахунок введення електронних реєстрів.

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України.