03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація управління доставкою швидкопсувної охолодженої та замороженої продукції

Клиент: 
UFC Fish

Компанія УВРК (Universal Fish Company) – один з найбільших операторів на ринку України, який займається імпортом, переробкою та реалізацією рибних продуктів.

Завдання проекту

  • Забезпечення оперативного доступу до необхідної для планування доставки інформації;
  • Контроль якості доставки продукції замовникам;
  • Облік робочого часу та часу витраченого на виконання замовлення;
  • Створення та роздруківка первинної документації;
  • Стеження за пересуванням технічного персоналу за допомогою системи глобального позиціонування;
  • Формування необхідної аналітичної звітності для керівництва компанії.

Автопарк 210 машин від 5 до 40 т, з різними спеціалізаціями.

Рішення:

У компанії була встановлена  система управління транспортом Logist.ua, яка дозволила оптимізувати і прискорити планування та збільшити якість доставки продукції, враховуючи необхідні умови перевезення замороженої та охолодженої продукції, а також контроль завантаженості автомобілів. Однією з умов автоматизації була можливість суміщення охолодженої та замороженої продукції в одному автомобілі, що було досягнуто за рахунок таблиць сумісності продукції та використання термобоксів.

Також, обов'язковою умовою було скорочення застосування орендованого транспорту, а максимально ефективно використовувати автопарк компанії. За допомогою модуля планування була організована внутрішня логістика компанії, яка дозволила скоротити орендований автопарк з 220 автомобілів до 180.

Отриманий результат:

Завдяки впровадженню автоматичного планування та відстеження план/факту вдалося скоротити час планування з 2,5 годин до 25 хвилин, і як наслідок збільшився час прийому заявок на доставку.

Була вирішена проблема сумісності вантажів різного типу для різних національних мереж. Завдяки використанню план-факту вдалося скоротити використання ПММ на 18%. Накопичені дані дали можливість побачити проблемні точки та оптимізувати роботу з клієнтами, що в результаті призвело до збільшення кількості обслуговуваних точок меншою кількістю транспорту та оптимальної задоволеність клієнтів.

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?