03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація управління доставкою швидкопсувної охолодженої та замороженої продукції

Клиент: 
UFC Fish

Компанія УВРК (Universal Fish Company) – один з найбільших операторів на ринку України, який займається імпортом, переробкою та реалізацією рибних продуктів.

Завдання проекту

  • Забезпечення оперативного доступу до необхідної для планування доставки інформації;
  • Контроль якості доставки продукції замовникам;
  • Облік робочого часу та часу витраченого на виконання замовлення;
  • Створення та роздруківка первинної документації;
  • Стеження за пересуванням технічного персоналу за допомогою системи глобального позиціонування;
  • Формування необхідної аналітичної звітності для керівництва компанії.

Автопарк 210 машин від 5 до 40 т, з різними спеціалізаціями.

Рішення:

У компанії була встановлена  система управління транспортом Logist.ua, яка дозволила оптимізувати і прискорити планування та збільшити якість доставки продукції, враховуючи необхідні умови перевезення замороженої та охолодженої продукції, а також контроль завантаженості автомобілів. Однією з умов автоматизації була можливість суміщення охолодженої та замороженої продукції в одному автомобілі, що було досягнуто за рахунок таблиць сумісності продукції та використання термобоксів.

Також, обов'язковою умовою було скорочення застосування орендованого транспорту, а максимально ефективно використовувати автопарк компанії. За допомогою модуля планування була організована внутрішня логістика компанії, яка дозволила скоротити орендований автопарк з 220 автомобілів до 180.

Отриманий результат:

Завдяки впровадженню автоматичного планування та відстеження план/факту вдалося скоротити час планування з 2,5 годин до 25 хвилин, і як наслідок збільшився час прийому заявок на доставку.

Була вирішена проблема сумісності вантажів різного типу для різних національних мереж. Завдяки використанню план-факту вдалося скоротити використання ПММ на 18%. Накопичені дані дали можливість побачити проблемні точки та оптимізувати роботу з клієнтами, що в результаті призвело до збільшення кількості обслуговуваних точок меншою кількістю транспорту та оптимальної задоволеність клієнтів.

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

Статті на тему

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.