03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація робочих місць касирів та маркування товарів в ЦУМ

Клиент: 
ЦУМ

Найбільший в Україні універмаг ЦУМ, відкрився в грудні 2016 після реконструкції. В результаті реконструкції, яка розпочалася у 2012 р., площі нового ЦУМу збільшилися майже в два рази: загальна до 45 тис. м², торгова до 23,5 тис. м². 

Оновлений ЦУМ Київ - це 8 поверхів товарів найкращої якості. На шести з них представлені 400 марок вище середнього та преміум сегментів в категоріях чоловічий, жіночий, дитячий одяг, взуття, аксесуари, а також товари для дому та іграшки. 6-й поверх повністю відведений під перший в Україні фуд-хол з 25-ю продовольчими відділами загальною площею 3200 м². Унікальний формат працює за принципом «побачив - спробував - купив» та об'єднав в собі фермерський ринок, гастроном і буфет.

Завдання проекту

Перед SystemGroup стояло завдання автоматизувати робочі місця касирів таким чином, щоб швидкість та якість обслуговування клієнтів відповідали стандартам центрального універмагу країни, а надійність та комфорт використання - були найвищими. Оскільки в оформленні Універмагу акцент зроблений на стильний сучасний дизайн, то техніка підбиралася як по функціональності, так й по дизайну.

На відміну від звичної організаційної моделі торгових центрів, де торгові площі здаються в оренду та управляються орендарями, ЦУМ самостійно веде управління торговим простором. Всі торгові площі універмагу об'єднані єдиним дизайном, бізнес-процесами, системою автоматизації та обліку, а також загальною мережею реєстраторів розрахункових операцій. Кожен з поверхів універмагу є окремим торговим простіром, де покупець може вільно переміщатися, вибираючи товари різних брендів. Розрахунок за покупки здійснюється в загальних касових модулях, розташованих на поверхах.

В якості апаратної основи для автоматизації касових зон в ЦУМ були обрані:

  • Фіскальні реєстратори Datecs розробки SystemGroup - одні з найбільш технологічних в Україні. Спеціально розроблений серверний додаток дозволяє віддалено програмувати товари; централізовано адмініструвати та моніторити стан всіх касових модулів.
  • Професійні POS-системи DieboldNixdorf (Німеччина) - завдяки сенсорним моніторам, вони забезпечують швидкість та зручність роботи касирів.
  • Бездротові 2D сканери штрих-коду Datalogic дозволяють зчитувати штрих-коди з різних носіїв, включаючи екран мобільного пристрою.

SystemGroup також забезпечує автоматизацію маркування товарів торгового залу та комплексне сервісне обслуговування обладнання робочих місць касирів.

Для маркування товарів в торговому залі використовуються  промислові принтери Zebra з роздільною здатністю 300 dpi, що дозволяє друкувати навіть дрібні етикетки - наприклад, на парфумерній продукції.

 

Наталя Оберемок, IT-директор ЦУМ: «Перед нами стояло непросте завдання: створити інформаційну систему для такої нової та складної моделі роботи як Універмаг. В сучасній Україні поки не було прикладів такої бізнес-моделі, і вся інфраструктура розроблялася нами з нуля, спільно з партнерами. Завдання автоматизації ЦУМ - так, як ми її задумували - в тому, щоб покупець міг насолоджуватися покупками, «безшовно» переміщаючись між відділами, а персонал мав ефективні інструменти для зручної роботи, контролю та обліку переміщень товарів у вільному просторі.

Запускаючи ЦУМ, ми не мали права на помилку, і дуже виважено підійшли до вибору партнерів. В особі SystemGroup ми знайшли надійного стабільного партнера, який продемонстрував швидкість, якість та високий професіоналізм на всьому шляху від розробки рішень до монтажу та сервісного обслуговування».

Бизнес-процесс: 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Фискальные сервисы Cash&Cloud

Cash&Cloud - сімейство серверних продуктів розробки SystemGroup. Це унікальні рішення, які значно розширюють функціональність РРО Datecs і збільшують зручність керування мережею РРО для IT-служби та ЦСО, а також дають зручні інструменти для аналізу продажів і транзакцій. Отримання даних з контрольної стрічки, повідомлення про збої, моніторинг роботи РРО та багато інших сервісів на базі РРО.

dPOS программа автоматизации торговли

dPOS - передова front-office система для автоматизації робочих місць касирів на ОС Linux. Вона включає реєстрацію всіх операцій з товарами і готівкою, забезпечує ефективне управління товарами, цінами і робочими місцями касирів. Також дозволяє реалізувати бонусну систему лояльності практично будь-якої функціональності.

Автоматизация кассовой зоны

SystemGroup забезпечує комплексну автоматизацію робочих місць касирів для підприємств торгівлі і сфери послуг. Власне виробництво РРО Datecs, прямі багаторічні відносини зі світовими постачальниками і глибока технологічна експертиза дозволяють нам забезпечувати повний спектр рішень і устаткування для касової зони: від традиційних РРО, POS-систем, ваг і сканерів до професійних систем Self-Chekout.

Кассы самообслуживания SystemGroup Велика Кишеня

Використання кас самообслуговування (self-checkout систем) в магазинах - світова тенденція. Впровадження self-checkout дозволяє значно скоротити черги, розвантажити персонал, збільшити задоволеність відвідувачів. SystemGroup - одна з перших в Україні компаній, які впроваджують касове самообслуговування.

Электронные ценники Украина внедрение

Електронні цінники (Electronis shelf labels, ESL) - сучасна система для управління цінами в торговому залі, заснована на технології електронного паперу і бездротової інфраструктури для передачі даних з облікової системи на цінники. Технологія дозволять скоротити час та витрати ресурсів на переоцінку товарів і зміну цін, дає нові можливості для реалізації маркетингових активностей, омнікальних продажів, залучення покупців. SystemGroup - єдиний в Україні системний інтегратор, який професійно впроваджує рішення класу ESL.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?